Kabel vanaf de accu bij een CLio

Dump hier alles omtrent je ICE perikelen
Plaats reactie
handlanger
Berichten: 12
Lid geworden op: ma 12 aug 2002 19:06
Locatie: Noord-Brabant
Contacteer:

Hey Renault fans.....

Ik heb sinds kort een Clio II 1.4 16V Dynamique bouwjaar 2002. Ofwel de Clio II Facelift. In mijn vorige auto (Mégane Coupé) had ik een subwoofer TS-WX205A van Pioneer aangesloten. Een sub met ingebouwde versterker. In de Coupé was het plaatsen niet al te moeilijk maar in de Clio ondervind ik nogal wat problemen. De meeste zijn wel op te lossen alleen het grootste probleem is er nog.

Hoe krijg ik in hemelsnaam een kabel getrokken vanaf de accu naar de achterzijde van de auto? Ik kan nergens namelijk een doorvoerrubber vinden waar een kabel vanuit de motorruimte naar binnen getrokken kan worden.

Wie o wie kan me hierbij adviseren of aangeven waar ik moet zoeken om het rubber te vinden. Als ik dit weet, kan ik de hele installatie zelf wel aansluiten, anders moet ik misschien naar een inbouwstation en dat kost weer knaken. Die kan ik dan weer besparen om straks mijn bodykit aan te schaffen. :lol: :p

Info via PM of mail is gewenst…. Misschien met foto’s. Reacties in dit topic is natuurlijk ook geen probleem.

Grtz
Een nieuwe Clio-rijder
Donleben
Berichten: 1384
Lid geworden op: zo 6 jul 2003 23:05
Locatie: Alkmaar (N-H) Real Name: Melvin
Contacteer:

Als je het kabeltje van je motorkap-opener volgt, zie je vanzelf waar het rubber zit. Als je daar een gaatje in maakt, komt hij vlakbij de accu uit.

Kijk maar (ver) boven je pedalen. Hij zit zeg maar boven je koppelingspedaal.

Succes ermee.
Ik heb nog wat F7R onderdelen liggen
handlanger
Berichten: 12
Lid geworden op: ma 12 aug 2002 19:06
Locatie: Noord-Brabant
Contacteer:

Thanx.... hier heb ik wat aan en als ik niet uit kom, kan ik altijd nog naar de inbouwspecialist gaan....

Ik had deze kabel al wel gezien, maar wist niet precies waar deze naar toe ging en of deze in de motorruimte uit zou komen.
Tom
Moderator
Berichten: 25344
Lid geworden op: vr 8 mar 2002 0:00
Car: MB
Locatie: 's-Hertogenbosch

ik zou gewoon eens onder de kap kijken. lijkt me sterk dat je niets kan vinden
Ex GT Turbo, Ex Clio Williams
handlanger
Berichten: 12
Lid geworden op: ma 12 aug 2002 19:06
Locatie: Noord-Brabant
Contacteer:

Heb al iets gevonden en het gaat gewoon zelf ook lukken.... alleen zat het een beetje verstopt achter het reservoir van de koelvloeistof. :p
handlanger
Berichten: 12
Lid geworden op: ma 12 aug 2002 19:06
Locatie: Noord-Brabant
Contacteer:

Het is gelukt.... bedankt voor de tips... de inbouw en de kwaliteit van het geluid is nog beter als in de Coupé :D :worship:
RonnyClio
Berichten: 209
Lid geworden op: do 14 aug 2003 11:39
Locatie: Veenendaal

:( sjonge jonge!!! ben nu 2 uur bezig om die draad er ook doorheen te krijgen, dat wil dus echt niet!~!

Het lijkt wel of er 2 rubbers in elkaar geschoven zitten oid.
Hoe krijg je die draad er in godsnaam doorheen?
Er is ook echt gee ruimte om er met je handen bij te kunnen
RonnyClio
Berichten: 209
Lid geworden op: do 14 aug 2003 11:39
Locatie: Veenendaal

:p Opgelost!!!!! Toevallig zag mijn buurjongen een extra dop ergens weggestopt (links van de plaats waar de kabel doorheen loopt waar je je motorkap mee open kan doen)

YAHOOO!!!!!!!!!!!!!! :D :lol: :p :p



hmmm had ik eigenlijk niet in die rubber hoeven boren en in die dop van de motorkap-open-doe-kabel-dop :wink:


het is gelukt! yay!
Marcel B.
Berichten: 6751
Lid geworden op: do 4 apr 2002 0:00
Locatie: Nieuw Vennep

iemand nog tips? :evil:

overal al in lopen prikken met een stuk dunner kabel maar zelfs dan krijg ik er nix doorheen, ook al vanuit binnen gekeken, letterlijk op de vloer gelegen omhoog schijnend met een zaklamp, zie 1 rubber maar dat loopt spits af, en daar ga ik echt die voedingskabel niet doorheen krijgen :evil:
Don't walk the grass... smoke it
Robert dB.
Berichten: 6477
Lid geworden op: wo 17 okt 2001 0:00
Locatie: Woerden

van binnenuit zou het moeten lukken...probeer het desnoods eerst met een dik ijzerdraadje.
Marcel B.
Berichten: 6751
Lid geworden op: do 4 apr 2002 0:00
Locatie: Nieuw Vennep

Gelukt!

glijmiddel hielp!

bedankt rob ;)
Don't walk the grass... smoke it
Plaats reactie