[Mustang] onafhankelijke wielophanging/ gone in 60 seconds

Topic voor alles over wegligging (verlagen, spoorverbreders, velgen, banden, etc)
speedline
Berichten: 2292
Lid geworden op: ma 19 nov 2001 0:00
Locatie: Rotterdam

[img]http://www.sandersonsales.com/images/ca ... C01338.jpg[/img]

[img]http://www.sandersonsales.com/images/ca ... C01358.jpg[/img]

[img]http://www.sandersonsales.com/images/ca ... C01367.jpg[/img]

[img]http://www.sandersonsales.com/images/ca ... C01351.jpg[/img]

Ik ben absoluut geen fan van amerikanen en zeker niet van Fords maar dit is de uitzondering: :p

De Ford Mustang 1967 Fastback Shelby G.T.500E(leanor >-) ). Deze worden exact zo in beperkte oplage gebouwd voor de gefortuneerde klant.

Sommigen van jullie zullen de auto herkennen uit de moderne versie van de cult klassieker uit 1974; Gone In 60 Seconds.

Een tweetal bedrijven bouwt met toestemming van Carrol Shelby deze officiele nieuwe Shelbys op basis van 67 en 68-er Mustang Fastbacks. De auto heeft een complete revisie gehad van al zijn systemen. Er zit een moderne airco op, moderne brede banden en velgen, betere (Kyb of Koni) dempers en veren, een beter koelsysteem, een hi-fi audio installatie, een Tremec T56a 6 bak van een Viper/ Corvette/ Lotus Omega, etcetera. Werkelijk teveel om op te noemen.

Ik zal jullie de "standaard" uitvoering besparen maar meteen tot zaken komen... >-)

De topversie, de GT500E met Super Snake package heeft een aluminium 427cid (cubic inch displacement) 7-liter V8 met een Vortech compressor die er 750pk uitpompt. Dit wordt overgebracht door een Tremec hi-torque 5-bak van vrachtwagenspecificatie.
Er is ook nog een NoS NOx "injectiesysteem" aanwezig voor de momenten dat het geleverde koppel niet geheel naar wens is :lol: Met de complete auto is een investering gemoeid van ca. US Dollar 150.000,-... :(

Maar hiervoor heb ik dit topic niet in wegligging gezet.

De firma http://www.totalcontrolproducts.com heeft een prachtige wielophanging ontwikkeld voor oudere Fords. Het betreft een veer over demper systeem. Ook de achteras heeft er aan moeten geloven. Met deze maatregelen hebben ze het weggedrag van deze auto's naar een modern niveau getild. Ff wachten voor dat je het aan je klassieke Fords rijdende suikeroom voorstelt. Alleen de voorwielophanging kost al 2200 US Dollar. De achterwielophanging kost maar liefst 4200 US Dollar. De echte techneut zal inzien waarom ! :D

De precisie rijders van de film hebben er iig veel aan gehad. Enkele van de 12 film auto's waren voorzien van het gehele pretpakket.

[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... talled.jpg[/img]

De auto's hebben allemaal ingelaste versterkingen om de carrosserie stijver te maken. Dit met de nodige positieve gevolgen op het weggedrag en de stuurprecisie.

[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... _large.gif[/img] Ook onder de motorkap is het nodige framewerk aangebracht om de stijfheid te vergroten.

[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... ection.jpg[/img]
Speciale stijvere motorsteunen ondersteunen een sportieve rijstijl :D


[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... _large.jpg[/img]
Voor een precieze reactie op het gaspedaal.

[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... manual.jpg[/img]
Op dit gaspedaal om precies te zijn. Nog te zien in de film ook !

[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... k_both.jpg[/img]
Een kroon en pignon stuurhuis met snellere overbrenging en veel minder speling zorgt voor meer stuurgevoel en feedback.

[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... actory.jpg[/img]
De standaard draagarm. Bwleurgh... :-*

[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... lay_lg.jpg[/img]
Dan liever deze veer over demper constructie, met een driehoekige bovenste draagarm en een enkele onderste draagarm. Dat dit tijdens inveren een veel beter wielstandverloop kent, daar hoeft niemand aan te twijfelen. Tevens wordt er met extra negatief camber gewerkt tov de standaard wielgeometrie.

[img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... _angle.jpg[/img]

De achterwielophanging is ook voorzien van een veer over demper constructie. Deze vervangen de bladveren. :-* Er is een rijhoogte instelling mogelijk over 75mm ! Een watt's stangenstelsel houdt de achteras gecentreerd tov het rolpunt van de auto. Dit voor optimale feedback. Een reactiestang voorkomt het springen van de achteras. Een prachtontwerp wat in mijn ogen elke dollar waard is.

De bussen in deze ophanging zijn van kevlar en de scharnierpunten zijn uni-bolts !!!

Erg mooi spul. Nu maar ff doorsparen... :D
Laatst gewijzigd door speedline op zo 3 aug 2003 13:32, 1 keer totaal gewijzigd.
Anonymous

die auto is niet helemaal mijn smaak...al hoewel ik hem van voren gezien wel erg bruut vind >-)
..anyway, al dat technische gedoe ziet er wel erg mooi uit, zal ook wel errug fijn rijden :D
Sven 5 A T (VLIEGTEUG)
Berichten: 6133
Lid geworden op: do 10 jan 2002 0:00
Locatie: Heiloo
Contacteer:

kijk dit zijn nou de dingen die we graag willen zien!!!
Ik ben niet gek, ik ben een VLIEGTUIG 3x5at ,R12 Break
Michel Meganefreak
Berichten: 1185
Lid geworden op: vr 19 okt 2001 0:00
Locatie: Meganefreak-city
Contacteer:

kwijl :p
Stefijn
Berichten: 2363
Lid geworden op: di 3 jul 2001 0:00
Locatie: Tilburg - - - - - Lancia Delta Integrale EVO2 SE

leuk topic zeg :)

Die auto is echt gaaf, één van de mooiste uit de film (op de Cobra na die ook heel af en toe in beeld flitst) Imo op autogebied slaat gone in 60 secs zowieso TFTF vet om de oren als autofilm
canonballman
Berichten: 4222
Lid geworden op: do 26 jul 2001 0:00
Locatie: Hilvarenbeek

[/quote]Sommigen van jullie zullen de auto herkennen uit de moderne versie van de cult klassieker uit 1974; Gone In 60 Seconds.


Cult klassieker uit 1974??

MMmmmm.....????

Vanishing Point?
chris-mc
Berichten: 3934
Lid geworden op: wo 9 jan 2002 0:00
Car: Megane coupe ph1 16V
Locatie: Middelburg (zeeland,NL)
Contacteer:

ford mustang vind ik naast renault 1 van de mooiere wagens,ik nmoet alleen ff mn oude sokken na gaan en de kussens van mn oude bank nazoeken naar los geld,ik denk dat ik die wel kan betalen :D :D
Renault Megane Coupé 2.0 16v
Horsepower is how hard you hit the wall, Torque is how far you take the wall with you!
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Leuk topicje weer Speedline! Een Eleanor staat ook hoog op mijn lijst (een lijstje is het al lang niet meer :lol: ) van droomauto's.
Later als ik groot ben...
En doe mij dan ook maar zo'n ophangingssetje erop, want dat gedweil van die Amerikanen dat is maar niks. En bladveren... :-*
Rene (Mr. TX)
Berichten: 2312
Lid geworden op: wo 6 jun 2001 0:00
Locatie: Friesland
Contacteer:

Vind de orignele toch net iets mooier, de voorkant is mij net wat te plastic achtig.
Steven
Berichten: 26862
Lid geworden op: za 22 dec 2001 0:00
Car: M536
Locatie: Alkmaar

Inderdaad, die motorkap met die hoge bult is naar mijn mening oo0k net ff iets te overdreven....

Zal wel nodig zijn gezien het motortje wat eronder ligt, maar dan iets minder vermogen en standaard uiterlijk.

En die wielophangingen das toch wel ff dik kwijlen :)
-Ray-
Berichten: 21541
Lid geworden op: do 29 nov 2001 0:00
Locatie: Velserbroek
Contacteer:

dikke bak man :p:p
Immer wieder die verdammte Holländer
jean-paul
Berichten: 852
Lid geworden op: wo 16 jan 2002 0:00
Locatie: HAARLEM

heb deze eens in het echt mogen bewonderen. :D
er is ook eens in het jaar een meeting in belgie
waarvan deze bekend is...... :p
speedline
Berichten: 2292
Lid geworden op: ma 19 nov 2001 0:00
Locatie: Rotterdam

canonballman schreef:
speedline schreef:Sommigen van jullie zullen de auto herkennen uit de moderne versie van de cult klassieker uit 1974; Gone In 60 Seconds.

Cult klassieker uit 1974??

MMmmmm.....????

Vanishing Point?
Nee Cannonballman,

Ik ben "redelijk" op de hoogte qua films. Van Gone In Sixty Seconds zijn 3 versies gemaakt.

De eerste twee zijn van H.B. "Tobie" Halicki. Een stuntrijder die zelf regisseerde, reedt, zijn hoofdrollen vertolkte, scenarios en scripts schreef, etc...

De eerste versie is uit 1974 en heeft als titel "Gone In Sixty Seconds", de tweede "Gone In Sixty Seconds 2: The Junkman". De derde is de versie van producent Jerry Bruckheimer. (Goed voor miljarden dollars omzet aan de bioscoopkassa.) Bruckheimer is de man achter bijvoorbeeld Top Gun waarmee Tom Cruise zijn carriere mee op de rails zette.

De eerste is de originele cult klassieker met een 42!-minuten durende achtervolgingsscene waarin bijna 90 auto's sneuvelen >-)

Met cult klassieker bedoel ik overigens niet dat deze film een goede film is. Dat is ie namelijk helemaal niet, want de eerste helft is uit focus en verschrikkelijk amateuristisch. Maar de tweede helft (met achtervolging :D ) maakt alles goed ! Overigens vindt ik de 2000 versie een rommelig verhaal waarin zoveel fouten zitten dat ik er een complete topic lijst aan zou kunnen wijden. Maar ik kan Nic Cage (als Memphis Raines) zijn acteren wel waarderen, evenals Angelina Jolie, Robert Duval en Giovanni Ribisi. Alleen wordt Jolie puur ingezet als tits and arse en Duvall idem als beeldvulling. Verder zie je een XJ220 tot twee keer in dezelfde kleur een container in gaan ! Maar zo kan ik nog wel even doorgaan. (Dit voor degenen die bekend zijn met het verhaal.)

Echter de soundtrack is super met artiesten als Moby, BT, The Crystal Method en ga zo maar door en de actiescenes zitten qua rijden niet al te ongeloofwaardig in elkaar. Maar de Mustang Eleanor scenes maken voor mij alles goed. Nic Cage is bij Bobby Ore verder opgeleid om al zijn rijscenes zelf te doen en dat zie je er duidelijk aan af.

Als je wilt begrijpen waarom in deze film een Mustang de hoofdrol vertolkt, moet je Bullit met Steve McQueen eens kijken. Dit is een fantastische film, met de beste achtervolgingsscene ooit. (9min.) Ook zijn LeMans is een aanrader. McQueen deed overigens ook al zijn rijden zelf !!! Ook op LeMans !

Een kunstje wat overigens is herhaald voor de komende Micheal Valliant film !

Ik zal proberen wat geluidsfiles uit de 2000/ Bruckheimer versie van GI60S online te zetten... Deze zijn van een 500pk sterke ECHTE Mustang GT500 met 7-liter V8 icm sidepipes. (Omgebouwd voor de film.)

Werkelijk kippevel :p Autopassie in zijn puurste vorm.

Niet onbegrijpelijk dus dat Bruckheimer de beste Eleanor heeft gehouden. Er gaat een gerucht dat Nic Cage ook een dergelijk exemplaar heeft !
Laatst gewijzigd door speedline op do 25 dec 2003 11:45, 1 keer totaal gewijzigd.
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

speedline schreef:De eerste is de originele cult klassieker met een 42!-minuten durende achtervolgingsscene waarin bijna 90 auto's sneuvelen >-)
Inderdaad very nice. Een vriend van mij heeft hem op DVD. Niet dat dat iets aan de kwaliteit toevoegd overigens, blijft net zo crappy.
speedline schreef: Als je wilt begrijpen waarom in deze film een Mustang de hoofdrol vertolkt, moet je Bullit met Steve McQueen eens kijken. Dit is een fantastische film, met de beste achtervolgingsscene ooit. (9min.)
Damn, hoe lang heb ik deze film nou al op mij lijstje staan. Ik moet heb toch echt binnenkort eens gaan huren.
speedline schreef: Ik zal proberen wat geluidsfiles uit de 2000/ Bruckheimer versie van GI60S online te zetten... Deze zijn van een 500pk sterke ECHTE Mustang GT500 met 7-liter 550pk V8 icm sidepipes. (Omgebouwd voor de film.)
Jajajajaja! >-) Dat vond ik nou precies wat deze film de moeite waard maakte (en bijvoorbeeld beter dan TFTF), het geluid.
Doen Speedline!
speedline
Berichten: 2292
Lid geworden op: ma 19 nov 2001 0:00
Locatie: Rotterdam

canonballman schreef:Ja sorry, maar ik kan het op 1 punt niet met jullie eens zijn: Ik vind Gone in 60 seconds een slechte film. Slecht verhaal, overdreven. Ook vindt ik die Abgelina Jolie een beetje een leip wijf, kweet niet waarom. Toen ik deze film zag, snapte ik niet dat zon goede acteur als Nic. Cage zich leende voor zon film.
In Bullit speelt Steve McQueen een rechercheur die in de beroemde achtervolgingsscene een crimineel achtervolgt. Echt van die "Driver" (pc-game) taferelen >-) :p

[img]http://people.freenet.de/pony/shoot_1.jpg[/img]

Ford heeft vorig jaar nog een speciale moderne Mustang met Bullit pack op de markt gebracht. In gelimiteerde editie en in no-time (begrijpelijk) uitverkocht.

[img]http://www.motor-life.com/automobile/ar ... les/03.jpg[/img]

Euh, volgens mij zei ik ook dat de 2000-versie een slechte film vol fouten is met crappy onder de maat acteren. Maar ja, typisch Bruckheimer... :D
Laatst gewijzigd door speedline op za 9 aug 2003 12:33, 1 keer totaal gewijzigd.
canonballman
Berichten: 4222
Lid geworden op: do 26 jul 2001 0:00
Locatie: Hilvarenbeek

In Bullit speelt Steve McQueen een rechercheur die in de beroemde achtervolgingsscene een crimineel achtervolgt.
O, ik heb m wel ooit gezien, dat weet ik zeker, maar zal in de war zitten met een film van Jean Paul Belmondo.

Euh, volgens mij zei ik ook dat de 2000-versie een slechte film vol fouten is met crappy onder de maat acteren. Maar ja, typisch Bruckheimer...
ja, had het al gezien toen ik het teruglas.......


tot ze aan je deur staat om haar bakje te reviseren
Ach ja, zolang ze maar cash betaalt doe ik dat wel. Natura betalen mag ze niet.............. :wink:

Nee, serieus nu, haar lijntje zal wel top of the bill zijn, maar haar kop staat me niet aan, SORRY!
Maik (WOOFER)
Über-Spammer
Berichten: 9262
Lid geworden op: za 6 okt 2001 0:00
Locatie: Den Haag : Zuid-Holland

Die auto is super vet man.

Die verstevigingen zijn ook wel netjes gevonden.

mzzzz NICE :D
Derby
Berichten: 627
Lid geworden op: wo 11 sep 2002 10:46
Locatie: Rotterdam

Hoe zit het veder met wiel standen zijn die nog te wijzigen. Gezien het laatste plaatje [img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... _angle.jpg[/img]
met die achteras, zit je toch met die achteras zelf.
Konden ze die voor 150000 dolllar ook niet even naar huidige maatstaven opwaarderen?
Zo als dit...[img]http://www.pkracing.nl/Sstrear.JPG[/img]
Desalniettemin is het een mooi pakket wat ook achteraf nog goed te installeren is.


Dit is dan weliswar van een radiografisch betsurbaar autootje maar kopieren is nooit moeilijk geweest. En als je al de bak hebt van een vrachtwagen kunnen die aandrijfassen er ook nog wel bij.

Derby
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Toch jammer dat die Amerikanen niet meer kunnen ontwerpen :p
speedline
Berichten: 2292
Lid geworden op: ma 19 nov 2001 0:00
Locatie: Rotterdam

Derby schreef:Hoe zit het veder met wiel standen zijn die nog te wijzigen. Gezien het laatste plaatje [img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... _angle.jpg[/img]
met die achteras, zit je toch met die achteras zelf.
Konden ze die voor 150000 dolllar ook niet even naar huidige maatstaven opwaarderen?
Zo als dit...[img]http://www.pkracing.nl/Sstrear.JPG[/img]
Desalniettemin is het een mooi pakket wat ook achteraf nog goed te installeren is.


Dit is dan weliswar van een radiografisch betsurbaar autootje maar kopieren is nooit moeilijk geweest. En als je al de bak hebt van een vrachtwagen kunnen die aandrijfassen er ook nog wel bij.

Derby
Hmmm, onbegrijpelijk... :wink: Wel eens een volledig starre achteras (prachtig te zien in plaatje) gezien waarvan de wielstanden instelbaar zijn ? Dacht het niet :D En no offence, he :lol:

Een ombouw naar onafhankelijke achterwielophanging zou een veelvoud meer kosten als de beschreven oplossing van Total Control Products. Ook zijn de ingaande koppels een groot probleem. Sterke starre assen zijn er zat voor dit soort Fords. Enkele differentieels erg weinig. En dan hebben we het niet eens over de onderdelenvoorziening. Plus het feit dat dit concept ook op andere Fords past zoals de Torino en Fairlane en het hiermee dus commercieel een stuk interessanter wordt. Er moet namelijk ook geld verdiend worden. TCP hebben het ouderwetse maar zeer duurzame concept van onafhankelijke wielophanging voor en een starre achteras maximaal door ontwikkeld voor veeleisende rijders.

En in die $ 150.000,- zitten een hoop andere zaken die de prijs rechtvaardigen maar die een A4tje benodigen om op te noemen. Alleen de motor en versnellingsbak kosten al meer dan $ 25.000,- !

De goedkoopste uitvoering begint bij ca. $ 80.000,-

In mijn opinie wordt de Amerikaanse tuningmarkt compleet onderschat door de Europese autoliefhebber. Er zijn zeer veel bedrijven met veel kennis van auto sportieve zaken aanwezig en dit vind ik een prachtig voorbeeld !
Laatst gewijzigd door speedline op za 9 aug 2003 12:25, 1 keer totaal gewijzigd.
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

speedline schreef:In mijn opinie wordt de Amerikaanse tuningmarkt compleet onderschat door de Europese autoliefhebber. Er zijn zeer veel bedrijven met veel kennis van auto sportieve zaken aanwezig en dit vondt ik een prachtig voorbeeld !
Right on!
Maar dat moet ook wel om van de gemiddelde zwabberbak nog een sportieve auto te kunnen maken :wink:
Derby
Berichten: 627
Lid geworden op: wo 11 sep 2002 10:46
Locatie: Rotterdam

Een paar halve shims er tussen(onder) en die wiel stand is verandert. Beetje lijm op het op zijn plaats te houden. :lol:

Als je die wielstanden niet kan veranderen heb je (bij sportief rijgedrag) in elke bocht overstuur. is wel leuk voor de adrenaline. Dan hadden ze de voorkant ook wel zo kunnen laten. Bladveren laten zitten dan weet je tenminste wat je hebt. :)

En amerikaanse tuning markt. Ik weet het zo net nog niet. Wat hoor je er ook van. Japanners laten weten dat ze er zijn. Zo ook de Duitsers, Fransen en natuurlijk Engelsen. Maar Amerikanen, de enige die ik zo kan opnoemen is Callaway. Maar ook omdat ik het een keer bij Discovery gezien heb. Respect hebben kan alleen als je weet dat het bestaat.

Derby
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

:p
Haas
Berichten: 26590
Lid geworden op: wo 27 mar 2002 0:00
Car: Megane RS
Locatie: Nijmegen

speedline schreef: [img]http://www.totalcontrolproducts.com/sup ... lay_lg.jpg[/img]
Dan liever deze veer over demper constructie, met een driehoekige bovenste draagarm en een enkele onderste draagarm. Dat dit tijdens inveren een veel beter wielstandverloop kent, daar hoeft niemand aan te twijfelen. Tevens wordt er met extra negatief camber gewerkt tov de standaard wielgeometrie.
Een heel vet stuk en een hele brute wagen :D

Een klein dingetje: de onderste draagarm is ook driehoekig...kijk maar eens goed. Een punt onder het fusee, een recht naar achter (dat paars/blauwe stuk) en een derde naar schuinachter (niet paars, dus onopvallender) :D
Derby
Berichten: 627
Lid geworden op: wo 11 sep 2002 10:46
Locatie: Rotterdam

speedline wrote:


Dan liever deze veer over demper constructie, met een driehoekige bovenste draagarm en een enkele onderste draagarm. Dat dit tijdens inveren een veel beter wielstandverloop kent, daar hoeft niemand aan te twijfelen. Tevens wordt er met extra negatief camber gewerkt tov de standaard wielgeometrie.



Een heel vet stuk en een hele brute wagen

Een klein dingetje: de onderste draagarm is ook driehoekig...kijk maar eens goed. Een punt onder het fusee, een recht naar achter (dat paars/blauwe stuk) en een derde naar schuinachter (niet paars, dus onopvallender)
Moet ook wel ander zwabbert dat wiel een beetje.
Haas
Berichten: 26590
Lid geworden op: wo 27 mar 2002 0:00
Car: Megane RS
Locatie: Nijmegen

Derby schreef:
speedline wrote:


Dan liever deze veer over demper constructie, met een driehoekige bovenste draagarm en een enkele onderste draagarm. Dat dit tijdens inveren een veel beter wielstandverloop kent, daar hoeft niemand aan te twijfelen. Tevens wordt er met extra negatief camber gewerkt tov de standaard wielgeometrie.



Een heel vet stuk en een hele brute wagen

Een klein dingetje: de onderste draagarm is ook driehoekig...kijk maar eens goed. Een punt onder het fusee, een recht naar achter (dat paars/blauwe stuk) en een derde naar schuinachter (niet paars, dus onopvallender)
Moet ook wel ander zwabbert dat wiel een beetje.
Klopt, daarom leek het me ook wel leuk om het te vermelden :D
Anonymous

Dit topic is gemod.

Kijk voor de Angelina berichten in het 'A (ngelina) C T'

Om hierover door te converseren, chekc het 'A.C.T.'
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Sorry heren, maar ik kon het niet laten :p :wink:
Mijn oprechte excuses voor deze bewuste overtreding van de regels :)

En weer ontopic: 750 pk uit 7 liter met compressor is aardig, maar dat is nog geen 110 pk per liter. Dat moet beter kunnen! >-)
speedline
Berichten: 2292
Lid geworden op: ma 19 nov 2001 0:00
Locatie: Rotterdam

Matijs schreef:Sorry heren, maar ik kon het niet laten :p :wink:
Mijn oprechte excuses voor deze bewuste overtreding van de regels :)

En weer ontopic: 750 pk uit 7 liter met compressor is aardig, maar dat is nog geen 110 pk per liter. Dat moet beter kunnen! >-)
Foute conclusie...

Een enorm vermogen voor een motor met tweekleps cilinderkoppen, een centrale nokkenas met stoterstangen (beperkt toerental), relatief lange slag en relatief zware zuigers en drijfstangen. Dit blok kan dus geen hoge toerentallen draaien. 5500min-1 zou al veel zijn voor een dergelijke motor. Dat ie er dan toch 550 kiloWATT uitpompt geeft wel aan hoe ver de staat van tuning is van dit "powerhouse".

Het koppel zal angstaanjagend zijn >-) Meer als 1000Nm is goed mogelijk !!! :D

Dat betekent dat je over 50% meer koppel beschikt als een Viper... In een auto die maar 100 of 200 kilo zwaarder is ! En met de overbrengingen van die Tremec TKO in gedachten is 300km/h geen gekke gedachte. :p (Al weet ik de weerstandswaarde niet van deze auto). En met dit soort koppels is wielspin boven 160km/h op droog wegdek goed mogelijk 8)

Er is ook nog een NoS lachgas (NOx)kit aanwezig om de motor wat "levendiger" te maken... :lol:

Dus ik heb zo het idee dat 99% van de bestuurders alleen maar dit ziet...
[img]http://www.sandersonsales.com/images/ca ... C01358.jpg[/img]

:lol:
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Zie? zijn we zomaar weer ontopic :D
spir@l
Berichten: 2305
Lid geworden op: ma 4 feb 2002 0:00
Car: 5 GT Turbo
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

En ik vind het gewoon een GRU-WE-LIJKE wagen!

Allemaal leuk en wel die technische snuffies.
Maar dat ding ziet er gewoon VET uit!

Wat een agressor!
Wat een uitstraling!
Die GI-Gantische "bobbel in de broek"!
Echt een monster van een "Als-je-niet-aan-de-kant-gaat-vreet-ik-je-op-wagen"!
Beestachtig!

En dan nog een potje power drin waar je misselijk van wordt...

Ik zou het dan ook geen enkel probleem vinden om deel uit te maken van die 99% Speedline! :D
Lijkt me heerlijk om aan gort gereden te worden door zo'n bruut!


mazzl.
speedline
Berichten: 2292
Lid geworden op: ma 19 nov 2001 0:00
Locatie: Rotterdam

Zo daar zijn we weer in het Eleanor topic.

Hier een fijn linkje met een fijne video.

Windows Media Player
DSL http://streaming.exigo.com/unique/MustangDSL.asf
56K http://streaming.exigo.com/unique/Mustang56k.asf

Quicktime
DSL http://www.uniqueperformance.com/images/MustangDSL.mov
56K http://www.uniqueperformance.com/images/Mustang56k.mov

En nog een paar fijne foto's van een van de eerste 750pk super snake uitvoeringen. Er zullen slechts 75 stuks van deze serpenten geproduceerd worden. Maar niet getreurd, je kunt de motor ook voor ca. $ 33K via Shelby bestellen :D

Vooras met total control products wielophanging, tremec transmissie, headers (spaghetti uitlaatspruitstukken), en de nieuwe oliepan met anti-slinger/ luchtafscheider schotten.
[img]http://www.sandersonsales.com/images/gt ... tunder.jpg[/img]

Currie 9-duims Ford 31-spiebanen achteras met total control products ophanging. Het side pipe uitlaatsysteem is hier gedeeltelijk zichtbaar. Ook zijn de TCP verstevigingsframes voor de onderzijde zichtbaar halverwege de auto.
[img]http://www.sandersonsales.com/images/gt ... kunder.jpg[/img]

Big brakes als je bedenkt dat dit 18-duims wielen zijn >-)
[img]http://www.sandersonsales.com/images/gt ... ewheel.jpg[/img]
"Make it wheelspin uncontrolably, then add another 10-pounds of boost..."
[img]http://www.sandersonsales.com/images/gt ... guages.jpg[/img]

Beware of jet blast... :lol:
[img]http://www.sandersonsales.com/images/gt ... xhaust.jpg[/img]

Lachuh :lol:
[img]http://www.sandersonsales.com/images/gt500e/shifter.jpg[/img]
RO 16v
Berichten: 2828
Lid geworden op: vr 30 aug 2002 12:40

Groot heilig dom, respect. >-)
Marcel (Mr. Bacardi Cola)
Berichten: 3865
Lid geworden op: ma 22 okt 2001 0:00
Locatie: Sappemeer

Geil! :p
Vos
Berichten: 4534
Lid geworden op: di 8 jan 2002 0:00
Locatie: Enschede

Mijn pa heb ook een amerikaan. Jeep Wagoneer '67 V8 daar word ik al bang van als ik ervoor sta en hij iets gas geeft...
Clio 16v.....
Plaats reactie