Kabelboom zou ik dan ook uit een sloop GTX halen. Heb je met het GTX blok ook al een GTX kabelboom in de motorruimte liggen, of is dat nog de TL boom?
De kabelbomen van de motor, het dashboard en de rest van de auto zijn verbonden met een aantal grote stekkers. Het is dus mogelijk deze onafhankelijk van elkaar te vervangen. Je haalt dus die stekkers los (in de hoeken onder het dashboard) en dan haal je je tellerbak en dashboard eruit. Dan maak je die kabelboom los van je dashboard en knoop je die ander eraan. Het is waarschijnlijk niet nodig de zekeringkast ook te vervangen. Misschien dat er wel hier en daar iets moet worden aangepast, maar dat moet met een electrisch schema in de hand allemaal wel lukken.
Dan hang je de dash weer terug en sluit je de GTX tellerbak aan. Stekkers weer met de rest van de auto verbinden, en dan zou het allemaal moeten werken.
Maar houd er rekening mee dat het in de praktijk natuurlijk nooit zo makkelijk gaat als op papier. Vooral het dashboard eruit halen gaat de eeste keer nooit zo soepel. Pas als je het een paar keer gedaan hebt (?

) krijg je er handigheid in. Dus eerst oefenen op de sloop, om de kabelboom te bemachtigen
Maar met een beetje vloeken en vooral geen haast kom je er altijd wel uit.