Met spoed gezocht: Renix 026 (s100001-226)
06-51183069
Thanks!
dat vond ik nou ook.Marcel B. schreef:
een mooi gebakje!
Is al voorbij geweest
net gelezen op teletekst: politie verwerpt kritiek van anwb en gaat gewoon door met controleren tot kerst..dus ff op blijven letten daar! toch weer een mooi excuus voor de politie om de norm toch nog te halenMerijn schreef:Ik weet niet of er mensen zijn die dit weekend op de bon zijn geslingerd op de A4, A12, A13, A15, A16, A27 of A44, maar er is nog een klein beetje hoop:
http://www.telegraaf.nl/binnenland/1622 ... neren.html
Nou wat weet je?Vos schreef:
yup
wat wil je weten...
Welke citroën???
Wat grappig zeg
geweldig! werktbartuitlauwe schreef:Voor degene die ook meer MB willen in hun hotmail account.
met deze link krijg je meteen 25 MB.
heb ik nu ook.
En als je de instellingen 30 dagen laat staan, krijg je 250 MB.
enjoy it.
http://www.goedzo.com/index.php/goedzo/ ... aar_250_mb
weet ik, maar toen kreeg je niet direct 25 MB en nu welMerijn schreef:![]()
Hahaha... Wat een grapjas!Madmaus schreef:DEN HAAG - De Mercedes-rijder uit Ede, die auto's van Franse makelij van de weg reed, krijgt zijn rijbewijs definitief niet meer terug.
Dat heeft de Raad van State woensdag bepaald. Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) trok eerder het rijbewijs van de 'Mercedes-man' in, nadat hij had geprobeerd twee tegemoetkomende auto's van Franse makelij van de weg te rijden.
De Raad van State is het geheel met het CBR eens dat de man "ernstig gestoord inzicht of gedrag" heeft vertoond. De Edenaar is er heilig van overtuigd dat "socialisten en rooms-katholieken" een complot hebben gesmeed om hem in een Frans automerk te dwingen. Het hoogste bestuursrechtscollege heeft de complottheorie van de 'Mercedes-man' van tafel geveegd.
En wat is er dan mis met auto's van franse makelij?