ACT: Algemeen Chat Topic Deel 3

Hierin kunnen allerhande zaken gerelateerd aan Renault worden geplaatst, die niet elders thuishoren
Gesloten
tutuur
Clubsponsor
Berichten: 14276
Lid geworden op: zo 11 jan 2009 16:04
Locatie: hoorn

Iig beter dan een zomer sport band wss
Luco/Alpine-racer
Über-Spammer
Berichten: 22724
Lid geworden op: ma 21 feb 2005 17:33
Car: diverse
Locatie: thuis
Contacteer:

Martijn Kool schreef:riel ga ff naar het forum van de huishoudbeurs

daar zijn er vast wel meer die het met je eens kunnen worden over deze kwestie

mensen die op dit soort banden rijden weten doorgaans zich goed aan te passen itt foreverplons mensen
Martijn, het is natuurlijk wel zo dat men met deze banden weet dat er meer grip is en dus ook wat harder rijden en de grens gaan opzoeken op de openbare weg.
Mensen met oekiwoeki banden die net aan de eisen voldoen zullen ook niet proberen om op de openbare weg als schumacher te rijden, tevens geeft een oekiwoeki band met nat de grens geleidelijk aan, met een semislick is het *paf* grip weg.
Het racehok, doel onder de 2.00 op cpz.
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

ForeverPlons :lol: :lol: :worship:
Tom
Moderator
Berichten: 25344
Lid geworden op: vr 8 mar 2002 0:00
Car: MB
Locatie: 's-Hertogenbosch

Mastersteel is niet top maar ook zo slecht nog niet. Er zijn veeeeeel slechtere!
Ex GT Turbo, Ex Clio Williams
Ronald1916V
Berichten: 5548
Lid geworden op: za 6 aug 2005 18:12
Car: Renault 19 2.0 16V
Locatie: Zwolle

Zo.. even inhaken hoor.. :lol:

Ten eerste rijd ik sowieso niet dagelijks met mijn 19 16V tenzij het echt niet anders is en ik beide 2 auto's die ik nog heb staan ook heb weten stuk te krijgen (zoals jou verjaardag Steven. :p ) dan rijd ik er een keer mee.

Ik rijd over het algemeen vrij rustig met Semi's op de openbare weg omdat in het eerste geval de voorbanden netjes op temperatuur komen en achter er wat meer moeite mee heeft waardoor ie nog wel eens overdwars op de weg kwam te staan dus da's sowieso 1 punt.

Dan houd je het natte wegdek nog over, ik heb nog nooit een band meegemaakt die op een vochtig wegdek meer grip had dan een R888. vanwege de zachte rubbersamenstelling kleven die dingen heel goed. Maargoed, dan heb je nog punt 2: het profiel.. ten eerste zit er op een nieuw R888 krap aan 5mm profiel en ten 2e heb je nog steeds veel meer loopvlak dan profiel bij een R888 dus daar heb je geen ruk aan. Dus ja, kom je een plas tegen, of je nou 80 of 180km/h rijd. je moet even geluk hebben. :p

Daarbij de koudere temperaturen, Toyo raad sowieso al af om er mee te rijden bij temperaturen rond het vriespunt of ver daaronder. Ik geef een Japanner niet heel erg snel gelijk maar daar heeft ie een punt. de banden worden keihard en je hebt echt 0,0 grip en dan hoeft het echt niet glad te zijn. :lol:

Of ik ooit semi's onder m'n dagelijkse wagen zou schroeven waar ik af en toe een trackday mee rijd. NOOIT.. maar dan ook echt NOOIT.

En tja, Ardennenweekend.. wie van die hele groep heeft ooit gedacht dat ik daar ook maar enigzins de grens op zocht, ik jaag lekker met de groep mee maar daar houd 't wel mee op. als je de grens van de 19 op R888's wil meemaken moet je achteraansluiten in de pitstraat op Zandvoort ofzo. daar komt die sloep echt tot z'n recht. :D

En Semi's verbieden ? ik betwijfel het, ik heb dat stukje tekst in 2009 geloof ik ook al eens gelezen ergens.

@Riël: die vent die het zonde vind om z'n goeie circuitbanden te verslijten op de openbare weg en ze daarom maar wisselt bij 't circuit zou je kunnen begrijpen. ik begrijp 'm niet.. ik zou niet weten waar ik 4 banden met velgen moet laten op de paddock. We leven nog steeds in Nederland, meestal als je wat laat liggen en je komt 20 minuten later terug is het weg. :wink:
Jean-Paul-S
Über-Spammer
Berichten: 8858
Lid geworden op: zo 6 nov 2005 18:28
Locatie: Landgraaf

@Riël: die vent die het zonde vind om z'n goeie circuitbanden te verslijten op de openbare weg en ze daarom maar wisselt bij 't circuit zou je kunnen begrijpen. ik begrijp 'm niet.. ik zou niet weten waar ik 4 banden met velgen moet laten op de paddock. We leven nog steeds in Nederland, meestal als je wat laat liggen en je komt 20 minuten later terug is het weg.
Gat in de markt, wielenkluisjes op circuits gaan verhuren :D :D :D
Patrick RS
Moderator
Berichten: 14793
Lid geworden op: di 19 mar 2002 0:00
Car: Megane

Steven
Berichten: 26862
Lid geworden op: za 22 dec 2001 0:00
Car: M536
Locatie: Alkmaar

Zo te lezen werd ie wel altijd goed gebruikt :)
Tom
Moderator
Berichten: 25344
Lid geworden op: vr 8 mar 2002 0:00
Car: MB
Locatie: 's-Hertogenbosch

c(ont) crosser? Wel zonde van die Alpine.
Ex GT Turbo, Ex Clio Williams
tutuur
Clubsponsor
Berichten: 14276
Lid geworden op: zo 11 jan 2009 16:04
Locatie: hoorn

doodzonde zeg :-(
Luco/Alpine-racer
Über-Spammer
Berichten: 22724
Lid geworden op: ma 21 feb 2005 17:33
Car: diverse
Locatie: thuis
Contacteer:

Ach beetje polyesteren en hij is weer als nieuw :D
Het racehok, doel onder de 2.00 op cpz.
Maarten-Jan
Berichten: 4641
Lid geworden op: zo 29 okt 2006 14:06
Car: R19.R
Locatie: Assen

Ik hoop wel dat de alpine hersteld wordt, er zijn er al niet zoveel meer van (U)

Dat andere barrel boeit niet :p
Wouter
Über-Spammer
Berichten: 14527
Lid geworden op: zo 21 aug 2005 19:50
Locatie: Nieuw Vennep
Contacteer:

Verschikkelijk nieuws, Günter Ludolf overleden
Schrootkoning Horst Günter Ludolf is op 56-jarige leeftijd overleden. Dat melden verschillende Duitse media. Günter was één van de broers uit de serie Die Ludolfs die in Nederland op Discovery Channel wordt uitgezonden.

In de docusoap werden de vier Ludolfs broers gevolgd, terwijl ze aan het werk waren op hun autosloperij. Günter was verantwoordelijk voor de telefoon en zat bijna altijd op een stoel aan een tafeltje in de keuken.

http://www.spitsnieuws.nl/archives/medi ... leden.html
Waarom?? Gewoon omdat het kan!
Arco
Über-Spammer
Berichten: 18301
Lid geworden op: vr 11 feb 2005 16:24
Car: Renault 5 GT Turbo
Locatie: Gouda

Gunther ... ik had eerder die andere / oudere / nog dikkere broer verwacht...
5 GT Turbo '86 Phase I/II "Le Monstre Vert"
Twingo 1.5 DCi '11 Renault Sport Gordini "Le Panda Blanc "
5 GT Turbo '86 Phase I "Circuit"
Clio 1,8 16V '92 "La Salope Noire"

Mégane I Phase II 1.4 16V '00 Coupé LPG "La Souris Grise"
Clio II Phase II 1.6 16V '03 Initiale LPG "La Souris Grise"
Wouter
Über-Spammer
Berichten: 14527
Lid geworden op: zo 21 aug 2005 19:50
Locatie: Nieuw Vennep
Contacteer:

je vergeet zn lichaamsbeweging nog Arco :p
Waarom?? Gewoon omdat het kan!
alexs
Berichten: 1160
Lid geworden op: za 16 jun 2007 11:35
Locatie: UT
Contacteer:

Negotiator schreef:Op marktplaats staat ook iemand die gele xenon aanbied

klikje

Heb hier ook wel oren naar maar ben geen fan van xenon via
internet bestellen :(
Ik ben ook niet zo een fan van HID in normale armatuur dat is gedoemt te mislukken. Heb vandaag flink gezocht naar gele H4's.. Er is her en der zijn wel van die Gold lampen te vinden, maar die glaasjes zijn duidelijk niet 100% geel maar een beetje geelig, lees overal dat je een beetje gele gloed hebt maar dat wit toch echt de overhand heeft...
Heb nu deze besteld.. http://www.2cv-onderdelen.nl/index.php? ... st&part=97

Hoop alleen dat die bol door het gaatje past.
Maarten-Jan
Berichten: 4641
Lid geworden op: zo 29 okt 2006 14:06
Car: R19.R
Locatie: Assen

Die heb ik ook in de 19 volgens mij, ik heb ze alleen bij Burton weg. Die geven in elk geval wel echt geel licht.
alexs
Berichten: 1160
Lid geworden op: za 16 jun 2007 11:35
Locatie: UT
Contacteer:

kijk, dat is mooi :worship:
Geert
Berichten: 3876
Lid geworden op: vr 27 okt 2006 17:14
Locatie: rijssen
Contacteer:

ik heb die gele kapjes al eens op de "xenon look" lampen gezet. Niet echt om te pruimen. En groene lampen zijn ook niet echt toegestaan :lol:
Negotiator
Berichten: 532
Lid geworden op: ma 29 sep 2003 20:46
Locatie: Lelystad
Contacteer:

Die passen gewoon ja en geven dit effect, het is wat
lastig te zien op de foto, mar is echt geel

[img]http://www.xs4all.nl/~rbungene/Gele%20l ... 010081.jpg[/img]

[img]http://www.xs4all.nl/~rbungene/Gele%20l ... 010080.jpg[/img]

en gele stadslichtjes :worship:

[img]http://www.xs4all.nl/~rbungene/Gele%20l ... 010076.jpg[/img]
alexs
Berichten: 1160
Lid geworden op: za 16 jun 2007 11:35
Locatie: UT
Contacteer:

ja die moet ik ook nog ff zien te versieren, welke fitting zijn de stadslampjes eigenlijk? of heb je condoompjes gebruikt op je stadslamp
mn clio had T10's maar dit zijn kleine lampjes die je in moet draaien/klemmen..


BA9S
-jo-
Berichten: 5493
Lid geworden op: do 20 mar 2008 0:39

maakt niet uit wat je zegt, ben toch schijt eigenwijs !
Negotiator
Berichten: 532
Lid geworden op: ma 29 sep 2003 20:46
Locatie: Lelystad
Contacteer:

Die gele stadslichtjes hebben ze bij de meeste
auto speciaal zaken wel zoals FBA (Y)
Synchro
Berichten: 141
Lid geworden op: zo 2 dec 2007 19:07
Locatie: Hulsberg

heb zelf die gele kapjes gehad, mooi geel licht, heb ze wel met een paar puntjes gesoldeerd want dankzij dat stuiterhok wilden ze nog wel eens eraf vallen :lol:
Negotiator
Berichten: 532
Lid geworden op: ma 29 sep 2003 20:46
Locatie: Lelystad
Contacteer:

hehe, dat probleem ken ik ja :lol:
Sta je het bolletje uit je lamp te vissen :grin:
tutuur
Clubsponsor
Berichten: 14276
Lid geworden op: zo 11 jan 2009 16:04
Locatie: hoorn

Nooit last van gehad...
Ronald1916V
Berichten: 5548
Lid geworden op: za 6 aug 2005 18:12
Car: Renault 19 2.0 16V
Locatie: Zwolle

tutuur schreef:Nooit last van gehad...
Heb ik inderdaad ook wel eens meegemaakt met die dingen, dat je aan het rijden bent en ineens 1 witte en een gele koplamp hebt. :D

Heb er tegenwoordig gewoon gele H4's in, zijn niet zo mooi als H4's met gele kapjes maar hebben wel een stuk beter lichtbeeld. :)
Geert
Berichten: 3876
Lid geworden op: vr 27 okt 2006 17:14
Locatie: rijssen
Contacteer:

en ze kosten maar 6 euro bij de action. Maar zijn inderdaad niet zo geel als de bolletjes.
alexs
Berichten: 1160
Lid geworden op: za 16 jun 2007 11:35
Locatie: UT
Contacteer:

Mocht er nog iemand zijn die de bolletjes los wil hebben,

http://www.autolampen.nl/zakelijk/zonde ... 6_175.html

moet je wel ff een kvk'tje hebben. :)
Gerald
Über-Spammer
Berichten: 11129
Lid geworden op: do 4 jul 2002 15:40
Car: 2x twingo2 +5GTT
Locatie: Du I Ven
Contacteer:

alexs schreef:Mocht er nog iemand zijn die de bolletjes los wil hebben,

http://www.autolampen.nl/zakelijk/zonde ... 6_175.html

moet je wel ff een kvk'tje hebben. :)
Dat is de moeite toch niet. :wink:
alexs
Berichten: 1160
Lid geworden op: za 16 jun 2007 11:35
Locatie: UT
Contacteer:

groupbuy iemand? :beer:
Arco
Über-Spammer
Berichten: 18301
Lid geworden op: vr 11 feb 2005 16:24
Car: Renault 5 GT Turbo
Locatie: Gouda

hey Tuut... zet je telefoon eens aan, of is er geen bereik op de basis ??? :lol:
5 GT Turbo '86 Phase I/II "Le Monstre Vert"
Twingo 1.5 DCi '11 Renault Sport Gordini "Le Panda Blanc "
5 GT Turbo '86 Phase I "Circuit"
Clio 1,8 16V '92 "La Salope Noire"

Mégane I Phase II 1.4 16V '00 Coupé LPG "La Souris Grise"
Clio II Phase II 1.6 16V '03 Initiale LPG "La Souris Grise"
Tim
Berichten: 7604
Lid geworden op: wo 24 jan 2007 0:05
Car: E36 M3

Zo te zien aan de hoeveelheid posts heeft ie wel bereik....
tutuur
Clubsponsor
Berichten: 14276
Lid geworden op: zo 11 jan 2009 16:04
Locatie: hoorn

we hebben hier ook computers :p nu even geen bereik waar ik nu zit.... bel over 10 min maar even (Y)
Arco
Über-Spammer
Berichten: 18301
Lid geworden op: vr 11 feb 2005 16:24
Car: Renault 5 GT Turbo
Locatie: Gouda

:lol:
5 GT Turbo '86 Phase I/II "Le Monstre Vert"
Twingo 1.5 DCi '11 Renault Sport Gordini "Le Panda Blanc "
5 GT Turbo '86 Phase I "Circuit"
Clio 1,8 16V '92 "La Salope Noire"

Mégane I Phase II 1.4 16V '00 Coupé LPG "La Souris Grise"
Clio II Phase II 1.6 16V '03 Initiale LPG "La Souris Grise"
Gesloten