Ik heb me zojuist aangemeld, omdat ik aan het zoeken was voor het volgende: waar zit het interieurfilter in een Twingo 1.2 Helios van maart '99?
Ik heb het dashboard gelicht. Het "kachelkanaal" heeft ter hoogte van de middenconsole een koppeling. Daar zou die wel 's kunnen zitten: niet dus.
Is bij de 40K door de dealer vervangen, nu bij de 120K wil ik hem zelf vervangen......
Prima karretje verder, zo'n lichtblauwe Helios, alleen jammer dat er geen airco in zit. We gebruiken hem als gezins-, vracht en af en toe als scheurauto. Doet 't altijd, zuinig en weinig olieverbruik. Paar kleinigheidjes:
- rond de 80 op een vlakke weg schudt de hele wagen. Rechtse aandrijfas vervangen. Geen resultaat.
- op een slechte weg lijkt het of de schokdempers aan de voorkant los zitten. Vering en demping is verder ok. Spiraalveren en fuseekogels zijn vervangen. Dempers nog niet. Geen speling op stuurhuis en stuurstangkogels.
Groet Antho_wel.
