Hallo,
IK Cor EBS heb een andere aanmelding moeten maken om weer actief te kunnen rondneuzen op de forum.
Heb inmiddels een ander email adres en was wachtwoordt vergeten, dus ja dan maar opnieuw aanmelden toch.
Ter info verder.
Ben tegenwoordig in het bezit van :
Renault 16 van 1965
Renault 5 GTS EBS,1987 ( in Restauratie)
Renault 5 GTX EBS, 1987 ( in restauratie)
Renault 5 Exclusive 1.7 Automaat 1988 ( moet in kleine dingen aan doen)
Renault 5 GTE 1990 , ben ik mee bezig
Het ook een Oltimer Caravan
de Reu Casbah, 1965
Tevens zoals diverse mensen weten heb ik mij toegelegd op de Renault 5 EBS Cabriolet.
Hiervoor heb ik ook diverse onderdelen, meeste is fase I
Ja de Cabriolet onderdelen worden zeer schaars op dit moment, dus jaopbouw waarde zal stijgen om een zeer mooie te maken.
Dat de Taxatiewaarde nu ook gaat stijgen is dus maar de vraag.
Momenteel ben ik bezig met opknappen van mijn GTE
die heb ik geruime tijd staan en wordt nu wel eens tijd dat die gaat rijden en niet staat de verstoffen in de hobbyhal.
Ik probeer nu geen opknappers meer bij te kopen en gewoon eerst de auto's dieik heb staan op te knappen
doe de volgorde van:
eerst de GTE, dan de Exclusive Automaat, dan de GTX EBS en dan de GTS EBS
de Renault 16 zal best er een keer tussendoor moeten voor onderhoud,maar ja dat is ook voor mij de belangrijkste, het Nederlands erfgoed, de oudste NL R16
Hallo allemaal,hier c409.
MOD
Hoi Cor,Is het handig als een site-admin je oude account weer actief maakt en je de gegevens stuurt? Wel zo leuk om je historie te bewaren en deze ook aan te vullen onder je oude account.
Als je wilt dat dit geregeld wordt, laat het dan even weten. Het is voor ons geen probleem om dit voor je te regelen.