Clubspecial @ Zandvoort 23 April 2006 *Chat*

Alles over de meetings.
Nieuwe topics mogen alleen door moderators aangemaakt worden. PM 1 van de mods hier om er 1 aan te laten maken.
Plaats reactie
Riël
Über-Spammer
Berichten: 30403
Lid geworden op: di 14 aug 2001 0:00
Locatie: Born

Ook de RTC gaat dit jaar naar de clubspecials op zandvoort!!!

Wij zullen er staan met onze stand, leden en natuurlijk gaan we proberen weer een aantal sponsors mee te nemen.

Informatie:

Eigenlijk is het houden van een clubdag op een racecircuit verreweg het beste en misschien straks wel enige antwoord op deze groeiende problemen. Je kunt er immers onbeperkt (hard) rijden, je bent er niemand tot last, er zijn pitsboxen voor de clubwinkel en de onderdelenverkoop, je kunt er wat te eten en te drinken krijgen en er zijn grote geasfalteerde parkeerterreinen. Ruimte en mogelijkheden genoeg dus. Wat echter de meeste merkenclubs tot voor kort tegenhield, was de huurprijs voor een dagje circuit "met alles erop en eraan" en de vraag of er wel voldoende leden zouden komen opdagen om in elk geval de kosten te dekken. Dat betekende grote zorgen en vaak ook onverantwoorde risico's voor het wel en wee van de clubkas. Om dit probleem het hoofd te bieden introduceerde Circuit Park Zandvoort verleden jaar met veel succes de Club Specials: volwaardige, betaalbare circuitevenementen waarmee meerdere automerkenclubs tegelijk, samen hun leden een fantastische clubdag op het 4,3 km lange duinencircuit kunnen bieden.



De kosten voor deelname bedragen € 22,50 per auto, per evenement.

Hiervoor krijgt uw club per auto:
• 1 doorlaat om op het paddock terrein te komen.
• 1 sessie van 45 minuten vrij rijden (recreatief of sportief naar keuze).
• 2 entree kaarten voor het evenement per aangemelde auto.
• Een plek op de clubstand.


Kijk voor het reglement en tijdschema op: http://www.clubspecials.nl


Schrijf je zo snel mogelijk in via onderstaande opkomstlijst... VOL=VOL!!!
Bij inschrijving verplicht je jezelf wel tot betaling van bovengenoemd bedrag!

[img]http://www.clubspecials.nl/images/pictures/21.jpg[/img]


REGLEMENT:

www.clubspecials.nl schreef: Reglement 23 april en 16 juli 2006

Baanregels Vrijrijden Clubspecials 2006 Circuit Park Zandvoort


Voor deelname aan het vrijrijden (VR), zowel recreatief als sportief geldt:

• Deelnemers dienen vooraf een vrijwaringsclausule te ondertekenen.

• Auto's dienen voorzien te zijn van een sticker (OP DE VOORRUIT) die voor de desbetreffende sessie vereist is, conform het tijdschema.

• Alle (VR) deelnemers dienen zich 10 min. voorafgaand aan hun VR sessie op te stellen in de opstelstraat op de Bavaria−paddock die zich richting Khumo-bocht bevindt. Let daarom goed op uw tijdschema, dat voorkomt onnodige vertraging!

• Deelnemers dienen zich te allen tijden te houden aan de instructies van safetycarbemanning, baanofficials, alsmede leden van de organisatie van de Clubspecials. Het niet naleven van bedoelde instructies kan leiden tot uitsluiting/verwijdering van het evenement.

• Een Safety-car mag worden ingehaald, tenzij dit anders door de safetycarbemanning wordt aangegeven d.m.v. het tonen van bijvoorbeeld de rode vlag.

• Het tussentijds stoppen of het wisselen van passagiers in de recreatieve VR sessies mag alleen in de Pitlane! U kunt dan uw weg vanuit de Pitlane weer veilig voortzetten.

• Indien u om welke reden dan ook de baan tussentijds verlaat om naar uw clubstand te gaan, mag dit alleen via de Pitlane. Om veiligheidsredenen komt u daarna de baan niet meer op!

• Indien er zich op de baan een gevaarlijke situatie voordoet, kan de sessie worden gestopt en tonen alle safetycars de rode vlag. Haal niet meer in en volg de instructies van de safetycar-bemanningen!

• Het stoppen langs de baan tijdens een sessie is met uitzondering van mechanische pech tijdens een sessie ten strengste verboden. Indien u door welke reden dan ook niet verder kunt, wordt u verzocht uw auto zo snel mogelijk op een"veilige" plaats te parkeren. Verlaat zo snel mogelijk uw auto en ga achter de vangrail staan.

• Na het afvlaggen (zwart-witgeblokte vlag) gaat u van uw gas af en haalt u niet meer in! U rijdt in rustig tempo de ronde uit, totdat u via de Pitlane van de baan wordt geleid, vanwaar u weer naar uw eigen clubstand op uw Paddock gaat.

Recreatief vrijrijden VR (zie ook hierboven)
• Een helm is niet verplicht, maar wordt aangeraden.

• Het meerijden van passagiers is toegestaan. Het inhalen is alleen toegestaan op de rechte stukken! Dus alleen tussen: Arie Luyendijk- en Tarzanbocht; Vodafone- en Audi S Bocht en Audi S- en Kumhobocht aan de RECHTERKANT van de in te halen auto!!!! Langzamere auto's dienen links te blijven rijden op de rechte stukken! Stoppen en wisselen van passagiers mag alleen in de Pitlane!!

• Haal alleen in op de rechte stukken als u er zeker van bent dat de bestuurder van de in te halen auto u heeft gezien, het is géén race!!! De langzamere auto blijft in de bochten altijd op zijn lijn rijden en mag dus niet worden ingehaald!!

• Let altijd op de aanwijzingen van de Safetycarbemanning!!

• Wangedrag op de baan leidt tot uitsluiting van het evenement!!

• Circuit-auto's op slicks zijn niet toegestaan!

Sportief VR (zie ook hierboven)

• Een helm is verplicht!!

• Het meerijden van passagiers is niet toegestaan!! Inhalen is alleen toegestaan, indien dit op een verantwoorde wijze gebeurt, bij voorkeur op de rechte stukken! Tussentijds stoppen mag alleen in de Pitlane!!

• Haal alleen in als u er zeker van bent dat de bestuurder van de in te halen auto u heeft gezien, het is géén race!!! De langzamere auto blijft altijd op zijn lijn rijden!

• Let altijd op de aanwijzingen van de Safetycarbemanning!

• Wangedrag op de baan leidt tot uitsluiting van het evenement!!

• Slicks zijn ALLÉÉN toegestaan bij droog weer!

Algemeen

• Zijruiten dienen te zijn gesloten aan de bestuurderskant (altijd) en aan de passagierskant, indien er een passagier meerijdt.

• Het dragen van een veiligheidsgordel is verplicht!! M.u.v auto's die volgens de WET géén gordelverplichting hebben. Indien deze wel aanwezig zijn is het verplicht ze te dragen.

• Laat GÉÉN losliggende spullen in uw auto liggen.
Renault 5 GT Turbo ... "What's yours called?"
Progress:[|||||||||||||||||............]
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Yep, hier zal ik ook weer bij zijn, 3e x :wink:
Riël
Über-Spammer
Berichten: 30403
Lid geworden op: di 14 aug 2001 0:00
Locatie: Born

Dus je hebt er al ervaring mee :p

Nou, brand los :fdfd
Renault 5 GT Turbo ... "What's yours called?"
Progress:[|||||||||||||||||............]
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

Is een Renault verplicht?? :)

Mag je met 2 man in 1 auto het circuit op?

Is er een mogelijkheid om meerdere heats te rijden?
Haas
Berichten: 26590
Lid geworden op: wo 27 mar 2002 0:00
Car: Megane RS
Locatie: Nijmegen

jezus..die foto is zo sjop als maar zijn kan :S

Wel leuk initiatief! (Y)
Ivo
Über-Spammer
Berichten: 9454
Lid geworden op: za 11 jan 2003 17:26
Locatie: Holland

Lijkt me super.......45 min. vrij rijden...... >-)

Ik ben dr.... (Y)
-jacco-
Über-Spammer
Berichten: 13268
Lid geworden op: za 8 nov 2003 1:59
Locatie: Heukelum-City

Merijn schreef:Is een Renault verplicht?? :)
Als je je via de RTC inschrijft wel ja ;)
Merijn schreef:Mag je met 2 man in 1 auto het circuit op?
Reglement schreef: Recreatief vrijrijden VR
Het meerijden van passagiers is toegestaan.
Reglement schreef: Sportief VR:
Het meerijden van passagiers is niet toegestaan!!
Merijn schreef:Is er een mogelijkheid om meerdere heats te rijden?
Dat ga ik even voor je navragen :) (Y)
1.2 8V, 1.4T, 1.4T, 1.4T, 1.8 16V, 2.0 16V, 2.0T
paulvanrooij
Berichten: 26465
Lid geworden op: ma 10 mei 2004 20:26
Car: Twingo GT
Locatie: Oss
Contacteer:

Ik ben der! hopen dat de 19 het overleeft anders is het wel kortdag om alles te fixen voor het ringweekend :D
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Merijn schreef:Is een Renault verplicht?? :)

Mag je met 2 man in 1 auto het circuit op?

Is er een mogelijkheid om meerdere heats te rijden?
Bij recreatief rijden wel
Nope, voor elke club is er in principe 1 heat.

Bij sportief rijden dient je auto te zijn voorzien van rolkooi en is het dragen van een helm verplicht.
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Hier wat wat foto's van september 2004:

http://www.megane-2.nl/zandvoort12-9-04/
Haas
Berichten: 26590
Lid geworden op: wo 27 mar 2002 0:00
Car: Megane RS
Locatie: Nijmegen

net of mensen hun rijstijl aanpassen op de manier hoe je een heat benoemd :X :bonk:
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Haas schreef:net of mensen hun rijstijl aanpassen op de manier hoe je een heat benoemd :X :bonk:
Is wel de bedoeling ja, als jij tijdens het recreatief rijden als een gek te keer gaat wordt de hele sessie stop gelegd.
En wordt jij en eventueel je clubgenoten van de baan afgehaald.
Gerald
Über-Spammer
Berichten: 11129
Lid geworden op: do 4 jul 2002 15:40
Car: 2x twingo2 +5GTT
Locatie: Du I Ven
Contacteer:

@jeroen.

Zit jouw/jullie camping zo dicht bij het cirquit? Of hebben jullie met de RMC er gewoon een goed weekend van gemaakt. 8)
Haas
Berichten: 26590
Lid geworden op: wo 27 mar 2002 0:00
Car: Megane RS
Locatie: Nijmegen

Jeroen schreef:
Haas schreef:net of mensen hun rijstijl aanpassen op de manier hoe je een heat benoemd :X :bonk:
Is wel de bedoeling ja, als jij tijdens het recreatief rijden als een gek te keer gaat wordt de hele sessie stop gelegd.
En wordt jij en eventueel je clubgenoten van de baan afgehaald.
ik snap wel wat je bedoeld, maar mij maak je niet wijs dat iedereen die dan rondrijd braaf bij 4000 rpm schakelt :)
Ook dan zal er best doorgegast worden denk ik zo of niet? maw, ook dan kunnen er ongelukken gebeuren en dan is een rolkooi niet verplicht.. das natuurlijk btje vaag, maar ook wel nodig om t voor een breed publiek toegankelijk te houden.
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Mijn camping zit er naast ja 8)

[img]http://www.olmen-branding.nl/branding/p ... htfoto.jpg[/img]

En de clubspecial dag is onderdeel van het jaarlijkse weekendje RMC.
Dus op zaterdag een grasveld meeting, voor de liefhebbers BBQ, 's avonds Zandvoort in, kramperen in een tentje en dan zondags naar het circuit.
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Natuurlijk wordt er flink gas gegeven.
Maar je moet het niet te gek maken.

Een ongeluk is zo gebeurd en je bent hiervoor in principe niet verzekerd.

Verder is het goed opletten, goed in de spiegels kijken.

Zoals op 1 van mijn foto's kan je zien zit ik in 1 heat met een Lamborghini.
Deze man deed het in de bochten rustig aan maar op de rechte stukken vol op het gas.
Dus dan is het goed opletten.
Haas
Berichten: 26590
Lid geworden op: wo 27 mar 2002 0:00
Car: Megane RS
Locatie: Nijmegen

Jeroen schreef:Natuurlijk wordt er flink gas gegeven.
Maar je moet het niet te gek maken.

Een ongeluk is zo gebeurd en je bent hiervoor in principe niet verzekerd.

Verder is het goed opletten, goed in de spiegels kijken.

Zoals op 1 van mijn foto's kan je zien zit ik in 1 heat met een Lamborghini.
Deze man deed het in de bochten rustig aan maar op de rechte stukken vol op het gas.
Dus dan is het goed opletten.
snap ik, is op circuitdagen eigenlijk ook zo. Behalve dan dat er wat meer ragbakken rondrijden en schade vaak geen probleem is. :)

ps. moet zeggen dat ik aanvankelijk zoiets had van: niet met mijn clio t circuit op, maar nu ik je foto's zie rijd er wel heel wat meer duurzaams rond dan :)
Sven 5 A T (VLIEGTEUG)
Berichten: 6133
Lid geworden op: do 10 jan 2002 0:00
Locatie: Heiloo
Contacteer:

ehm ehm maar wat voor een dag is dit???
Fleetwood
Berichten: 621
Lid geworden op: zo 23 mar 2003 20:55

ehm ehm...zondag... :D
ik word er zoo moei van.
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

Jacco Osté schreef:
Merijn schreef:Is een Renault verplicht?? :)
Als je je via de RTC inschrijft wel ja ;)
En als je nou wel RTC-lid bent en geen rijdende Renault hebt??
André ter Velde
Berichten: 1894
Lid geworden op: do 19 jul 2001 0:00
Locatie: Westerbork

Ik wil eigenlijk met een Westfield komen. Zit geen enkel Renault-onderdeeltje aan.
Steven
Berichten: 26862
Lid geworden op: za 22 dec 2001 0:00
Car: M536
Locatie: Alkmaar

RTC-sticker erop, klaar :p
-jacco-
Über-Spammer
Berichten: 13268
Lid geworden op: za 8 nov 2003 1:59
Locatie: Heukelum-City

Merijn schreef:En als je nou wel RTC-lid bent en geen rijdende Renault hebt??
Wie ben ik om leden te weigeren? :)
Het staat alleen een beetje vreemd bij de RTC stand :wink:
Laatst gewijzigd door -jacco- op ma 20 feb 2006 9:44, 1 keer totaal gewijzigd.
1.2 8V, 1.4T, 1.4T, 1.4T, 1.8 16V, 2.0 16V, 2.0T
Marcel B.
Berichten: 6751
Lid geworden op: do 4 apr 2002 0:00
Locatie: Nieuw Vennep

rondje recreatief knallen lijkt mij ook wel geinag :)
Steven
Berichten: 26862
Lid geworden op: za 22 dec 2001 0:00
Car: M536
Locatie: Alkmaar

Jeroen schreef:Bij sportief rijden dient je auto te zijn voorzien van rolkooi en is het dragen van een helm verplicht.
Dat van die rolkooi zie ik anders nergens staan.
paulvanrooij
Berichten: 26465
Lid geworden op: ma 10 mei 2004 20:26
Car: Twingo GT
Locatie: Oss
Contacteer:

Heb ook altijd geroepen dat ik met mn 19 niet t circuit op zal gaan, maar toch wel erg gaaf..daarom mn naam er maar bij gezet..toch een beetje circuitervaring opdoen voor t rondje ring... ;) :p
Tom
Moderator
Berichten: 25344
Lid geworden op: vr 8 mar 2002 0:00
Car: MB
Locatie: 's-Hertogenbosch

ring :worship:
Ex GT Turbo, Ex Clio Williams
paulvanrooij
Berichten: 26465
Lid geworden op: ma 10 mei 2004 20:26
Car: Twingo GT
Locatie: Oss
Contacteer:

Meegaan met t ringweekend dan Tom! (Y)
Tom
Moderator
Berichten: 25344
Lid geworden op: vr 8 mar 2002 0:00
Car: MB
Locatie: 's-Hertogenbosch

grote kans van wel ja, maar ik wacht nog effe met inschrijven. Als ik ga is het hoogstwaarschijnlijk met Rob
Ex GT Turbo, Ex Clio Williams
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Steven schreef:
Jeroen schreef:Bij sportief rijden dient je auto te zijn voorzien van rolkooi en is het dragen van een helm verplicht.
Dat van die rolkooi zie ik anders nergens staan.
Deed het even uit mijn hoofd Steven, dus dan kan je er naast zitten hé :wink:
Haas
Berichten: 26590
Lid geworden op: wo 27 mar 2002 0:00
Car: Megane RS
Locatie: Nijmegen

Tom schreef:grote kans van wel ja, maar ik wacht nog effe met inschrijven. Als ik ga is het hoogstwaarschijnlijk met Rob
met de willi neem ik aan dan? clio van rob is dan al uit elkaar...
Steven
Berichten: 26862
Lid geworden op: za 22 dec 2001 0:00
Car: M536
Locatie: Alkmaar

Sterker nog, dat issie al :p

Ah anders heb ik misschien nog wel een auto over voor Rob >-)
Riël
Über-Spammer
Berichten: 30403
Lid geworden op: di 14 aug 2001 0:00
Locatie: Born

Jacco Osté schreef:
Merijn schreef:En als je nou wel RTC-lid bent en geen rijdende Renault hebt??
Wie ben ik om leden te weigeren? :)
Het staat alleen een beetje vreemd bij de RTC stand :wink:
Haha, volgens statuten kun je zonder renault al geen lid zijn :p
Renault 5 GT Turbo ... "What's yours called?"
Progress:[|||||||||||||||||............]
paulvanrooij
Berichten: 26465
Lid geworden op: ma 10 mei 2004 20:26
Car: Twingo GT
Locatie: Oss
Contacteer:

zolang ze maar contributie betaald hebben :lol:
Plaats reactie