Storing ruitenwissermotor

Hier kunnen problemen en technieken besproken worden.
Plaats reactie
hdubois
Berichten: 3
Lid geworden op: di 27 feb 2007 17:13

Ben eigenaar van een clio bouwjaar 2001 nieuw model. Had een defecte ruitenwissermotor. Nieuwe geplaatst echter deze wil op een of andere manier niet werken. Kan er een relais kapot zijn en zo ja waar zitten deze? zekering is in orde.
the Nut
Berichten: 17
Lid geworden op: di 13 mar 2007 14:05

Dat is iriitant en zeker als het regent :)

Ik heb het gehad met mijn vorige auto, een Frod Fiesta. Toen heb ik ook de motor vervangen, later bleek dat het opgedroogd vet was in de handel voor de bediening van de ruitenwissers dat zorgde dat er geen contact werd gemaakt.

Dus, ik zou dat maar even checken, kun je met een multimeter door meten als je hem er uit hebt. Het is niet heel erg veel werk (tenminste bij die Frod).

Greetz :bang:
pierre
Berichten: 2523
Lid geworden op: di 4 mei 2004 20:55
Locatie: Hoorn

inderdaad controleer of er spanning op de ruitenwissermotor komt te staan, dit kan ook met een spanningzoeker.
ruitenwisser voor heeft vaak 2 zekeringen, eentje voor interval.
Plaats reactie