APK vraagje R5 GTS

Hier kunnen problemen en technieken besproken worden.
Plaats reactie
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Ik vond deze op marktplaats. Is misschien iets voor mijn broertje, maar voor ik hem lekker maak met een goedkoop autotje heb ik eerst even een vraagje.

"Renault 5 GTS, in redelijke staat.

Bouwjaar 02-01-1987

APK gekeurd tot 27-09-2002

Na verbrander is stuk plus elektr.raam bestuurder gaat niet open."

Met naverbrander zullen ze wel katalysator bedoelen? Moet deze voor de APK vervangen worden of mag hij ook zonder? Was toch iets van dat als de auto van voor een bepaald jaar is dat hij er dan niet op hoeft te zitten? En als hij vervangen moet worden, waar moet ik dan op rekenen qua kosten?
Patrick L.
Berichten: 3295
Lid geworden op: wo 3 okt 2001 0:00
Locatie: Bunde (L)

Ik denk dat ze hiermee de einddemper bedoelen, in 1987 zat er nog geen katalysator onder een Vijfje. Dus dat valt wel mee, vraag em eerder maar eens of de dorpels niet rot zijn enzo.
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Rare naam voor een uitlaat :lol:
Dan ga ik toch maar eens even bellen...
Dank.
Riël
Über-Spammer
Berichten: 30403
Lid geworden op: di 14 aug 2001 0:00
Locatie: Born

Kan dat echt de kat niet zijn?? Mijne is van 88 en heeft ook een kat. Als het de kat is kun je hem gewoon eronderuit halen, maakt nix voor de apk.
Patrick L.
Berichten: 3295
Lid geworden op: wo 3 okt 2001 0:00
Locatie: Bunde (L)

Riël schreef:Kan dat echt de kat niet zijn?? Mijne is van 88 en heeft ook een kat. Als het de kat is kun je hem gewoon eronderuit halen, maakt nix voor de apk.
Die GTE`s van ons hebben injektiemotoren en ook de kat idd. Maar volgens mij heeft een GTS van 87 nog een carburateur en dus geen kat, als ik me niet vergis. Kun je ook in het kentekenbewijs zien,U9 of K6. In deze auto mischien k6, maar dan kan de kat er toch tussen uit. Wat vreems is, is dat bij mijn eerste GTE U9 stond en bij de huidige GTE staat niets. Bij de laatste heb ik de kat dus leeg gemaakt, merk je wel iets van.Wat staat er in jouw papieren Riel?
Plaats reactie