Beste leden en bezoekers van de Renault Tuning Club!
Het is weer bijna zover, de opening van het nieuwe jaar staat voor de deur. Voor het gevoel is de afsluitmeeting nog maar net geweest, maar over een paar weekjes is het toch alweer tijd om al die Renaultjes weer goed op te poetsen en bijelkaar te zetten!
Het beloofd weer een mooie dag te worden, met een heel aardige invulling en waar weer genoeg te zien en te kopen is. Hoe het programma exact uit komt te zien kunnen we je nu nog niet vertellen, maar dit volgt uiteraard vanzelf.
Dit jaar mogen we weer gebruik maken van het terrein van de Makro! Een oude, bekende plek voor sommigen wellicht. We beginnen dit jaar om 12:00 ! Dus een uurtje eerder dan dat je gewend bent. Zaterdagavond een pintje minder ?

Voor een routebeschrijving naar de Makro in Breda:
Vanuit Roosendaal
Volg na Etten Leur de A58.
Neem de afslag 17 Dordrecht- Rotterdam-Breda-Noord-Prinsenbeek (A16)
Neem op de A16 de afslag Breda Noord, Prinsenbeek.
Aan het einde van de afslag rechtsaf de Lunetstraat op.
Weg vervolgen tot over de brug en onderaan linksaf de Konijnenberg op.
Vanuit Antwerpen.
Volg de A16 richting Rotterdam
Neem de afslag 17 , Breda Noord, Prinsenbeek.
Aan het einde van de afslag rechtsaf deLunetstraat op
Weg vervolgen tot over de brug en onderaan linksaf de Konijnenberg op.
Alvast tot de 11e, en hou de Frontpage en dit topic in de gaten!