Had een tijdje geleden nogal problemen met mijn twingo. Overal waar ik moest stoppen, stoplicht/rotondes/enz, viel mijn twingo uit en na ongeveer 20 min startte hij weer. Alleen als ik het gas erop hielt bleef hij wel eens aanstaan. Dit heb ik laten verhelpen bij de Renault dealer in Noordwijk. Hier werd geconstateerd dat er een 1 of andere sensor bij mijn cilinder stuk was, deze sensor meet dan de cilinder niet meer ofzo en dan valt ie uit...heel vaag iig.
Maar ja, na dat dat gemaakt was reed hij weer als een zonnetje

Maar dat was maar voor korte duur
Sinds vandaag heb ik weer bijna het zelfde, op het moment dat ik de koppeling "intrap" voel je de toeren al naar beneden schieten en valt ie uit

alleen dit keer kan ik hem gewoon gelijk starten en verder rijden, dat had ik bij de vorige keer niet.
Denk niet dat het weer diezelfde sensor is, maar zeker weten doe ik het niet. Ik zat eerst zelf aan de accu te denken, maar hij start gewoon prima.
Ik weet dat het van alles zou kunnen zijn, maar heeft iemand een idee wat het zou kunnen zijn?