(Clio Rsi) Ruitenwissers bewegen langzaam

Hier kunnen problemen en technieken besproken worden.
Plaats reactie
Anonymous

Ik heb onlangs een proefrit gemaakt in een Clio RSi. De ruitenwissers gaan in alle standen traag, trager en traagst. Weet iemand waar dat aan ligt?
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

Eddie, welkom op de site! :) Stel je even voor in DIT TOPIC.

Over de ruitenwissers... Ik kan eigenlijk niets anders verzinnen dan dat de accu te weinig stroom levert of iets dergelijks. Of het motortje van de ruitenwissers is aan vervanging toe natuurlijk... Echt ingrijpend kan het volgens mij niet zijn.
Joost R
Berichten: 188
Lid geworden op: ma 17 feb 2003 22:47
Locatie: Borne (Overijssel)

Hmmm das inderdaad wel een erg vaag klachtje. Het enige dat ik een keer gehad heb is dat de interval niet meer werkte en dat was gewoon een zekeringetje.
Anonymous

Als het aan de accu ligt dan zou hij moeilijk starten en de verlichting ook zwak moeten zijn. Dit was echter prima. Motortje van de ruitenwisser zou het inderdaad kunnen zijn. Weet iemand hoeveel zoŽn motortje kost?

ps: heb me voorgesteld.
~thijs~
Berichten: 5232
Lid geworden op: ma 7 jan 2002 0:00
Locatie: Haarlem
Contacteer:

misschien heeft deze dude nog motortjes liggen check: http://www.renault-tuning.com/en/forum/ ... 19#1239519
Plaats reactie