Overigens wordt de overheid er gewoon verreweg het rijkst van, maar wij (automobilisten) zien er maar weinig van terug.

laatste tijd maakt in duitsland niet heel veel meer uit, maar ga toch maar weer eens kijken nu. Duurder kan t in ieder geval niet zijn en tis maar 10 minuten rijden.Merijn schreef:Illegaal importeren vanauit Luxemburg?
http://www.nu.nl/news/504353/32/Shell-t ... ussen.htmlMadmaus schreef:http://www.shell.com/static/nl-nl/downl ... n_2005.pdf
Voorbeeldje van de acijns en BTW op benzine (toen 1,18)
Kale prijs is 32,5 cent en de rest is accijns en BTW.
Dan weet je dus gelijk waarom de prijzen omhoog gaanHesselgouda schreef:http://www.nu.nl/news/504353/32/Shell-t ... ussen.htmlMadmaus schreef:http://www.shell.com/static/nl-nl/downl ... n_2005.pdf
Voorbeeldje van de acijns en BTW op benzine (toen 1,18)
Kale prijs is 32,5 cent en de rest is accijns en BTW.
enne dit.......daar word ik dus niet goed van!!!!!![]()
![]()
![]()
Heb je um nu al?Paul1916v schreef:Vandaag de nieuwe autoweek op de mat..wat staat er achterin?
volgende week in autoweek: klokje rond: renault twingo <-- Jacco???
JaccoJacco Twingi schreef:Heb je um nu al?Paul1916v schreef:Vandaag de nieuwe autoweek op de mat..wat staat er achterin?
volgende week in autoweek: klokje rond: renault twingo <-- Jacco???
Bij mij komen ze hem vrijdag pas brengen
***Edit, das morgen al![]()
Toch wel lekker, dat extra vrije daggie
jah goeie morgen Jo: 30/30/05Merijn schreef:Vorig jaar dus? Of is dit een typvoudje?-jo- schreef:belgië:
1.095 ->95
1.131 -> 98
(prijs van 30.03.04 bij Jet)
Beetje misschien wel, maar een heel jaar lijkt me sterkdennisvr schreef:altijd geweten dat die belgen achterliepen
(geintje jo)
is dat die nu te koop is of die van volgende week? ikke koop danPaul1916v schreef:Vandaag de nieuwe autoweek op de mat..wat staat er achterin?
volgende week in autoweek: klokje rond: renault twingo <-- Jacco???