Eerst ff het stof van dit topic afblazen
Iedereen natuurlijk nog bedankt voor de reacties, had dit deel van het forum eigenlijk volledig gemist daarna.
Nog wel een mooi fotootje van de Megane op de ring:
[img]
http://aycu23.webshots.com/image/51142/ ... 287_rs.jpg[/img]
Het handje bovenop het stuur heeft overigens niets te maken met relaxed rijden, was mezelf aan het voorbereiden op de komende bocht
Ondertussen is er van alles gebeurd op Renault gebied, eigenlijk alleen maar positief: er zijn meer Renaults bijgekomen
Vorig jaar heb ik samen met mijn broer een 5AT gekocht, met de bedoeling deze te gaan restaureren. We gaan eigenlijk proberen deze zo origineel mogelijk te houden (lees: geen spoilers/verlagingen/ander interieur etcetc).
Hier een tweetal fotootjes van het transport en voor het complete verhaal en bijbehorende fotos de link onderaan de post volgen aub (scheelt mij veel knip en plak werk

):
[img]
http://aycu12.webshots.com/image/33331/ ... 243_rs.jpg[/img]
[img]
http://aycu13.webshots.com/image/33972/ ... 177_rs.jpg[/img]
Voor verder info (ondermeer: nieuw plaatwerk, 2e motorblok, AT velgen, 2e chassis etcetc)
:
http://forum.renault5alpineturbo.com/viewtopic.php?t=95
En sinds afgelopen week nog een ander vijfje erbij gekocht, met deze ik overigens wel gewoon gaan rijden de komende periode. Wilde gewoon een leuk autootje erbij hebben voor het "plezier" en wat is er dan beter dan een 5 gt turbo?
De 5 is bij de meesten denk ik wel bekend:
[img]
http://inlinethumb28.webshots.com/7515/ ... 600Q85.jpg[/img]
Afgelopen dinsdag in gereden en wat een geweldig gevoel is het rijden in een 5 gt turbo

Moet wel toegeven dat bovenstaande een oudere foto is, de oude uitlaat zit er daar nog onder.
Zaterdagochtend ophalen en jammergenoeg niet echt lang van genieten, zit komend weekend met de Megane weer bij de Ring
