[Basjan] Clio 16v Ombouw

Vertel hier alles over je project.
Plaats reactie
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

VOOR DE SNELLE BLIK
[img]http://bit.ly/1hL3Sjf[/img][img]http://bit.ly/1cY1ZHK[/img]


zo is mn clio nu
buiten
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto550-OLOW7SWF.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto550-NJPZVFZP.jpg[/img]


binnen
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-4Z6LAV3X.jpg[/img][img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-UCXZGFMK.jpg[/img]





HET PROJECT

het begon allemaal zo: ik had een groene clio 1.2 mexx gekocht. in eerste instantie een super knap bakkie maar bleek na de eerste dag al problemen te vertonen... aandrijfas afgebroken in de versnellingsbak.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-BAPNXLB4.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-RRGAQXXZ.jpg[/img]

toen heb ik omdat het me niet waard was om te laten maken een andere Clio gekocht namelijk een blauwe 1.4 symbol. die helemaal standaard was.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-HODMPUNZ.jpg[/img]

toen heb ik mijn uit 1995 stammende clio maar eens een goede poetsbeurt gegeven en er angel eyes koplampen in gezet, ook heb ik de bumpers van verweerd grijs naar mooi mat glimmend zwart gepoetst met valma bumper polish

hier halverwege bumper :................................................................................hier is de bumper klaar :
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-WYIOJSEO.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-7FOHDLFG.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-FSUKPZFM.jpg[/img]

daarna ben ik bezig gegaan met het overzetten van het interieur. heb het hele interieur uit mn verotte mexx gehaald en in mn blauwe symbol gezet. zag er meteen al een stukkie beter uit.
het houten MOMO stuurtje dat ik uit de groene heb gehaald en in de blauwe heb maakte het helemaal af.


daarna vond ik het tellerpaneel toch wat saai worden en wou ik graag het teller paneel van de 1.2 mexx erin hebben. deze had namelijk een water temperatuurmeter, een toerenteller en een oliepeil meter.
zo gezegd zo gedaan. eerst heb ik het teller paneel uit elkaar gehaald om de juiste km stand te blijven behouden. toen heb ik na wat research en gewoon domweg de kabeltjes vanaf het paneel naar de bruine stekker linksvoor in je dashboard te volgen het voor elkaar gekregen dat alles werkte in mijn symbolide. alles was namelijk al voorbereid vanaf de motorruimte naar binnen alleen de kabelboom binnen jammer genoeg niet .

nu heb ik ook maar eens de lichtmetalen 14'' BBS-SEIM velgen met 175/65 banden erop gezet en wat een wereld van verschil dat kan maken is ongelofelijk.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-K6DYKPDQ.jpg[/img]

dit is het tot nu toe, ik zal binnenkort ook eventjes een paar foto's van het interieur posten !

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-L8ZTHKDF.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ILXIFTOU.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ELX4CAXD.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-WMWSZWT6.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-SM7J83RH.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-W3Z8KIIT.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-YVEWZOII.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-7SCLTGIC.jpg[/img]

vanmiddag de naafdoppen aangepakt en dit is het resultaat

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-X3DAFMVS.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-OGBH8DKY-1.jpg[/img]

heb er vanochtend een andere eind demper op gezet, geeft een subtiel geluidje dus wel blij mee :)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-EJZM8VNK-1.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-FNLMTRT3-1.jpg[/img]

ook heb ik er nu een 16v stuurtje opgezet

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-LB4IAR3H-1.jpg[/img]

en voor de proef mn zelf in kleur gespoten spoiler er op geplakt, moet nog definitief vastgezet worden, alleen met welke kit ? ook heb ik de kunstof strips onder de koplamp mee gespoten.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-WDCGKLOE-1.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-CKIOFLX7-1.jpg[/img]

ook is mn voorbumper met mistlampen binnen, en is het wachten op de verf

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-RZPPLVXF.jpg[/img]

afgelopen week de koppakking eruit gejaagd :( zat er een keertje aan te komen na in 4 jaar maar 2000 km gereden te hebben ( oude eigenaar ) en er nu 8000 bij op te hebben ... jammer
maar dat valt allemaal te vervangen dus ben ik gister maar begonnen met het demonteren

eerst maar eens begonnen met de motorkap eraf te halen
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-AUUNHOSJ-1.jpg[/img]

luchtfilter eraf
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ES3KRLV4-1.jpg[/img]

inlaat/uitlaat eraf
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-N7P4K3O3-1.jpg[/img]

dan alles van de kop afhalen wat er af moet dus : verdelerkap, multiriem, thermosstaat, sensoren, kleppendeksel, bougiedoppen, gaskabel etc.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-A6JEHFHA-1.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-DJQ7PKWE.jpg[/img]

dus best wel een klotenwerk, vooral straks als het weer in elkaar moet, want 1 ding fout doen met de distributie riem en je bent de sjaak

zo dat was dat, kop er af en gevlakt

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-TZKA8HMV.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ROWKWAN4.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-K6BY43PR.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-SAKRMBIZ.jpg[/img]


na het vlakken
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-HRBYC6DY.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-PD8PZCYI.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-JVWYAQOH.jpg[/img]

en om de tijd te doden maar even een HID xenon setje gemonteerd en de spoiler en definitief aangekit met 2 componenten kit

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-67PTMQW8.jpg[/img]

ze leeft weer :)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IYYBIWRN.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-TPE6F6TT.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-4GNYFH8L.jpg[/img]

zo dat werd ook een keer tijd, mn bumper met mistlampen er op gezet en aangesloten

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-BGVU7MIB.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-64B4ZTYA.jpg[/img]

nieuwe velgen :):)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-JJTFEZET.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IZNXL3PV.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-I3PVPDAT.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-6PSLCQ4M.jpg[/img]

bumperlip erop en gril gespoten

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-NPIZ4F3N.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-QXYX6GPW.jpg[/img]

vandaag het lederen Baccara interieur opgehaald in hoogeveen, alles meegenomen wat ik wilde hebben. ook de typeplaatjes voor in de stootstrip :)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-L7E6DXXS.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IRHYJDWJ.jpg[/img]

het houten Baccara element met klokje en buitentemperatuurmeter moet er nog wel in maar nog geen tijd gehad om met de dremel gaten in mn dash te maken, weet iemand hoe ik dit het beste kan doen ?

tellerpaneel meegenomen en weer terug gedraaid op de km's die mijn clio gelopen heeft, wel mooi dat de wijzerplaten in de kleur van het leer zijn !
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZFAQTKTO.jpg[/img]

zo ffkes de clio gewassen :)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-PE3XXSIP.jpg[/img]

16v motorkap en normale achterbumper liggen klaar om in kleur gespoten te worden

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-HLVPPX7E.jpg[/img]

zeau.. vandaag ns ff de voorkant verlaagd en uitgelijnd, volgende week de achterkant.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-MRPAXVQW.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-6SPZDMCY.jpg[/img]

dat was op in een richel dus telt niet :P
zo is ie nu :

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-D8UNZCWP.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-PCZDYNRC.jpg[/img]

ook voor de grap ff mn koplamp spoilers en 16v kap er op gezet, ook al weer omgewisseld hoor :lol:

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-UI8V8MWU.jpg[/img]

zeau de achterkant is ook omlaag gegaan

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-N3WUSRMI.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-KXKYSQPD.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-WEYAQBGS.jpg[/img]

sorry voor de iPhone kwaliteit
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-WO8VMFNW.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-XZVDPWYP.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-PV6XOOS4.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-XQ3KH8LK.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ECUVSHEB.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-4XWUSTVO.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-H4ZK3VIA.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-HYH377D6.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-PMGTSQVE.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-3OGVMBFZ.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-8XEHYVD3.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-8K4TI7KR.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZRLKGKMH.jpg[/img]


vandaag begonnen met het spuitwerk, alles geschuurd en in de primer !

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-TYKTUUA6.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-TXM4PVRS.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-LS3UUSYI.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-KPY48XAP.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-X7IIFE7I.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-43YENQZR.jpg[/img]

zelf aan t werk
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-SCA7LWCM.jpg[/img]

en dan nu de eerste foto's bij licht in kleur :)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-8HJB6CTV.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-JRRFAEZK.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-O8JYY6WO.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-L77PYNQ6.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-RCQGEYVO.jpg[/img]

ook de stootlijsten gespoten !

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZITPY6VS.jpg[/img]

en de stickerset zit , na 6 uur plakken

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-E8ZNZCED.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-EPPYJHZX.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-XZFPUEED.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-OKL6OAZJ.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-4EPSWVGR.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-R8QMRKUP.jpg[/img]

zomerbandjes er weer onder gelegd, was er helemaal klaar mee met die winterbanden :P

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-EZNQWPNI.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ARNPHNMK.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IJ7KTZCS.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-E3Z7LSLI.jpg[/img]

Backlightspray :)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IZW6CU7B.jpg[/img]

eventjes een kleine schoonheidsbeurt gegeven ook achter de kentekenplaten
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-33LULFVL.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-I7XFYHGH.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-UCDRCKTP.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-QFNA4TD6.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-NJSRHUJV.jpg[/img]

en daar hebben we de derde Clio in dit topic, na de 1.2 die t na de eerste dag had begeven, de 1.4 welke overigens niet verkocht is en voorlopig ook niet verkocht wordt. vandaag 23-3-13 heb ik voor een leuk prijsje deze 1.8 16v aangeschaft. mennn wat een lekker vermogen !
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IEDSRTX7.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-VXB7R6VO.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-VHIFMOB7.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-RQQMNBWZ.jpg[/img]

klaar voor de openingsmeeting !

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-6KXQAHAH.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-7CZGXU8O.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-4D7HACTI.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-YHNMZKUL.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-OU43PTUG.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-KXM8WMMT.jpg[/img]

en er zijn vorderingen met de 1.8 16v, het motorblok is vrij van alle kabels, het voordeel is dat alles met stekkers zit dus ik hoef straks alleen maar de computer, de accu en nog 2 andere stekkers, welke naar binnen gaan aan te sluiten, scheelt een hoop werk. overigens heb ik uitgevonden hoe het zit met de stuurbekrachtiging, stuurbekrachtigingsreservoir, thermosstaat en een complete (originele) koppelingsset zijn onderweg.
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-YBAFCRN4.jpg[/img]

verder is het dashboard eruit en heb ik de kabelboom binnen er ook uit gehaald, ongeschonden, het aftermarket alarm wat er in zat er tussenuit gehaald en voila men heeft weer een originele kabelboom.
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZXR8WNM6.jpg[/img]

en er is nog veel onderweg maar alvast een voorproefje welke onderdelen er al binnen zijn
- complete pakkingset
- verchroomd kleppen deksel
- thermosstaat
- valeo complete koppelingsset
- kopbouten
- kvs reservoir
- nieuwe f16 i.e. sticker
- wiechers veerpootbrug
- en ik kon het niet laten, nog een 'my engine donor' sticker
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-MNUKD6CR.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-XPZRQATW.jpg[/img]

de vorderingen :
blokkie is er uit en nu wordt het de hoogste tijd om deze klaar te maken
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-VWDGVRKR.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-MRBHJIOC.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-FXY3X64S.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-KR6QGYKE.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-XRMBA6IL.jpg[/img]

verder ben ik nog eventjes bij martijn kool langsgereden om het setje schijven, race remblokken en wiellagers voor de achteras op te halen.
een dezer dagen komen ook nog brembo geventileerde schijven voor de vooras binnen en een setje bougiekabels.

en heb vanmiddag ook nog even de handen uit de mauwen gestoken in de blauwe, wat mijn wens altijd nog was, waren de achterraampjes die open konden en ja die zaten logischerwijs wel op de 16v. zo gezegd zo gedaan, raampjes overgezet. had roest verwacht onder de rubbers van de blauwe maar tot mijn grote verbazing was deze knetter hard ! :)
plaatjes bij de praatjes :
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-6WFK8EC6.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-OAYOUW3X.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-LA66PISQ.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-V6VEZ3DW.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZYXRLR7W.jpg[/img]

zo, heb het blokkie eventjes thuis gehaald, nog steeds geen spijt van de italiaanse import, wat een handig ding !
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-LMEH64K7.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-KU33JZXJ.jpg[/img]

toen kwam de postbode ook nog even langs met mijn remschijven voor de voorkant
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-KVDP7QHE.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-76XBQVF3.jpg[/img]

En we zijn van start, begonnen met de bak er achterweg halen, en de nieuwe koppeling erin
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-A6OBGXIR.jpg[/img]

volgende stap, hele kop vrijmaken om te laten reviseren
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-VO3NOR3K.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-EBISXGAC.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-K6HAOHSK.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-SKTOIMF6.jpg[/img]

Zo, ik heb net de kop opgehaald, en deze is super mooi gevlakt, erg tevreden over !

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-COJWCQ7X.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-SPDSZGOH.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-WTWYDFVV.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZFQWW3XS.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-SGG7WFDZ.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-RJG4LYWA.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-NLPEPX6L.jpg[/img]

ff wat spuitwerk verricht

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-HW7NL8WV.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-YRIGSCFW.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-VBYVXNTT.jpg[/img]

vandaag eens even een paar foto's gemaakt (mobiel)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-6OMOEBHT.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-4TG6H6MH.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-43JEORTS.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-4KGBKTSH.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-EI8OX4EY.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IPM36G4S.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-47EIZISI.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-TE3EVZHY.jpg[/img]

kooitje erin gezet (half dus alleen achterin) en even de Rsi Sideskirts gepast, binnenkort even in kleur spuiten, sideskirts blauw en de kooi wit of rood wat is mooier ?
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-WEFPARUB.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-7SYKUKHC.jpg[/img]

na een tijdje stilte vanwege de vakantie, heb ik weer een aantal updates :

- U.S. Runninglights geinstalleerd

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-JNM4SCNP.jpg[/img]

- En de sideskirts in kleur gespoten en gemonteerd

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-8XDXT8ZJ.jpg[/img]

verder vragen natuurlijk velen zich af wanneer het blok klaar is en deze erin komt. om een lang verhaal kort te maken, wil ik dit gerealiseerd hebben binnen afzienbare tijd van max 1 maand.

Wintervelgen project :

ik had nog een setje velgen liggen van de Rode 16v die onlangs naar de schroot is gegaan, de winter staat weer voor de deur dus dacht is even lekker knutselen met het volgende resultaat.

1 klaar, nog 3 te gaan.
Voor:
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-GHML7TSE.jpg[/img]

Na:
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-LKSJZLPX.jpg[/img]

Van praatjes naar werkelijkheid.

vandaag is dan de dag aangebroken dat ik al bijna kan zeggen "1.8 16v, welkom in een nieuw leven!"

plaatjes bij de praatjes hieronder, morgen verder.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-HC3LHPHD.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-NKJWFTVA.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-DFKWJ4WT.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ERJ63JY6.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-PK8CYNAN.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-HMV7I44H.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZVTVIZFT.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-6SDTDXV4.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-GCJGVD7Y.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-FY4LY6AN.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-WXCHPGQD.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-MAKBPEBI.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-DEI8KOPK.jpg[/img]

vandaag weer verder gegaan, eerst de taak om het blok van zn plek te krijgen

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-3WH3EDUI.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-MV646TCS.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-XIWN6LXQ.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ACXQSBMI.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-3VHJ3KYW.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-SNUMMCHB.jpg[/img]

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-EITVX4XA.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-ASQTRM8K.jpg[/img]

en dat was het weer even voor nu

de eerste start, jammer genoeg lekken de o-ringen van de injectoren. deze dienen dus eerst vervangen te worden.


en de winterbandjes zitten er onder.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-VCOUED4W.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-6QCXBFOK.jpg[/img]

op het moment van uploaden van de foto zie ik op de 2e foto van hierboven dat het achterwiel nogal onnatuurlijk staat.. dit is puuur gezichtsbedrog
verder hield mn parafan er mee op, handig met deze weersomstandigheden... beslagen ruiten zijn dan niet fijn.. gelukkig gold het principe wie wat bewaard heeft wat, namelijk de parafan van de rode 16v.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-BJM6XD8R.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IW7NR7DH.jpg[/img]

en natuurlijk, iets wat nog moest gebeuren, de achteras swappen, van trommels naar schijven.

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-8XRWOHDD.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-VGWWJZEY.jpg[/img]


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mvg,
Bas Jan

[img]http://bit.ly/1hL3Sjf[/img][img]http://bit.ly/1cY1ZHK[/img]

Clio 1.8 16V Ombouw Summer & Winter Modus

Clio I PHII 1.2 8v MEXX; NN-LV-54, Sloop
Clio I PHI 1.8 16V; ZS-89-FV, Sloop
Clio I PHII 1.4 8v -> Swap naar 1.8 16v ^^; LH-FH-52, Daily
Laatst gewijzigd door bassyyyy op vr 27 jun 2014 21:27, 31 keer totaal gewijzigd.
thijn
Berichten: 52
Lid geworden op: ma 18 jul 2011 22:04
Locatie: almelo
Contacteer:

nette auto buurtgenoot ;)
welkom hier.
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

dankje ! :)
ik was hier al enige tijd lid, maar nooit de tijd genomen om iets te plaatsen.
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

Die naam klinkt bekend... :) Volgens mij hebben we afgelopen week contact gehad over een veerpootbrug. (Y)

Mooi project!
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

Ha Merijn, je hebt t helemaal goed !
let me know
PaulM
Berichten: 4975
Lid geworden op: wo 27 jul 2005 10:14
Locatie: Nijmegen

leuk verhaal ook genoeg fotos! :)
Arco
Über-Spammer
Berichten: 18301
Lid geworden op: vr 11 feb 2005 16:24
Car: Renault 5 GT Turbo
Locatie: Gouda

Na FB ook hier welkom (Y)
5 GT Turbo '86 Phase I/II "Le Monstre Vert"
Twingo 1.5 DCi '11 Renault Sport Gordini "Le Panda Blanc "
5 GT Turbo '86 Phase I "Circuit"
Clio 1,8 16V '92 "La Salope Noire"

Mégane I Phase II 1.4 16V '00 Coupé LPG "La Souris Grise"
Clio II Phase II 1.6 16V '03 Initiale LPG "La Souris Grise"
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

THNX!
Wouter
Über-Spammer
Berichten: 14527
Lid geworden op: zo 21 aug 2005 19:50
Locatie: Nieuw Vennep
Contacteer:

Heel wat werk, leuke Clio (Y) :)
Waarom?? Gewoon omdat het kan!
edjeRS-2001
Berichten: 223
Lid geworden op: wo 10 feb 2010 16:27
Locatie: zwolle

Stoer cliotje zo. :beer:
clio RS 2001 voor een goed bod te koop.
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

Gister een paar uurtjes bezig geweest maar dan heb je ook wat !

Centrale deurvergrendeling ! HEERLIJK :)
Leon Cozijn
Berichten: 2183
Lid geworden op: wo 2 jan 2008 9:45
Locatie: Waddinxveen ZH
Contacteer:

Nette wagen !
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

Backlightspray :)

[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-IZW6CU7B.jpg[/img]

en eventjes een kleine schoonheidsbeurt gegeven ook achter de kentekenplaten
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-33LULFVL.jpg[/img] [img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-I7XFYHGH.jpg[/img]
[img]http://www.mijnalbum.nl/Foto-UCDRCKTP.jpg[/img]
Wouter
Über-Spammer
Berichten: 14527
Lid geworden op: zo 21 aug 2005 19:50
Locatie: Nieuw Vennep
Contacteer:

Had dan direct even nieuwe platen gehaald met opgelegde letters ;)
Waarom?? Gewoon omdat het kan!
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

ja dat komt binnenkort een keer :) vandaag is t zondag he :P
Adrian
Berichten: 1383
Lid geworden op: wo 25 apr 2007 11:37
Car: Clio V6, 5 AlpineT
Locatie: Brouwershaven
Contacteer:

Leuk eind resultaat zo! (Y)
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

hooooo ,, ik zeg niets over een eindresultaat :P

er is altijd nog wel iets te doen, klaar is ie nooit .

bedankt voor je reactie :)
Adrian
Berichten: 1383
Lid geworden op: wo 25 apr 2007 11:37
Car: Clio V6, 5 AlpineT
Locatie: Brouwershaven
Contacteer:

Haha ja dat begrijp ik. Tot nu toe dan 8)
edjeRS-2001
Berichten: 223
Lid geworden op: wo 10 feb 2010 16:27
Locatie: zwolle

De leukste non 16V clio van het land :p :beer:
clio RS 2001 voor een goed bod te koop.
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

nee er komt geen sticker op met "My8Vgoes..BWwaaaaaoop"

bedankt voor je reactie, leuk om te horen :grin:
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

oh ooh, in een gekke bui dakdragers besteld.... hoe zou dat er uit gaan zien :loser:

Edit: ook een Ltec sleepoog besteld :grin:
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

wilco blue
Berichten: 1083
Lid geworden op: za 27 jul 2002 15:19
Car: Renault 5 GT Turbo
Locatie: Nieuwstadt

Mooi project ziet er goed uit (Y) .
Klaar voor de schoonmoeder spanbandje en het dak op . (0)
jankees
Berichten: 890
Lid geworden op: di 26 jun 2007 8:40

Sleepoog staat wel tof zo bijna op straat

dakdragers weet ik niet zo
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

zo op de foto is t inderdaad een twijfel geval maar als je er naast staat staat t zeker gaaf
PaulM
Berichten: 4975
Lid geworden op: wo 27 jul 2005 10:14
Locatie: Nijmegen

nu nog paar spatlappen erbij ;)
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

ja maar dan wel origineel renault, alleen zoooo lastig te vinden ....
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

Wouter
Über-Spammer
Berichten: 14527
Lid geworden op: zo 21 aug 2005 19:50
Locatie: Nieuw Vennep
Contacteer:

netjes, kan nog wel ietjes zakken
Waarom?? Gewoon omdat het kan!
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

dat zeker, vooral voor.

wil wel een schroefset, maar geen nieuwe, veels te duur
ARNO16V
Berichten: 6622
Lid geworden op: do 14 jul 2005 18:00
Locatie: Meppel
Contacteer:

De wielen staan hem goed! :beer:
Ik vergis me nooit, behalve gisteren, toen dacht ik dat ik me vergiste.. maar dat was niet zo...
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

Wouter
Über-Spammer
Berichten: 14527
Lid geworden op: zo 21 aug 2005 19:50
Locatie: Nieuw Vennep
Contacteer:

Leuk! MIsschien nog een spoorverbredertje er tussen? :)
Waarom?? Gewoon omdat het kan!
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

Cool, Bas-Jan! :)

Heb je de veerpootbrug er al op zitten? :D
bassyyyy
Berichten: 311
Lid geworden op: ma 9 apr 2012 22:02
Car: Clio 16V, R19 16v
Locatie: Almelo

hee merijn ! nee nog niet haha, nog te koud om mn handen uit de mouwen te steken :P
ga vandaag eerst naar t hoge noorden, een clio 16v bekijken en wellicht meenemen :)

wat betreft de spoorverbreders, nee, wil voor nog een schroefset en dan is het naar mijn smaak helemaal top !
Plaats reactie