Het was een standaart blauwe gtx met elec. pakket en met nog maar 91...km op de teller. maar wel wat deukjes en wat puntjes hier en daar bij gespoten. en bumpers en stootkappen zwart gemaakt.
Maarja zo`n ding kan niet standaart blijven natuurlijk, meteen een sebring eronder. en mijn 15inch set van de gt weer compleet gemaakt en eronder. daarna sportstuur erin. en toen waren de voorbanden bijna kaal. inmiddels ook trekhaak gemonteerd. wat hebben we nog liggen standaart gtt phase 2 velgen, gtt phase 1 velgen met winterbanden. en 13inch et2 7j mattig velgen in twee kleuren met zogoed als nieuwe banden. dat werd dus het laatste:)
maarja zo`n hoge gtx op zo`n velgen dat staat niet. dus onder de GT de -60 geplukt en onder de GTX geschroeft effe achteras verlaagd zat goed los


voor de velgen met 185-50-13 banden moesten wel de schermen achter de kappen wat uitgeklopt worden

