Even voorstellen BojT - Clio RS ph1 (oud eigenaar=RTC lid)

Nieuw op de site? Stel je hier voor.
Plaats reactie
Bojt
Berichten: 19
Lid geworden op: vr 11 okt 2013 5:20
Car: Renault Clio RS ph1

Hoi!

Nu er een iets serieuzere Clio aan komt is het toch tijd geworden om me hier aan te melden en even voor te stellen. Ik ben Boj, word deze maand 27 en haal maandag mijn Clio RS Phase 1 op.

Na vele auto's (lees: 13 stuks) al gehad te hebben ben ik inmiddels toe aan mijn derde Renault Clio. Na de 1.9 Diesel en de 1.6 16v Initiale is met een beetje geluk mijn Renault Clio RS 2.0 16v Phase 1 maandag "klaar". Hij staat momenteel te wachten op een nieuwe APK waarbij meteen het een en ander vervangen wordt. Nieuwe schokbrekers, remblokken, remschijven, airco afgevuld en een nieuwe (originele) uitlaat. De bleerpijp die er nu onder zit is in mijn ogen absoluut zonde van zo'n mooie auto.

(eigen) Foto's van de Clio heb ik dus nog niet, maar zullen ongetwijfeld volgen.

Ik heb al even rondgekeken hier op het forum en gezien dat mijn Clio bekend is hier. In het register staat het volgende: "37-GF-HX - grijs Eigenaar RTC verlaagd en 16 inch oz f1 racing". Ik zou heel graag de historie van de auto compleet willen maken aangezien er momenteel helemaal niets bij zit. Weet iemand van welke member deze Clio is geweest? Ik zou graag foto's, reparaties, rekeningen etc in kaart willen brengen. :)

[img]http://img547.imageshack.us/img547/6606/okvl.jpg[/img]

In een oude Marktplaats advertentie (http://img209.imageshack.us/img209/113/qg7q.jpg verkregen via Patrick RS, waarvoor dank!) lees ik dat de boekjes en rekeningen van onderhoud aanwezig zijn. Als deze nog achterhaald zouden kunnen worden ben ik een gelukkig man!
Patrick RS
Moderator
Berichten: 14793
Lid geworden op: di 19 mar 2002 0:00
Car: Megane

Welkom bij de RTC.

Een oud eigenaar heeft hier op het forum gezeten maar ik weet niet meer hoe deze heet. Hopelijk kan iemand anders je helpen (Y)
Abel
Über-Spammer
Berichten: 8511
Lid geworden op: vr 31 aug 2001 0:00
Locatie: Groningen

geen lipje? mooie rs ieder geval.
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

Hij staat in elk geval nog te koop op MP... ;)

http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/rena ... 6v-rs.html
Bojt
Berichten: 19
Lid geworden op: vr 11 okt 2013 5:20
Car: Renault Clio RS ph1

Klopt! Eigenlijk zou er verkocht onder voorbehoud moeten staan. Aangezien er nog geen APK op zat moet de proefrit nog plaatsvinden. Verwacht hierin echter geen problemen. :)
Bojt
Berichten: 19
Lid geworden op: vr 11 okt 2013 5:20
Car: Renault Clio RS ph1

Oh, en @ Abel, die lip komt er nog! De auto is niet geheel "af" als ik hem heb, dus er komt nog een klein to-do lijstje.
Bojt
Berichten: 19
Lid geworden op: vr 11 okt 2013 5:20
Car: Renault Clio RS ph1

En zoals hij er nu bij staat!

[img]http://img7.imageshack.us/img7/4063/ncgk.jpg[/img]
Gebruikersavatar
Triggerhappy
Berichten: 159
Lid geworden op: do 18 apr 2013 17:38
Car: Meg 3 Trophy + 4 GT

Welkom, mooi exemplaar heb je daar te pakken voor zover ik het kan beoordelen. Heb zelf ook ruim 3 jaar in dezelfde uitvoering rond mogen rijden. Mis hem best nog wel eens!
Je gaat er vast en zeker heel veel rijplezier aan beleven!
Veel veilige sportieve km's toegewenst! (Y)
PaulM
Berichten: 4975
Lid geworden op: wo 27 jul 2005 10:14
Locatie: Nijmegen

Welkom! :)
Chris
Erelid - Moderator - RvT
Berichten: 22029
Lid geworden op: za 3 mar 2001 0:00
Locatie: NL

Welkom op het forum, mooie RS!
Renault 5 GT turbo Bleu Sport
Wouter
Über-Spammer
Berichten: 14527
Lid geworden op: zo 21 aug 2005 19:50
Locatie: Nieuw Vennep
Contacteer:

Welkom! Veel plezier met je RS!
Waarom?? Gewoon omdat het kan!
Plaats reactie