Hey, wat kost een dynamo ongeveer voor een clio 16v!? en heeft misschien iemand nog een goede 2de handse liggen?
Greetz Bennie
[Clio16V]dynamo
dynamo kost ongeveer tussen 80 / 85 euro (gereviseerd)
-
- Berichten: 4222
- Lid geworden op: do 26 jul 2001 0:00
- Locatie: Hilvarenbeek
bij een automaterialenzaak!
Of LATEN reviseren. Maar is vaak net zo duur.
Of LATEN reviseren. Maar is vaak net zo duur.
In Den Haag op de Valkenboslaan (naam van de zaak zal ik nog ff opzoekenfurious_tuning schreef:En waar ken je gereviseerde halen?Floris schreef:dynamo kost ongeveer tussen 80 / 85 euro (gereviseerd)
thnx! zal morgen meteen even gaan kijken!!ant1 schreef:heb je de renault/peugeot sloop in veldhoven al geprobeert
http://www.autobedrijf-veldhoven.nl
Bennie
-
- Berichten: 7739
- Lid geworden op: zo 19 jan 2003 17:51
- Car: Renault Clio III RS
- Locatie: mont chêne
en anders zit er op de hoofdstraat ook nog een bedrijf die alleen renault onderdelen zowel nieuw als oud verkoopt.Ik weet de naam zo niet ,maar hij zit als je vanaf de oude auto keizer komt na de eerste drempel eerste straat rechts en dan weer eerste rechts.
\ant1 schreef:en anders zit er op de hoofdstraat ook nog een bedrijf die alleen renault onderdelen zowel nieuw als oud verkoopt.Ik weet de naam zo niet ,maar hij zit als je vanaf de oude auto keizer komt na de eerste drempel eerste straat rechts en dan weer eerste rechts.
Kijk, aan jou heb ik iets
