Snelheidsmeter Danst

Post hier al je vragen over de Clio
Plaats reactie
MaSteR Clio
Berichten: 324
Lid geworden op: zo 12 dec 2004 22:10
Locatie: Dinxperlo
Contacteer:

De snelheidsmeter van me Clio danst al sinds anderhalf jaar. (aanduidingsstokje beweegt in een gebied van 5km per uur van boven naar onder in vrij hoog tempo, onder het rijden)
Ik dacht dat het de kabel was en er wel ooit een eind aan zou komen maar hij leeft nog steeds, bij koud weer beweegt ie nauwelijks maar bij warmer weer of onder de 80km/h per uur blijft het in hoog tempo 'dansen'.
Iemand hier toevallig ervaring mee of iemand die me kan vertellen waar het probleem zit?
PaulM
Berichten: 4975
Lid geworden op: wo 27 jul 2005 10:14
Locatie: Nijmegen

bji mij beweegt ie ook wat, maar niet in een bereik van 5km/u. was volgens mij iets met de draad die is om zijn as gedraaid maar na tijd wordt dat losser ofzo. nieuwe kabel zal wel de oplossing zijn.
MaSteR Clio
Berichten: 324
Lid geworden op: zo 12 dec 2004 22:10
Locatie: Dinxperlo
Contacteer:

K reed in de R19 (BJ 95 ofzo) van een kameraad van me, maar daar was precies hetzelfde probleem aanwezig (msschn nog wel erger) maar tot aan de 100 km/h per uur dan was het weg....niemand anders enig idee??
Ad van Haperen
Berichten: 5838
Lid geworden op: za 2 feb 2002 0:00
Locatie: Etten-Leur
Contacteer:

als ik het goed heb zit er dan een knik in je kilometerkabel
Plaats reactie