Beste mensen,
Beetje vage titel maar heb dan ook een behoorlijk vaag probleem.
Sinds gisteren start de Clio niet meer. Het contact kan aan maar dan begint het lampje van de startonderbreker sneller dan gebruikelijk te knipperen (als de startonderbreking in werking is). Ook is onder de motorkap het tikken van het benzinepomprelais goed te horen in het ritme van de startonderbreking.
Hij is bij de Renault dealer uitgelezen en die geeft niks aan, ik heb hem daar nu weer weg gehaald want hun wisten het ook niet maar zijn ondertussen wel schreeuwend duur.
Hij gaat nu terug naar mijn eigen garage, dus alle tips zijn welkom!
Mijn eigen theorie is dat er wat mis is met de onstekingsmodule. Dat omdat de onstekingsmodule niet vrijgegeven kan worden hij de benzine toevoer ook niet vrijgeeft (ik geloof dat dat de startonderbreking is toch?) en dit continu blijft proberen resulterend in het snel schakelen van het benzinepomprelais.
Iemand enig idee????
Clio 16V start niet meer -> opgelost!
-
- Berichten: 63
- Lid geworden op: vr 20 jul 2007 17:49
- Locatie: Bodegraven
Laatst gewijzigd door Mathijsvzuijlen op vr 9 mei 2008 10:34, 1 keer totaal gewijzigd.
zelfde probleem heb ik gehad met een 306 GTI
was uitendelijk de ECU stuk(het gecodeerde gedeelte van antistart blokkering)
was uitendelijk de ECU stuk(het gecodeerde gedeelte van antistart blokkering)
-
- Berichten: 63
- Lid geworden op: vr 20 jul 2007 17:49
- Locatie: Bodegraven
Opgelost.
Het massadraad van de ECU was gebroken.
Het massadraad van de ECU was gebroken.
leuk zoekwerk geweest 
