
[img]http://priyantha.nl/rtc-upload/albums/u ... se_004.jpg[/img]
Het is btw geen xenon verlichting! Prijs viel ook reuze mee!
Die datum is al gepasseerdJeanRobert schreef:ik wil hem echt zien als hij af is
heb je een datum dat je zegt dan wil ik hem af hebben ongeveer
Afsluitmeeting 2006JeanRobert schreef:ik wil hem echt zien als hij af is
heb je een datum dat je zegt dan wil ik hem af hebben ongeveer
Nee, dat heeft een fmic nooitMartijnG schreef:Zo'n Vito intercooler past bestZit die ook zo lekker op een GT? Heeft ie trouwens de goede aansluitingen daarvoor?
Dat dacht ik alWilma schreef:Nee, dat heeft een fmic nooitMartijnG schreef:Zo'n Vito intercooler past bestZit die ook zo lekker op een GT? Heeft ie trouwens de goede aansluitingen daarvoor?
Aanpassen bij montage
Ik heb de hele bodykit, maar tot nu toe nog stil gehoudenChris@R5 schreef:Ik had nog helemaal niet gezien dat je dezelfde bumper had als ik
heb je de kit met of zonder de verbreders?dennisvr schreef:die ligt er al een jaar bijnaWilma schreef:Ik heb de hele bodykit, maar tot nu toe nog stil gehoudenChris@R5 schreef:Ik had nog helemaal niet gezien dat je dezelfde bumper had als ik![]()