marcel16v schreef:TMC16v schreef:Mijn R19 16v 1e model,
heeft vrijwel geen last van roest,
Maar de koppakking en koppeling zijn al wel vervangen (129.00 op de meter)
Volgens mij is de 19 van jou ook al een keer overgespoten, waarbij waarschijnlijk de roest al is aangepakt.
Maar ikzelf heb ook weinig problemen, behalve dat probleem met die $#@$% luchthapper. En sinds er anderhalf jaar geleden een ander blok is ingekomen heb ik niks meer gehad.
Linker achterscherm heeft nieuw stuk inderdaad,
voor de rest is er niets aan gespoten, geen roest bij de happer paar plek bij de dorpels dat was alles.
Maar motorisch was het een puinhoop, Onderhoudsboekjes weg ...
Koppeling,koppakking, 3 motorsteunen,thermostaat,klopsensor,radiateur,
Kan me eigenlijk niet zoveel schelen ik heb um niet omdat ik een betrouwbare auto wou, maar omdat ik hem mooi vind. En ik hem gewoon weer in goede staat wil krijgen.
Luchthapper heb ik 1x problemen mee gehad, Hij starte wel reed 30meter zet um in ze vrij voor de kruising wou weg rijden en hij wou niet meer, Opnieuw starten niet aan gaan, Door starten en door starten na 30sec sloeg ie aan op 2 cil en moest ik gas houden! toen ie min had gelopen was ut weg!