Hier kunnen problemen en technieken besproken worden.
Plaats reactie
Jasper16v
Berichten: 4881
Lid geworden op: za 1 dec 2001 0:00
Locatie: Emmen, Drenthe

Ik hoor sinds gisteren een irritant tik geluid (1 tot 2 tikjes per keer) als ik me gaspedaal loslaat. De vesnellingspook beweegt dan altijd een beetje, en dan heb ik ook het tik geluidje. (Komt ongeveer bij de pedalen weg, daaronder ergens.)

Tijdens het optrekken heb ik er geen last van, het is alleen als je je gaspedaal loslaat, zonder verder de koppeling ofzo ingedrukt te hebben.

Als ik de koppeling indruk dan hoor je nix. Zal dit met de versnellingsbak te maken hebben ? Waar moet ik rekening mee houden?

Ik hoop dat iemand dit iets zegt, en thnx alvast voor eventuele hulp.
[ This message was edited by: Vos on 2001-12-22 16:06 ]
Anonymous

't heeft waarschijnlijk met je achterste motorsteun te maken, 't kan zijn dattie gespleten is en dat de motor oid iets raakt wat "tikt"
marcel.t
Berichten: 66
Lid geworden op: za 17 nov 2001 0:00
Locatie: Scharmer city

Oordoppies doen het altijd goed in zo'n geval.

en zijn goedkoop
Jasper16v
Berichten: 4881
Lid geworden op: za 1 dec 2001 0:00
Locatie: Emmen, Drenthe

Die oordoppen slaat nergens op. Dit lijkt me toch zeker wel een probleem, en ik weet niet of het kwaad kan om er normaal mee door te rijden. Dus..
-Ray-
Berichten: 21541
Lid geworden op: do 29 nov 2001 0:00
Locatie: Velserbroek
Contacteer:

idd, probeer te ontdekken waar het vandaan komt. een tik is nooit goed, die was er nooit en hoort er niet. suc6 met je speurtocht!!
Immer wieder die verdammte Holländer
catrinus
Berichten: 4451
Lid geworden op: za 2 jun 2001 0:00
Locatie: Sappemeer

De uitlaat kan ook ergens tegen aan komen. Dat tikt vaak ook met het gas loslaten. Je kunt ook eens met het raam open rijden om te horen waar de tik ongeveer vandaan komt.
There will be plenty of time to rest when your dead
Riël
Über-Spammer
Berichten: 30403
Lid geworden op: di 14 aug 2001 0:00
Locatie: Born

Als de pook beweegt zal het wel een motorsteun zijn. Is goed mogelijk want je geeft gas dan trekt het blok zich wat in de steunen, laat je 't los valt het terug. Tik tik ergens op heel goed mogelijk, en de schakelstangen bewegen mee en dat zie je aan de pook. Lijkt mij de enige mogelijkheid. Mzzls!
Dirk (CRX)
Berichten: 1954
Lid geworden op: ma 26 nov 2001 0:00
Locatie: Friesland

motorsteunen.. tja hoeveel mag de pook eigenlijk bewegen bij gas in met verschil tot gas los?!? ik heb mij nl. al eens afgevraagd of het niet eens tijd werd voor een paar nieuwe motorsteunen..!? iemand een indicatie?
Pieter
Berichten: 1700
Lid geworden op: wo 21 mar 2001 0:00
Locatie: Utrecht
Contacteer:

Ik denk ook dat het je achterste motorsteun is, dat tikken zou je schakelstang of uitlaat kunnen zijn. Motorsteun vervangen en het is opgelost denk ik...
Jasper16v
Berichten: 4881
Lid geworden op: za 1 dec 2001 0:00
Locatie: Emmen, Drenthe

heb auto op de brug gehad en wielen vrij gemaakt

toen "rijden"...maar er was nix te horen....
het is dus alleen bij rijden op de weg
Jasper16v
Berichten: 4881
Lid geworden op: za 1 dec 2001 0:00
Locatie: Emmen, Drenthe

Het was dus wel de motorsteun. Daar zat iets los. Kon gelukkig geen kwaad :smile:
Plaats reactie