
Gelijk maar weer even op de vluchtstrook gezet, de moter viel uit terwijl ik dit deed. Toen ik de moter weer probeerde te starten, hoorde ik hem maar heel langzaam rond gaan. Het viel mij toen op dat mijn temperatuur meten bleef stijgen. Hij was al voorbij het 3e streepje.
Toen maar even de ANWB gebeld. Ben niet voor niets lid. Uit eindelijk is het gelukt om de moter aan te krijgen, maar wanneer ik de startmoter uit doe, valt ook mijn moter uit(veel weerstand dus).
De man van de ANWB zei mij gelijk al dat het als kapotte lagers klonk

Weet iemand toevallig al een beetje wat er aan de hand is na dit verhaal te hebben gelezen? En wat gaat mij dit geintje kosten om het zelf te maken?
Vrijdag in 1x de auto goedgekeurd en nu rijdt hij niet meer. Dit voelt niet erg lekker. Als de kosten voor de reparatie hoog zijn, zal ik er waarschijnlijk (en helaas) aan moeten denken om hem weg te doen.
Ik hoop dat jullie me een beetje inzicht kunnen geven.
Alvast bedankt voor de hulp,
Sander.