R5 GTT zuigers en bussen

Vertel hier alles over je project.
Plaats reactie
Anonymous

mmm ben nog steeds met me peu 205 project bezig, nu zijn me zuigers overleden door de R5 GT Turbo. Nu heb ik gehoord dat het geen probleem is om R5 GTT zuigers en bussen te monteren, deze passen in mijn TU3 blokje moet alleen de drijfstangen laten honen van 19.5 naar 20.0. Dan moeten deze zuigers passen. Nu is mijn vraag of iemand een setje heeft, liefst nieuw natuurlijk maar ja.... Weet iemand maten van de cilinders?
Erik Olijnsma
Über-Spammer
Berichten: 12075
Lid geworden op: zo 31 aug 2003 15:41
Locatie: Fryslân
Contacteer:

Wil niet lullig doen, maar denk niet dat hiervoor een project topic hoeft te worden geopend.
Olijnsma AutoMotive Services; Installatie auto-electronica, raamreparatie en vervangen, blinderen & tinten.
2004 Meg II GrandTour, 1988 R5 GTT ph2, 1997 Fiat Scudo 1.9TD
Roy
Moderator
Berichten: 6618
Lid geworden op: wo 28 mar 2001 0:00
Locatie: Zuid-Holland

Hoezo geen project topic? Eindelijk een nieuwe forumgebruiker die het in een topic probeerd te houden (Y) :)
5 GT Turbo '88 GT5
Anonymous

Heb nu info opgezocht, alleen nog geen zuigers en bussen. Twijfel over de passing, R5 boring is 76 mm en die van een TU3 is 75 mm. Misschien is het op te boren? Iemand mee bekend?
Sven 5 A T (VLIEGTEUG)
Berichten: 6133
Lid geworden op: do 10 jan 2002 0:00
Locatie: Heiloo
Contacteer:

heeft die 205 ook losse bussen?
Ik ben niet gek, ik ben een VLIEGTUIG 3x5at ,R12 Break
Sander
Berichten: 1542
Lid geworden op: zo 3 jun 2001 0:00
Locatie: in de buurt
Contacteer:

locals schreef:Heb nu info opgezocht, alleen nog geen zuigers en bussen. Twijfel over de passing, R5 boring is 76 mm en die van een TU3 is 75 mm. Misschien is het op te boren? Iemand mee bekend?
Hiet kun je alle maten vinden > KLIK

gr s :D nder
Plaats reactie