race of rallykooi?Daniël W. schreef:Iemand een foto van een OMP rolkooi (GTT natuurlijk) Kan ik echt helemaal nergens vinden...b.v.d.
zit nogal verschil in

race of rallykooi?Daniël W. schreef:Iemand een foto van een OMP rolkooi (GTT natuurlijk) Kan ik echt helemaal nergens vinden...b.v.d.
bij zeeuwen weet je het ook nooitpaz-maniac schreef:blijven wel belgen he, die mag je niet onderschatten![]()
![]()
![]()
lijkt me idd ook niet echt logisch dat je daar een willy voor wegdoet maarja
paz-maniac schreef:bla bla bla
over brabo's maar te zwijgen dan![]()
![]()
. 3/4 van de brabanders zijn kampers als je het mij vraagt
![]()
Zelden heb ik een achterklep zo krom in een auto zien hangen...Chris schreef:Wegens beëindiging hobby te koop, klik
[img]http://thumbs.marktplaats.nl/kopen/5/6d/88606421.jpg[/img]
idd dit is toch echt een 150-200 euro categorie gtt, en dan wel voor onderdelen.......
Ivo8hoven schreef:Alweer te koop, stond een half jaar geleden ergens in Friesland (boppe) te koop![]()
PH I
Heb nu verlagingsveren gekocht en die zouden op Ph1 en Ph2 moeten passen..........Abel schreef:ph1 is langer (meerwindingen) als een ph2, niet ondeling uit te wisselen dus.