vanavond crashtests op tv

Hierin kunnen allerhande zaken gerelateerd aan Renault worden geplaatst, die niet elders thuishoren
Plaats reactie
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Vanavond bij Radar: Hoe veilig is uw auto? (gisteren ook al even onderwerp van gesprek bij topgear)
Renault scoort de laatste tijd erg goed, dus er zullen er wel een paar voorbij komen (Laguna, Vel Satis, Megane)

Radar, Nederland 2, 19:30
"Radar laat vanavond crashtests zien van de nieuwste modellen personenauto's in verschillende prijsklassen."

Ziet er altijd wel cool uit (wel zonder van die mooie Renoos, maar je moet er wat voor over hebben om een paar sterren van de EURO-NCAP te krijgen :wink:
Christian
Berichten: 4046
Lid geworden op: wo 19 jun 2002 13:30
Locatie: Oldenzaal (Twente)

keey ik ga eve kijke :D
Anonymous

oei goeie tip

ff kijken hoe andere merken falen :-D
Moontje Mégane Coupé
Berichten: 945
Lid geworden op: do 2 mei 2002 20:05
Locatie: Zuid-Limburg
Contacteer:

Ik gaat over een uurtje ook maar eens voor de televisie zitten... Ben wel benieuwd... :)
Christian
Berichten: 4046
Lid geworden op: wo 19 jun 2002 13:30
Locatie: Oldenzaal (Twente)

hey hey nieuwe megane 5 Steren :D >-)
Moontje Mégane Coupé
Berichten: 945
Lid geworden op: do 2 mei 2002 20:05
Locatie: Zuid-Limburg
Contacteer:

Ja ja ja... :D :D :D :D :D

5 sterren voor de nieuwe Mégane !!!!!
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Dat is toch al geen nieuws meer?
Wel allemaal braaf elke zondagavond Top Gear kijken he? Nog altijd het autoprogramma, tegenwoordig weer alsvanouds met Jeremy Clarkson 8)
dennisvr
Über-Spammer
Berichten: 10115
Lid geworden op: za 20 apr 2002 0:00
Locatie: Amersfoort
Contacteer:

Matijs schreef:Dat is toch al geen nieuws meer?
Wel allemaal braaf elke zondagavond Top Gear kijken he? Nog altijd het autoprogramma, tegenwoordig weer alsvanouds met Jeremy Clarkson 8)
het was briljant gisteravond :D
Peter @ Malta
Berichten: 493
Lid geworden op: vr 12 jul 2002 20:20
Locatie: Malta
Contacteer:

Even kijken op www.euroncap.com leert dat er zes auto's zijn met de maximale vijf sterren: een Saab, twee Mercedessen en drie Renaults.

Aangezien de nieuwe Espace op hetzelfde platform is gebouwd als de Laguna II en de Vel Satis (beide vijf sterren), zal die ook wel vijf sterren krijgen. Met de nieuwe Scénic zal het vast niet anders zijn.

Dat wordt nog saai. :)

- Peter
Rudo
Berichten: 5061
Lid geworden op: di 24 jul 2001 0:00
Locatie: Velsen-Noord

Ff een stomme vraag misschien: zijn vijf sterren het maximum wat er te halen valt? Of kan dat ooit nog eens zes worden of misschien nog meer?
MartijnG
Über-Spammer
Berichten: 10004
Lid geworden op: ma 18 feb 2002 0:00
Car: Renault 5 GT Turbo
Locatie: Vlaardingen

5 sterren is het maximale wat er te behalen valt. 4 sterren is voldoende en 3 sterren is beneden gemiddelde.
'85 GT Turbo & '85 5TL & '90 5TR-T "Rusty" & '79 Estafette Campert & '86 GT Turbo & '89 5GTX & '02 Clio II 1.5 dCi & '05 Megane 1.9 dCi (Daily) & '91 Clio 16v & '03 Clio II 1.6 16v Initiale LPG (Daily) & '06 Megane II Grand Tour 1.6 16v LPG (Daily) & BMW E36 Compact M42B18 & Skoda Octavia Combi 1.6TDi
jeroen.k
Berichten: 5884
Lid geworden op: do 17 jan 2002 0:00
Locatie: Harderwijk

Ik vraag me af wat een 5-je nu zou scoren... :lol: Of een 19 :p
Riël
Über-Spammer
Berichten: 30403
Lid geworden op: di 14 aug 2001 0:00
Locatie: Born

5jes wha niet kapot te krijgen :p als ze die gaan testen kunnen de crash-betonblok sterren gaan geven :)
Renault 5 GT Turbo ... "What's yours called?"
Progress:[|||||||||||||||||............]
Peter @ Malta
Berichten: 493
Lid geworden op: vr 12 jul 2002 20:20
Locatie: Malta
Contacteer:

Vijf sterren is inderdaad het maximum. Ze geven een aantal punten weg - maximaal 34 - en dat wordt dan afgemeten naar een schaal van maximaal vijf sterren.

Wat ze wel af en toe doen is hun klasseringssysteem veranderen, dus soms kun je meer punten scoren met kleine wijzigingen.

De Laguna II was de eerste die vijf sterren scoorde en de Mercedes C-klasse de tweede. Renault liet de Laguna zelfs opnieuw testen na een stel wijzigingen om de vijf sterren te halen.

Alle vijfsterrenauto's krijgen 33 punten, maar het zij vermeld dat ze nogal grif punten weggeven als er een waarschuwingssysteem voor de gordel inzit en dat Renault daar niet zo hoog scoort - maar de stevigheid van de auto compenseert dat en dat vind ik zelf toch net even belangrijker.

- Peter
Rudo
Berichten: 5061
Lid geworden op: di 24 jul 2001 0:00
Locatie: Velsen-Noord

Matijs schreef: Ziet er altijd wel cool uit (wel zonder van die mooie Renoos, maar je moet er wat voor over hebben om een paar sterren van de EURO-NCAP te krijgen :wink:

Zoiets bedoel je :D :

[img]http://www.autoweek.nl/images/Articles/ ... crash1.jpg[/img]
Plaats reactie