Hier even het verhaal over de inbouw
We zijn op zaterdag begonnen met sleutelen, dus alles los halen etc.
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto.JPG[/img]
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto1.JPG[/img]
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto2.JPG[/img]
Nadat we alles los hadden gemaakt, hebben we de motor eruit gehezen met een soort kraan van mijn vader zijn bedrijf. Hiermee konden we de hele auto wel optillen, maar we hebben het simpel gehouden
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto9.JPG[/img]
Nadat we het blok eruit hadden, zijn we alles gaan oversleutelen.
Om precies te zijn martijn is alles aan het overzetten geweest, want ik moest nog motorolie, versnellingsbakolie en koelvloeistof halen. Ook heb ik een nieuwe waterpomp gehaald
Een aantal nieuwe dingen op mijn blok:
Waterpomp
Motorsteun
Oliedrukmeter was zo goed als nieuw
Oiefilter uiteraard
De meeste slangen zijn nu goed (op 1 na)
Ook kwamen we erachter dat een aantal belangrijke hitteschilden aanwezig zijn

Turbo wist ik al, maar ook de startmotor is goed beschermt
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto4.JPG[/img]
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto3.JPG[/img]
Mijn oude blokkie
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto5.JPG[/img]
Mijn nieuwe WHEAPON OFF CHOICE
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto7.JPG[/img]
We hebben een heleboel problemen gehad, met het overzetten van een aandrijfas. Dat kreng wilde er maar niet af totdat martijn echt

werd.. Boor erbij en een dikke moker.. resultaat:
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto6.JPG[/img]
De volgende dag kwam ook Jasper (Jasper11turbo) helemaal naar den helder gereden om te helpen

Ook een vriend uit Alkmaar was langsgekomen om ook een helpende hand te bieden. Met zijn 4ren hebben we toen het blok verder afgebouwd.. THANKS GUYS!!!
In de avond ben ik zelf nog even doorgegaan om de puntjes op de I te zetten..
[img]
http://home.planet.nl/~west2465/Auto8.JPG[/img]
Vervolgens de banden er weer op en laten zakken dat ding. Toen ik wilde starten (spannend spannend) ging mijn olielampje niet branden

dus ik den K*T, maar ik heb een aantal contactjes netjes vervangen dus ik heb deze omgedraaid bij mijn drukmeter en JEZZZ hij deed het.
Alle vloeistoffen waren aanwezig, maar natuurlijk nog niet verdeeld in het blok zelf. Dus eerst starten zonder bougies, blijven doorgaan totdat vanzelf het olielampje uitging.. PERFECT! toen bougies erin en starten..
Het ging even moeilijk, maar toen.. WWHHOOEEMMM lopen maar!! Nu wist ik al dat mijn uitlaat er niet lekker opzat en dat horen we nu dus ook.. Klinkt wel errug gaaf, maar het moet wel goed dicht.
In ieder geval het blokkie loopt!! maar ik ben nog niet helemaal klaar. De volgende punten moeten nog gebeuren:
* Uitlaat moet goed dicht
* Aandrijfas moet goed geborgt worden
* Schakelstang moet afgesteld (heeft alleen vrij)
Met deze punten ben ik nu druk bezig alleen ik weet niet precies hoe de schakelstang af te stellen.. dus alle tips en trucs zijn welkom!!
Tot zover
