
Die T20 zal ik eens proberen.
Storing vanuit de inspuiting dus. Testmodus geeft ook 't-dh' aan, waarbij de d voor een opgeslagen storing in het inspuitsysteem staat. Toch maar even langs de dealer.Kaguna2.de schreef:- Der Bordcomputer zeigt Störungen durch blinkende Striche an:
- Wenn keine Informationen des Einspritzsteuergeräts über das MultiplexDatennetz übertragen werden, erfolgt keine Anzeige der Wegstrecke, des momentanen Kraftstoffverbrauchs und der voraussichtlichen Reichweite.
Maarten-Jan schreef:De boordcomputer kun je resetten, ik geloof door de knop op de stengel in te drukken (waarmee je voor de weergave kiest, verbruik, gereden km. etc.) en ingedrukt te houden, daarna de kaart in de lezer te stoppen, en dan reset die al, of je moet dan nog even op start drukken en dan reset die ook. Er gebeurt in elk geval iets in dat schermpje als je het goed doet, duupke weet volgens mij wel precies hoe dat gaat.