[GTT] Welke kleur?

Alles wat te maken heeft met plaatwerkerij en het interieur
Plaats reactie
Rob
Berichten: 1757
Lid geworden op: do 14 feb 2002 0:00
Locatie: Maastricht

He Hallo,

Op dit moment heb ik een R5 GTT phase 1, die een 2 jaar geleden is overgespoten in Azzura Nuvuola (de blauwe parelglans van Alfa)
http://www.nextstep-design.nl/rtcmeetin ... G_0415.jpg
Voor de opletende lezertjes is het degene die in Bodegraven te koop stond, en ook op de openingsmeeting en da laatste meeting stond.
Maar nu hebben een paar *$#@ proberen in te breken in mijn wagentje, en hiermee beide deuren vernield.
Hier staan wat plaatjes :
http://picserver.student.utwente.nl/get ... ?id=305944
http://picserver.student.utwente.nl/get ... ?id=305945
http://picserver.student.utwente.nl/get ... ?id=305946
http://picserver.student.utwente.nl/get ... ?id=305948
http://picserver.student.utwente.nl/get ... ?id=305951
http://picserver.student.utwente.nl/get ... ?id=305954
http://picserver.student.utwente.nl/get ... ?id=305955
http://picserver.student.utwente.nl/get ... ?id=305957

Ik heb nu wel al "nieuwe" deuren, alleen zijn ze Alpine blauw. Dus dit moet overgepoten worden.
Alleen nu ben ik aan het twijfelen, Of ik spuit alleen de deuren in de Alfa kleur, Of ik spuit de hele wagen in een andere kleur. Het nadeel van de Alfa lak, is dat we het nooit helemaal zonder kleurverschil krijgen omdat de kleur iets afwijkt van wat op de Alfa's zit. Er zit minder parelglans overheen. Zonder dat de hele wagen opnieuw met blanke lak wordt gespoten.
En ik wil graag nog de achterklep ook spuiten ivm een blaasje onder de achterruit. En dan meteen de gaten van de ruitenwisser wegwerken.

Dus wat zouden jullie doen? De deuren laten spuiten in de Alfa kleur? Of de hele wagen in Of een mooie kleur blauw (geen Renault kleur ieg)?
Zo iets dan:
http://www.nr5lebt.de/html/galerie/395.html
Christian
Berichten: 4046
Lid geworden op: wo 19 jun 2002 13:30
Locatie: Oldenzaal (Twente)

zo lekker inbreken is dat zeg

veel suc6 er mee

over de kleur ik ga zelf met mijn clio denk ik voor zwart/paars of anders voor orange
[img]http://www.clioclub.nl/~christian.a/images/R6080096.jpg[/img]
-=Chuckie=-
Berichten: 268
Lid geworden op: vr 10 jan 2003 22:58
Locatie: Zwolle
Contacteer:

Sommige landen hakken ze de handen af, misschien moeten ze dat hier ook is invoeren :@
Gebruikersavatar
Geert Claes
Berichten: 1214
Lid geworden op: za 6 apr 2002 0:00
Locatie: ALPINE GT + R5GTT + Talisman

:( Dit is dus echt zonde. Ik had de auto in Utrecht tijdens de jaaropening gezien, echt mooi, en dan in de meern en in Maastricht zag ik hem met blauwe deuren, ik kon ff niet volgen, maar nu begrijp ik het.
Hier kan een mens zich kwaad in maken !
Maar euh als ik jouw was zou ik voor dezelfde kleur gaan, ik vind dit wel netjes!!
SUC6 in elk geval!!!
Joost (DoubleYou)
Berichten: 5375
Lid geworden op: di 13 mei 2003 22:30
Car: 5 GTT, 5 GTS EBS
Locatie: Netherlands
Contacteer:

Vage inbrekers, 't is toch makkelijker de ruit in te slaan? :s
Niet dat dat prettig is ofzo, maar dat lijkt mij voor hun ook makkelijker en gezien hoe erg de deuren verbogen zijn hadden ze een beste koevoet (oid) bij zich...

Suc6 met reparatie en verzekering enzo, en ik zou je wagen in die kleur laten (dus je deuren in alfa-blauw, d'r zijn vast spuiters die het erg goed kunnen zodat je geen kleurverschil ziet), 't is een erg aparte en zeer mooie kleur!
~thijs~
Berichten: 5232
Lid geworden op: ma 7 jan 2002 0:00
Locatie: Haarlem
Contacteer:

Zooo de pest he!! das behoorlijk hardhandig gedaan :@ Mooi klote man

Ik vind die kleur erg gaaf die je nu hebt!!
Marcel (Mr. Bacardi Cola)
Berichten: 3865
Lid geworden op: ma 22 okt 2001 0:00
Locatie: Sappemeer

Gvd! Da's niet normaal meer wat ze met je auto hebben gedaan. :@ Op zo'n manier hebben ze ook een keer bij mijn auto ingebroken. Veel suc6 met het repareren van je auto. Persoonlijk zou ik die Alfa kleur behouden.
jeroen.k
Berichten: 5884
Lid geworden op: do 17 jan 2002 0:00
Locatie: Harderwijk

Tsjees...voor dit soort gasten moeten ze echt de wet aanpassen...idd handen afhakken ofzo! :@ :@ :@

Ik zou zelf ook voor dezelfde kleur gaan, maar als je het geld er voor over hebt is die andere blauwe kleur ook erg mooi. Jij moet erin rijden, dus tjah...dan moet je ook zelf de kleur uitzoeken! ;)

Wordt dit trouwens vergoed door de verzekering?
-=Chuckie=-
Berichten: 268
Lid geworden op: vr 10 jan 2003 22:58
Locatie: Zwolle
Contacteer:

Joost (DoubleYou) schreef:Vage inbrekers, 't is toch makkelijker de ruit in te slaan? :s
Niet dat dat prettig is ofzo, maar dat lijkt mij voor hun ook makkelijker en gezien hoe erg de deuren verbogen zijn hadden ze een beste koevoet (oid) bij zich...

Suc6 met reparatie en verzekering enzo, en ik zou je wagen in die kleur laten (dus je deuren in alfa-blauw, d'r zijn vast spuiters die het erg goed kunnen zodat je geen kleurverschil ziet), 't is een erg aparte en zeer mooie kleur!
Gebeurt vaker op deze manier, ff aan de deur rukken en dan je armpje ertussen drukken en het slot eraf halen, raampje intikken maakt meestal toch wat meer lawaai.
Haas
Berichten: 26590
Lid geworden op: wo 27 mar 2002 0:00
Car: Megane RS
Locatie: Nijmegen

de tering he...d8 dat ze mijn auto mishandeld hadden toen ze inbraken, maar dit slaat echt alles... :@ :evil:

Nix handen afhakken, oprotten gewoon! Ga maar ergens anders wonen dan in nederland...
Alleycat
Berichten: 1436
Lid geworden op: ma 19 mei 2003 0:35
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Een doodseskader inhuren....
Ik vind die blauwe alfa-kleur wel erg mooi, maar als je met kleurverschillen zit, kun je beter de hele auto laten spuiten.
Rob
Berichten: 1757
Lid geworden op: do 14 feb 2002 0:00
Locatie: Maastricht

Bedankt voor het medeleven. :smile: Maar dit is toch al een tijdje geleden gebeurd, alleen nu pas heb ik het geld om iets te laten spuiten. En nu ben ik laatst weer aan het twijfelen gebracht over de kleur.
Maar ik denk dat het toch weer de Alfa kleur wordt, ook omdat ik op de afsluitingsmeeting een R19 zag in (volgens mij) dezelfde kleur, en die gast uit het noorden die ook dezelfde kleur heeft.
Toch niet zo apart dan die kleur he :lol:
Marcel (Mr. Bacardi Cola)
Berichten: 3865
Lid geworden op: ma 22 okt 2001 0:00
Locatie: Sappemeer

Rob (R5B) schreef:Bedankt voor het medeleven. :smile: Maar dit is toch al een tijdje geleden gebeurd, alleen nu pas heb ik het geld om iets te laten spuiten. En nu ben ik laatst weer aan het twijfelen gebracht over de kleur.
Maar ik denk dat het toch weer de Alfa kleur wordt, ook omdat ik op de afsluitingsmeeting een R19 zag in (volgens mij) dezelfde kleur, en die gast uit het noorden die ook dezelfde kleur heeft.
Toch niet zo apart dan die kleur he :lol:
Rob, dat klopt betreffende die 19. Die heeft ook een Alfa kleur.
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Fuck :evil: vuile klootzakken...

Bij mijn 5 GTT hebben ze het zo ook een keer gedaan, alleen bij 1 deur en niet zover als bij jou.

Mijn verzekering vergoedde toen alles.
catrinus
Berichten: 4451
Lid geworden op: za 2 jun 2001 0:00
Locatie: Sappemeer

Rob (R5B) schreef: en die gast uit het noorden die ook dezelfde kleur heeft.
Fout, die jongen heeft niet dezelfde kleur als jou. Hebben ze in utrecht toen nog uitvoerig bekeken. Iedereen die zegt dat het wel dezelfde is moet maar ff langs komen. Dan zien ze dat het niet zo is. Die van jou is veel blauwer
There will be plenty of time to rest when your dead
Plaats reactie