beste luitjes
ik ben van plan om onder mijn koplampen aan beide kanten een steep met ledjes van 10 stuks aan beide kant te maken om te dienen als knipperlichten voor dit ljkt me een erg gaaf idee om te maken maar heb jullie hulp nodig allereerst zou ik willen vragen of dit wel mag!!!?????
ten tweede hoe kan ik dit het beste aanpakken hebben jullie nog gouden tips voor mijn die zijn zeer welkom hopelijk willen jullie mij advies geven hierover!!!!!
Groetjes pascal
led knipperlichten maken!!!
Mogen? Skijt aan
Gewoon doen
Ik ben geen elektronicaspecialist, dus de manier van aansluiten kan ik je niet mee helpen
Mocht het problemen geven met de APK (vraag het ff na voor de zekerheid
) ff een setje koplampen op reserve houden


Gewoon doen

Ik ben geen elektronicaspecialist, dus de manier van aansluiten kan ik je niet mee helpen

Mocht het problemen geven met de APK (vraag het ff na voor de zekerheid



1.2 8V, 1.4T, 1.4T, 1.4T, 1.8 16V, 2.0 16V, 2.0T
-
- Über-Spammer
- Berichten: 8858
- Lid geworden op: zo 6 nov 2005 18:28
- Locatie: Landgraaf
volgens mij heb je dan veel draadjes nodig 

van ledje naar ledje..J-P-S schreef:volgens mij heb je dan veel draadjes nodig
k zou trouwens niet een enkele strip van 10 ledjes nemen als k jou was.. maar eerder 2x10 per zijde..
voor de rest, welja .. 10 ledjes is 10x+-1.4 = +-14V. dusja, een strip van 10 ledjes (en nog eentje in parallel, moest jij mij zijn) die je gewoon kan aansluiten op de 12-14V bedrading ... alleen moet je wel uitkijken dat je de juiste polariteit neemt.. + op + en - op -..