
Maargoed ik ben dus nog een echte n00b in het kopen van R5GTT'tjes dus ik moet nog ff wat hulp hebben.
Ik heb in Alkmaar een R5GTT gezien (staat op autotrader voor 3950) Nou was ik gister even wezen kijken.
Op het zicht (lag veel sneeuw op) zag ie er nog redelijk uit maar er mankeerde toch een hoop aan. Zo zaten de skirds niet helemaal perfect op de dorpels en zat er een gat in de achterbumper. De motorruimte was nogal zwart dus viel niet veel te zien. Interieur ging ook nog wel, alleen bestuurdersstoel was een beetje opengeript.
Nou had ie de motor ff laten lopen en die klonk op zich wel redelijk (zit btw devil systeem van spruitstuk tot achter onder), ik heb er niet in gereden omdat heel Alkmaar smiddags 1 ijsbaan was en dat test niet zo lekker.
Nou wou ik ff weten weten waar de roest allemaal te vinden was.
-achter achterlichtunit? (simpel los te halen?)
-dorpels (vanaf onderen bekijken en skird wat naar achter trekken?)
-Aan de binnenkant van de achterklep (langs de randen ?)
-Rond de voorruit (als de verf opgebobbelt is, toch?)
Motorisch:
-de turbo is kaput als drukmeter niet meer in buurt van het rooie komt?
-bij volgas zwarte wolken was gare zuigerveren?
Nu ga ik dus morgen weer kijken en ik wil kijken of het wat is. De 3500 die hij ervoor vraagt issie niet waard denk ik, ik dacht zelf eerder aan 2750-3000 maar dan wil ik dus wel ff weten wat eraan mankeert.
Dus mijn vraag: hebben jullie nog antwoorden/tips voor mij? Alvast bedankt!
grtz,
Stevie
-----------------
If you can't beat them, BURN them.
[ This message was edited by: E-volv on 2001-12-23 18:44 ]
[ This message was edited by: E-volv on 2001-12-23 18:47 ]