Ik heb pas rondom nieuwe schijven en blokken gemonteerd. Klauwen netjes gereinigd, alle veertjes en borgjes vervangen. Nieuwe remolie, de hele boel ontlucht en klaar remmen als een gek.
Nu, twee weken , 500 Km later, zie ik dat de binnenste rand van de rechterschijf niet meeremt. Daarvan blijft een centimeter roestig. Hij remt gewoon goed, trekt niet naar een kant. Is dit gewoon het feit dat schijf en blok nog een beetje aan elkaar moeten wennen.
Verder hoor ik als ik rem een klik aan het begin. Alleen de eerste keer dat je achteruit of vooruit gaat. Is dit het zetten van blokken, hij deed het nooit die wagen. Ik vind het ook maf dat dit pas na twee weken op komt zetten.
Heeft iemand suggesties?
Laterz
16V klik bij remmen
Dan raken de blokken de schijven niet helemaal goed. Bewegen ze nog goed, niet beetje scheef gemonteerd? Op den duur lost het zichzelf wel op neem ik aan maar toch mag ie hem best helemaal raken hé.