Even voorstellen: Laguna II GT Dci

Nieuw op de site? Stel je hier voor.
Plaats reactie
Laguna II GT Dci
Berichten: 22
Lid geworden op: wo 22 mar 2006 19:41

Hallo allen,

Ik lees dit forum al een tijdje (naast andere Renault Forums, o.a. Laguna tuning en Autoextrem.de). Mij vandaag aangemeld omdat ik vond dat ik toch eens moest reageren in het onderdeel nl.wetgeving. Dit omdat ik van beroep een 'wout' :wink: ben en dus veel te maken heb met verkeer en voertuigen en toch de indruk kreeg dat er in dat onderdeel veel misverstanden zijn.

Ik ben al enige tijd, sinds 1998, vervent Renault rijder. De eerste was een Megane coupe, die ik nieuw kocht. Vanwege gezinsuitbreiding werd dit 1,5 jaar later al een Laguna 5d HB, ook nieuw. Toen een uitstapje gemaakt naar Mercedes, een jongesdroom, Deutsche Grundlichkeit. 11 maanden later, een illusie armer en een jonge gebruikte Laguna 1.9 dti Break gekocht en die ster ingeruild. (liever een ster in m'n voorruit als voor op de grille is sindsdien m'n motto en: Als je perse een Mercedes wilt proberen, bel dan een taxi :lol: ). Deze tweede Laguna een half jaar geleden ingeruild voor een Laguna Grand Tour 1.9 Dci 120 pk Privilege. In de tussentijd is mijn wederhelft bezig met haar 2e twingo.

Voor ik mijn huidige baan kreeg, ben ik 9 jaar in een autogarage, in de werkplaats werkzaam geweest. Motorvoertuigen zijn altijd mijn passie geweest. Vandaar dat ik in mijn huidige baan vrij automatisch een verkeers-taakaccent kreeg toegewezen en motormuis werd, vanwege het feit dat mijn kennis op dat gebied van nature iets groter was als die van de gemiddelde diender. Let wel, een taakaccent betekent dat je daar een deel van je werk aan besteed, dus ik zit ook gewoon in een auto en rijdt naar de meldingen toe die we krijgen. Het is dus niet louter en alleen verkeer waarmee ik me bezighoudt.

Ik hoop wat op te kunnen steken van de kennis die op dit forum aanwezig is en anderen van dienst te kunnen zijn met mijn kennis, alhoewel ik niet dagelijks op dit forum zal kunnen inloggen.

Groeten Laguna II GT Dci.
Egon
Berichten: 6723
Lid geworden op: do 2 feb 2006 15:43
Locatie: 's-Hertogenbosch

Welkom, heb je wat mooie kiekjes :foto:
-jacco-
Über-Spammer
Berichten: 13268
Lid geworden op: za 8 nov 2003 1:59
Locatie: Heukelum-City

1.2 8V, 1.4T, 1.4T, 1.4T, 1.8 16V, 2.0 16V, 2.0T
Joost (DoubleYou)
Berichten: 5375
Lid geworden op: di 13 mei 2003 22:30
Car: 5 GTT, 5 GTS EBS
Locatie: Netherlands
Contacteer:

Welkom, we zijn benieuwd naar je auto, en naar je kennis van de wetgeving ;)
AnthonyR
Moderator
Berichten: 8899
Lid geworden op: do 22 sep 2005 15:27
Locatie: Gorinchem
Contacteer:

Welkom :smile:
Kim [meganerat]
Berichten: 375
Lid geworden op: vr 3 jun 2005 16:41
Locatie: There where my car is.

hey, welkom.


welke regio werk je?
Edward
Berichten: 3930
Lid geworden op: ma 18 okt 2004 20:03
Car: Laguna RTI 2.0 S
Locatie: Hardenberg, NL
Contacteer:

Welkom,

undercover op de RTC site :) geinig :p
Laguna 1 ph1 met ph2 uiterlijk(?) RTI 2.0 S ('98) (N7Q Volvo 2.0 16v)
Marcus
Berichten: 3331
Lid geworden op: vr 27 jan 2006 19:29
Locatie: Hellevoetsluis

Welkom hier :)
We zien de :foto: wel verschijnen.
Jes-Men
Berichten: 279
Lid geworden op: za 23 okt 2004 7:26
Locatie: Sint Pancras

Ik vertrouw hem niet :lol:
Welkom :p
Marcus
Berichten: 3331
Lid geworden op: vr 27 jan 2006 19:29
Locatie: Hellevoetsluis

Er zitten ook goede mensen tussen :lol: :lol: :lol:
Plaats reactie