r5 tl
hallo, ik ben dimitri en ik heb een r5 tl gekocht ! ik zou er een gr.2 van maken maar ik heb uitbreidingen nodig natuurlijk vind je dit zomaar niet en ik heb al eendeel winkels gedaan geloof me ze kwamen af met vanalles dat ik niet nodg had ! nu is er iemand die mij info of adressen weet of iets over dit klein wondertje want hij is en zal er mooi uitzien ! de motor zal een alpine zijn dus info over de motor is ook welkom ! ik heb van alles nodig ! info en hulp is welkom als er vragen zijn van andere modellen je mag vragen hoor ik weet ook iets van renault ! alvast bedankt !
!
!!
...!

Bouwjaar van de 5? Is zo'n zo'n ouwe?
!!
...!

Bouwjaar van de 5? Is zo'n zo'n ouwe?
-
- Berichten: 1082
- Lid geworden op: zo 25 jun 2006 22:10
- Locatie: Roermond, Limburg
uit 86 of 87 neem ik aan.. n phase 2 ..! 

-
- Berichten: 3135
- Lid geworden op: zo 2 dec 2001 0:00
- Locatie: Breda
voorlopig ff verplaatst naar Renault 5 

-
- Über-Spammer
- Berichten: 10004
- Lid geworden op: ma 18 feb 2002 0:00
- Car: Renault 5 GT Turbo
- Locatie: Vlaardingen
Hij heeft het over een Alpine motor...dus zal wel over een oer-5 gaan...
'85 GT Turbo & '85 5TL & '90 5TR-T "Rusty" & '79 Estafette Campert & '86 GT Turbo & '89 5GTX & '02 Clio II 1.5 dCi & '05 Megane 1.9 dCi (Daily) & '91 Clio 16v & '03 Clio II 1.6 16v Initiale LPG (Daily) & '06 Megane II Grand Tour 1.6 16v LPG (Daily) & BMW E36 Compact M42B18 & Skoda Octavia Combi 1.6TDi
dtm schreef:hij is van '81 ! geen phase 2 en die alpine motor zou erin moeten gaan. er is een probleem de motor van een alpine heeft ook een5-bak en de mijne is een 4bak dus er zit een plaat in de weg voor de 5de versnelling ! ik kan 2 dingen doen een die plaat demonteren en een verlengstuk maken of en alpine motor met een 4-bak. ik weet niet hoe hij zal reageren met de koppel enz. als je info of iets hebt gelieve mij te verwittigen ! mijn emailadres is newboyfromtheblock@hotmail.com!
-
- Berichten: 7739
- Lid geworden op: zo 19 jan 2003 17:51
- Car: Renault Clio III RS
- Locatie: mont chêne
Gr 2 verbredingen --->http://www.mcracingsa.com/RENAULT5ALPINE.htm
Diverse onderdelen -->http://www.mecaparts.com
Diverse informatie -->http://www.renault5alpineturbo.com
Heb je geen foto's van de tl ?
Diverse onderdelen -->http://www.mecaparts.com
Diverse informatie -->http://www.renault5alpineturbo.com
Heb je geen foto's van de tl ?
merci voor de sites antoine als er iemand nog meer info geeft het is welkom ! de foto's komen eraan maar geduld word beloont
oe ja , iemand had een 5 versnelling van een alpine hoeveel vraag je er voor ?
alvast bedankt vooral antoine ! als er iets is je moet het maar vragen!!!!
oe ja , iemand had een 5 versnelling van een alpine hoeveel vraag je er voor ?
alvast bedankt vooral antoine ! als er iets is je moet het maar vragen!!!!