Vragen over stoelmechanisme Rsi

Hierin kunnen allerhande zaken gerelateerd aan Renault worden geplaatst, die niet elders thuishoren
Plaats reactie
Stefan S.
Berichten: 2794
Lid geworden op: wo 7 mei 2003 10:50
Locatie: Twente

Hallo,

Aangezien mijn beide stoelmechanisme van de stoelen van mijn clio RSi kapot zijn en niet meer te repareren zijn volgens reno dealer, was ik op zoek naar nieuwe. Dat is voor een RSi geen makkie(zie topic p@tb@t :lol: ) Nu kan ik aan 16V stoelen komen zonder gordelhouders.
Vraag: Kan ik deze in mijn RSi plaatsen en dan mijn groene hoesen er overheen trekken en mijn gordelhouders overzetten??? Wil dit, graag jullie reactie :D
~thijs~
Berichten: 5232
Lid geworden op: ma 7 jan 2002 0:00
Locatie: Haarlem
Contacteer:

de stoelen van een 16 v en een RSi zijn hetzelfde of de hoezen makkelijk te vervangen zijn weet ik niet, het schijnt van wel :)
Stefan S.
Berichten: 2794
Lid geworden op: wo 7 mei 2003 10:50
Locatie: Twente

Kijk, dat is het goede antwoord :lol:
precies wat ik wilde horen, thx thijs
~thijs~
Berichten: 5232
Lid geworden op: ma 7 jan 2002 0:00
Locatie: Haarlem
Contacteer:

dtune_stefan schreef:Kijk, dat is het goede antwoord :lol:
precies wat ik wilde horen, thx thijs
Suc6 dan maar :wink:
Patrick RS
Moderator
Berichten: 14793
Lid geworden op: di 19 mar 2002 0:00
Car: Megane

de hoezen kan je over zetten is zeker mogelijk allen hoe netjes het word is nog steeds onbekend. Dus als je het laat doen zou ik foto's maken en hiero plaatsen zou je misschien een hoop mensen mee helpen :wink:
Plaats reactie