-jo- schreef:nieuwe st sport, komt aardig van zen plek af. Maar helaas weer te zwaar net als de focus.

Bron: Autoweek:
BP Ultimate neemt vanaf dit jaar de sponsering over van Marlboro voor de Masters of Formula 3. Ter ere daarvan introduceert BP in samenwerking met Ford speciaal voor de Nederlandse markt de Fiesta Ultimate Edition.
Voor de Ford Fiesta Ultimate Edition is de Fiesta Sport als basis gekozen. Dat betekent dat er een 100 pk sterke 1,6-liter motor aan boord is. Het speciale model is leverbaar in Panther Black of dit Radian Yellow. Standaard is het dak voorzien van een finishvlag. Ook is het tot 250 exemplaren beperkte model voorzien van een stylingpakket, achterspoiler, sportonderstel, sportstoelen voorin, 16 inch wielen, donker getint glas, half lederen bekleding en een met leder bekleed stuurwiel. Tot slot zijn er speciale instaplijsten en vloermatten.
Ford rekent voor de auto 16.495 euro. Dat levert volgens de fabrikant een voordeel op van 2.500 euro ten opzichte van het standaardmodel met de zelfde opties.
BP Ultimate is de nieuwe sponsor van de Masters of Formula 3 het evenement dat voorheen bekendstond als Marlboro Masters. Het wordt op 5 en 6 augustus gehouden op het circuit in Zandvoort.
16 inch wielen zijn het niet geworden..
