velgen polijsten

Post hier al je vragen over de Clio
Plaats reactie
starlight
Berichten: 39
Lid geworden op: di 8 nov 2005 16:40

Hoi,

de velgen op mijn clio zijn behoorlijk geoxideerd(de gepolijste randen tenminste).Nou is mijn vraag, is zelf polijsten met een polijstpasta te doen en zo ja , hoe pak ik dat het beste aan?P.s, het zijn Borbet's, type sport/cf, zijn erg mooie velgen , als ze glimmen.

alvast bedankt,

Patrick :)
slash
Berichten: 688
Lid geworden op: ma 19 jan 2004 22:27
Locatie: leiden

afbijt erop, en dan schuren met waterproof 1000 beginnen bij 300 hangt ervanaf hoe ruw ze zijn, en dan met polijstpasta aan de gang
Fleetwood
Berichten: 621
Lid geworden op: zo 23 mar 2003 20:55

Niels zou het zo doen... :worship:

1. De bestaande blanke laklaag afbijten met een goed afbijtmiddel (velghart goed afplakken!)

2. Beginnen met schuren (hier is het heel sterk afhankelijk hoe diep de oxidatie zit). Probeer met een zo hoog mogelijke korrel de oxidatie weg te krijgen. Schuur dus bijvoorbeeld opeenvolgend korrel 800-1000-1200-1500-2000. Als het goed is heb je nu geen oxidatie meer en glimmen de randen al behoorlijk.

3. Koop een polijstsetje bij de plaatselijke bouwmarkt, Deze bestaat uit een lappenschijf en een viltschijf met 2 soorten pasta.

4. Begin te polijsten met de lappenschijf en de grove pasta

5. Als de hele velg gedaan is pak je de viltschijf met de fijne pasta en ga je nog een keer rond.

6. Alle (zwarte) pastaresten van de velg verwijderen met belgom alu of unipol en als het goed is heb je een mooi resultaat! zoiets dus:

http://img105.imageshack.us/img105/2032/velg36nu.jpg
ik word er zoo moei van.
starlight
Berichten: 39
Lid geworden op: di 8 nov 2005 16:40

ziet er mooi uit, dan kan ik mijn handen uit de mouwen gaan steken dus.Bedankt voor de reply, 8)
Plaats reactie