Standaard radio met sub?

Post hier al je vragen over de Renault Twingo
Plaats reactie
timmie003
Berichten: 47
Lid geworden op: zo 10 sep 2006 18:39

Ik heb een twingo 1.2 16v uit 2005, met de radio/cd-speler
weet er iemand of ik hier zonder er een andere radio bij te kope een subwoofer op aan kan sluiten?

alvast bedankt,

Timmie
Hardcore RS
Berichten: 464
Lid geworden op: di 16 jan 2007 16:17
Locatie: Leende NB

ja dat kan, dan moet je een high low converter hebben.

let op hiermee worden je bestaande speakeruitgangen vervangen voor een versterkeruitgang dus je hebt geen speakeruitgangen meer.

dus koop een 4 kanaals versterker 2 kanalen voor je voorspeakers en 2 kanalen bruggen voor een subwoofer.

of e kunt een actievesubwoofer aanschaffen
Robke
Berichten: 6061
Lid geworden op: za 12 jan 2002 0:00
Car: Lexus IS250
Locatie: d'n Berg

Laatst was er iemand die volgens mij bij de dealer een line out op z'n originele radio heeft laten maken.
timmie003
Berichten: 47
Lid geworden op: zo 10 sep 2006 18:39

Oke bedankt, ik denk dat het zon high-low converter wordt, dan zelf een kist bouwen met versterker erin. en dan van de versterker uit naar de speakers voor(bij mij 4) waarvan ik er 2 op de radio kan laten en die andere 2 op de versterker, zijn immers maar 2 speakeruitgangen nodig voor die converter. weet iemand een goeie goedkope sub en versterker?
Tom
Moderator
Berichten: 25344
Lid geworden op: vr 8 mar 2002 0:00
Car: MB
Locatie: 's-Hertogenbosch

Ik zeg, denk even na voordat je een hoop geld uit gaat geven aan goedkope troep. In de audio is het goedkope spul meestal niet het beste.........Wellicht stap voor stap opbouwen met goed spul zodat je er lang plezier van kunt hebben. Ik zou persoonlijk ook de HU eruit knikkeren en een fatsoenlijke kopen, maar het is jouw auto (Y)

Soms kun je overigens tweedehands ook nog wel wat leuk spul vinden. Of een aanbieding bij een lokale zaak, een reisje naar Duitsland of sites als die van ron de vries hebben ook wel eens leuke dingen.
Ex GT Turbo, Ex Clio Williams
Plaats reactie