terug van wegeweest

Dump hier alles omtrent je ICE perikelen
Plaats reactie
renaultje
Berichten: 43
Lid geworden op: zo 30 jan 2005 8:33
Locatie: middelharnis
Contacteer:

Na een lange tijd kom ik weer een buurte met een vraag :lol:
Ik ga even een andere install. in me laguna station zetten. met de orginele head junit met een high-low conveter :smoke: en de versterker onder mijn stoel 4x75w en 4x150w peak.

#waar kan ik het beste een remote vandaan halen?
#speaker kabel's trekken in de deuren etc.
#+ kabel leggen vanuit de motor ruimte.

Gr Remco elke tip is welkom
TheoV
Berichten: 1535
Lid geworden op: za 7 jan 2006 19:51
Locatie: Betekom, Belgium
Contacteer:

-remote komt best van je radio
-speakerkabel in de deuren kan je proberen je oude kabels te volgen
-gaatje boren in de wand, of een bestaande doorgang gebruiken en een rubbertje rond de voedingskabel hangen.
SQWilliams
Berichten: 406
Lid geworden op: zo 11 dec 2005 22:13
Locatie: Heerlen/Limburg Car: Clio Williams

• Met een voltmeter/multimeter een kabel achter de radio zoeken waar + op komt bij het aanzetten van de radio..
• Speakerkabel door de originele rubberen hoes trekken tussen de deur en chassis (bij een eventuele multiconnector zoals bij de clio kan je er het beste met een boortje een gat in boren, wel een lokatie zoeken waar geen originele pin zit!)
• en voor de + kabel vanaf de accu gewoon de originele kabelboom volgen die richting je dashboard gaat! :wink:
renaultje
Berichten: 43
Lid geworden op: zo 30 jan 2005 8:33
Locatie: middelharnis
Contacteer:

SQWilliams schreef: • en voor de + kabel vanaf de accu gewoon de originele kabelboom volgen die richting je dashboard gaat! :wink:
Kon ik die maar vinden....
Plaats reactie