Gezocht: info over Eskenderian klepveren

Alles over de motor, turbo, computer, chiptuning
Plaats reactie
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Met het oog op de toekomst, en uit pure interesse: Wie kan mij meer vertellen over Eskenderian klepveren en nokkenassen, en of en zo ja waar deze in Nederland te krijgen zijn?
Ik weet dat het een Amerikaans bedrijf is uit ik geloof California, die gespecialiseerd zijn in race-nokkenassen en aanverwante artikelen zoals klepveren. Die klepveren zijn heel bijzonder, omdat deze gemaakt worden uit een zeer bijzondere en geheime legering, waardoor de veersterkte toeneemt bij hogere toerentallen (waardoor je hoger toerentallen kan draaien zonder zwevende kleppen, zonder dat je enorm zware veren hoeft te gebruiken die de stoterstangen en tuimelaars zwaar belasten). Althans, dat is wat ik van Robin (Blue Thunder) heb mogen vernemen, die na heel lang zoeken een setje van deze veren heeft kunnen installeren op zijn Kever Turbo.
Nu is er zelfs op internet niets over dit bedrijf te vinden, dus ik vroeg me af of jullie er wel eens van gehoord hebben, en natuurlijk de hamvraag: hebben ze die dingen ook voor de R5 (T1, T2, AT, GTT...) :D
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Ook nooit van gehoord dus? :s
alexgt
Berichten: 305
Lid geworden op: wo 20 mar 2002 0:00
Locatie: Maastricht

Matijs schreef:Ook nooit van gehoord dus? :s
nee nog nooit van gehoord :smile:
speedline
Berichten: 2292
Lid geworden op: ma 19 nov 2001 0:00
Locatie: Rotterdam

http://www.powermechanics.com/camlinks.html

Hier alvast wat nokkenas toko's. Maar dat merk; "eskenderian"! Die maakten al dit soort spul in de tijd van de T-Ford. Dus of ze hebben geen website of zijn al opgeslokt door een grote firma. Ze zitten of in Illinois of in Californië. Je zou dus een poging kunnen wagen in de amerikaanse yellow pages.

Grtz,

Zzpeedie.
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Thank you. Ik vond dat doosje van Robin er ook al wat antiek uitzien... Nou goed, dan houden we het hier even bij denk ik.
Blue Thunder
Berichten: 106
Lid geworden op: wo 28 aug 2002 16:22

Hee Matijs, het zijn Iskederian veren!
Kijk maar eens op http://www.iskycams.com
Ik denk dat je dan wel wat zal kunnen vinden.
Je zou eens kunnen informeren bij die praatjesmaker bij Limpex: hij heeft nog het een en ander op de plank wat betreft Isky veren e.d.

P.s. heb je mijn laatste mailtje nog gehad?
Ik heb namelijk nog geen reactie gezien...

Grt. Robin
Technical improvements are fantastic, spoilers nothing but plastic...
Steven
Berichten: 26862
Lid geworden op: za 22 dec 2001 0:00
Car: M536
Locatie: Alkmaar

Beter contact je gewoon dat bedrijf of ze het uberhaupt ooit gefixed hebben anders ben je lang aan het zoeken voor nix als ze het nooit gedaan hebben.
Matijs
Berichten: 5380
Lid geworden op: wo 29 aug 2001 0:00
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Ik had toch echt nog op het doosje gekeken om te kijken hoe je het zbeldt, en volgens mij stond het er toch echt met een N. Maargoed, ik had ook al op "iskederian" gezocht, en toen vond ik ook niks.

Edit:
Hieroo:
[img]http://www.iskycams.com/ART/products/69/springsbS.png[/img]

Ik heb verdomme een uur naar dat doosje staan kijken terwijl jij aan het lassen was. Dacht toch wel dat ik het wist :p
Blue Thunder
Berichten: 106
Lid geworden op: wo 28 aug 2002 16:22

Haha, ben ik zelf ook de n van iskeNderian vergeten... :lol:

Maar gelukkig klopte de link wel!

P.s. Heb je nog mijn mailtje ontvangen, of is mijn Hotmailaccount serieus is staking??!

Grt. Robin
Technical improvements are fantastic, spoilers nothing but plastic...
Plaats reactie