Heb vandaag de williams opgehaald, heb. Ben nog geen km weg valt ie stil. Das klote, depanage erbij gehaald. Wat blijkt is de min van de ontstekingsmodule verrot. Heb em wel gratis weg laten slepen naar ' mijn' garage. Das ietsje minder maar de verkoper betaalt de kosten wel. Aangezien dit projectje wel enige tijd in beslag gaat nemen moet ik wel een andere manier van vervoer hebben, vandaar gezocht auto voor 400,-. Heb vanmiddag dus ook nog ff een Renaultje vijf van 1985 gekocht. Van, jawel, een dame. De williams zal wel heel wat tijd in besalg gaan nemen. Ik heb dus wat te doen,de komende tijd.
Gefeliciflapstaart dan !! Leuk , waar staat ie? in Rotterdam, kom ik zeker een keertje kijken
-
- Berichten: 1954
- Lid geworden op: ma 26 nov 2001 0:00
- Locatie: Friesland
Mooi klote man, wel vreemd dat je dat niet tijdens de testrit bent tegengekomen.. Zou het er later niet ingezet zijn dan?!? Misschien wel meteen het slechtste denken van de verkoper, maar goed we kennen allemaal de verhalen van "Verboden in te rijden"... Toch cool dat je al meteen een 2de auto hebt, maar ja, toch extra kosten qua verzekering, wegenbelasting..
veel suc6 ermee..

Hij staat nu nog in belgie, maar hoop em binnen een maand ingevoerd te hebben. daarna wel geheel origneel maken, er zit nu nog wat shit op die ik er niet op wil hebben.
Nou de verkoper dacht dus dehele tijd dat het het alarm was. Het was dus ook geen opzet. Dit is em trouwens:
<!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://users.skynet.be/bs719522/Clio.jpg"><!-- BBCode End -->
<!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://users.skynet.be/bs719522/Clio.jpg"><!-- BBCode End -->
-
- Berichten: 854
- Lid geworden op: za 20 okt 2001 0:00
- Locatie: Oudenbosch ( NL )
suc6 er mee mijn projecktje krijg ik 4 jan heb er al een hoop plannen voor 

Heb me opgegeven dus komt goed. Robert, doe maar gewoon 98 erin, op hoge toeren bestaat er anders kans op pingelen, is me verteld en voor die paar rotcenten moet je het nietlaten!
Het blok zit zo rond 170 pk. Ik had er nog een devil spaghetti spruitstuk op, scheelt ook weet beetje. Probeer ook een slang van je bumper naar je luchtfilter te leggen.
Nah op zich niet maar, devil werd geloof ik inb de cup gebruikt. Wel tussendemper eruit??
Problemen bij de apk nee, meer herrie ja. Onthou wel dat je nu niet alles uit het blokje haal twat er inzit. Geeft niets natuurlijk maar is wel zonde. Wat niet is kan nog komen!
Precies. Ik ben op het moment een beetje voorzichtiger geworden wat dat soort dingen betreft. En ik hou wel van een leuk gesprekje in de auto zonder te hoeven schreeuwen. De diepe grom die er nu al in zit vind ik nu best eigenlijk.
-
- Berichten: 1019
- Lid geworden op: do 22 nov 2001 0:00
- Locatie: regio Alkmaar
blijft mooi zo'n clio williams, beter man!
-
- Berichten: 6477
- Lid geworden op: wo 17 okt 2001 0:00
- Locatie: Woerden
je hebt meel Zeeuw
Maaruh, kat lenen voor de keuring is geen probleem Zeeuw...maar waarschijnlijk heb je voorlopig andere dingen waar je je bezig mee moet gaan houden!!?
Maaruh, kat lenen voor de keuring is geen probleem Zeeuw...maar waarschijnlijk heb je voorlopig andere dingen waar je je bezig mee moet gaan houden!!?
-
- Berichten: 6477
- Lid geworden op: wo 17 okt 2001 0:00
- Locatie: Woerden
strak en origineel houden is wel erg mooi Martijn!! Als je nog standaard zij-knipperlichten, filterhuis en luchtfilter wil moet je het zeggen



Sucksex 

Hetgeen er aan moet gebeuren:
* krasjes,deukjes rondom (overspuiten?)
* gas installatie eruit
* diverse stukken vervangen, bv luchtfilterhuis
* allerlei plakzooi zoals raamband, goude randjes hier en daar verwijderen
* groot onderhoud!
* krasjes,deukjes rondom (overspuiten?)
* gas installatie eruit
* diverse stukken vervangen, bv luchtfilterhuis
* allerlei plakzooi zoals raamband, goude randjes hier en daar verwijderen
* groot onderhoud!