
R5GTT Geluid bij vollast: bosje takken in een blikje
M'n 5 GTT maakt bij vollast een vaag geluid. Klinkt een beetje als je een bosje takken door een blikje rost. Kent iemand dit geluid? Ik vermoed zelf de turbo. (ik heb gelukkig nog een nieuwe liggen
)

Hmm..da's minder!. Mengel misschien niet goed ofzo dan? Is niet onder vollast gemeten. Alleen stilstaand met APK.
tyberium schreef:M'n 5 GTT maakt bij vollast een vaag geluid
shoot metyberium schreef:Hmm..da's minder!. Mengel misschien niet goed ofzo dan? Is niet onder vollast gemeten. Alleen stilstaand met APK.

pingel is doorgaans bij wat hogere belastingen
rev it like a rental
-
- Über-Spammer
- Berichten: 11129
- Lid geworden op: do 4 jul 2002 15:40
- Car: 2x twingo2 +5GTT
- Locatie: Du I Ven
- Contacteer:
Mag dat?Menno schreef:shoot me![]()



Project: GTT Blue Sport
Dat wordt dus rollenbanken...
1. volgens mij is het bosje takken de turbine/compressor
2. en het blikje het turbinehuis.
-controleer of de aan de compressorzijde ( koude kant ) of deze de wand raakt van het huis, dan zit er teveel speling op de as.
2. en het blikje het turbinehuis.
-controleer of de aan de compressorzijde ( koude kant ) of deze de wand raakt van het huis, dan zit er teveel speling op de as.