Ben Ellivro 26 jaar
Rij een Clio 2 uit 2000 1.6 16v nu 70.000 op de teller zilvergrijs
Hiervoor een passat ui '93 gehad maar die kreeg ik met moeite door de keuring (kosten 1250) en ja dat was duurder dan de aanschaf!!
Dus dat was ik zat en ben op zoek gegaan naar een kleinere snellere auto die ik ook nog is mooi vind.
En aangezien ik niet over twee maar drie linkerhanden beschik dus een 5 en zelf sleutelen zit/en zat er gewoon niet in.
Maar goed deze rij ik nu een half jaar en ja ben besmet met het renault-virus nu ik weet hoe deze rijdt wil ik toch wel weer iets snellers dus ben ik aan het kijken voor een 2.0 sport ook uit 2000 met max 90.000 op de teller.
dat was het wel zo'n beetje
Even voorstellen: Nescio
-
- Berichten: 3135
- Lid geworden op: zo 2 dec 2001 0:00
- Locatie: Breda
Foto's willen we zien inderdaad 
Welkom

Welkom

Welkom 
Tijd voor foto's

Zin in een meeting 5 maart?
http://www.renault-tuning.com/viewtopic.php?t=20366

Tijd voor foto's


Zin in een meeting 5 maart?

http://www.renault-tuning.com/viewtopic.php?t=20366
1.2 8V, 1.4T, 1.4T, 1.4T, 1.8 16V, 2.0 16V, 2.0T
Nescio schreef:Sommige zullen het hebben gelezen m'n clio heeft een grote beurt gehad t.w.v 1200 euris. daar ben ik nu wel overheen, nu ontdek ik vrijdag avond bij het wassen ff een dikke kras inclusief deuk in m'n portier en dit kan alleen maar bij de dealer zijn gebeurt naaaaaaah wat een pech jongen niet normaal natuurlijk dealer gebeld zaterdag maar die kan zich daar niet verantwoordelijk voor voelen
letterlijk "als ik dat in een jaar bekijk zijn het relatief veel mensen die dat overkomt"
misschien moeten wat voorzichtiger met die auto's omgaan de kl**tzakken