Ben gisteren naar de RSG Racing Days geweest op het TT-circuit van Assen. Daar waren de volgende race klasses te zien: DTCC, Alfa 147 Challenge, Formule Ford en de Toyota Yaris Cup.
De meest interessante race klasse was die van de Youngtimers. Dit is een race klasse uit Duitsland waarin auto's van rond de periode 1980 mee rijden, net geen oldtimers dus. Hierin reden een paar leuke Renault's mee. Wat ik gezien waren 2 Renaults Alpine A110

, een Renault Alpine A310

, een Renault 8

en een Renault 5 Turbo 2

. De Turbo 2 reed zonder de breed uitgebouwde wielkasten rond. Verder noemenswaardig waren 2 gastrijders uit Engeland. Beide met een Lister Jaguar. Voor de rest reden er diverse merken mee, nl. BMW, Audi, VW, Opel, Porsche en Mercedes.
De andere race klasses waren ook leuk om te zien. Alleen jammer van de DTCC, Renault kon niet op tegen het BMW Dealer Team

. Jeroen Bleekemolen reed een volle seconde langzamer dan de BMW's

. Het leukst om te zien waren de Yaris cup en de 147 challenge. Gelijke auto's en close racing

. Al met al een leuk dagje races kijken.
Gr. Marcel