probleem met claxon

Hier kunnen problemen en technieken besproken worden.
Plaats reactie
Michel Meganefreak
Berichten: 1185
Lid geworden op: vr 19 okt 2001 0:00
Locatie: Meganefreak-city
Contacteer:

Ik heb in mijn megane al een tijdje een momo sportstuur ipv het oude airbagstuur.....dit heb ik gedaan mbv een speciale naaf van raid, die weer is aangepast op het stuur :D

maar nu het volgende, mijn claxon....daar zat een verlengsnoertje bij en dat werkte in 1e instantie perfect, alleen na een paar dagen maakte ie massa teveel en brandde het door. Dit ff gefixt (nieuwe snoertjes voor het verlengstuk) maar een maandje later weer hetzelfde verhaal, dus weer de snoertjes en de zekering vervangen maar dit keer doet ie helemaal nix meer :(

ik denk dus dat het iets verder is gegaan.....wie weet raad of moet ik de boel gaan los halen en de bekabeling gaan nakijken??

Hopelijk weet iemand wat, anders laat ik het ff fixen bij een monteur

alvast bedankt
jetab
Berichten: 679
Lid geworden op: ma 19 mar 2001 0:00
Contacteer:

Fietsbel niets voor jou? :lol:
Michel Meganefreak
Berichten: 1185
Lid geworden op: vr 19 okt 2001 0:00
Locatie: Meganefreak-city
Contacteer:

jetab schreef:Fietsbel niets voor jou? :lol:
koebel ook leuk :D

maar moet het met de apk wel ff gefixt hebben uiteraard ;)
Dirk (CRX)
Berichten: 1954
Lid geworden op: ma 26 nov 2001 0:00
Locatie: Friesland

Kabels eerst nakijken op massa en andere troep, relais is nog wel goed? de toettoet knop maakt zelf wel verbinding?? het kunnen zoveel problemen zijn.. lang leve electrische shite..
CRX ICE'ed with JL-Audio & Boston Acoustics & Hifonics Zeus
Michel Meganefreak
Berichten: 1185
Lid geworden op: vr 19 okt 2001 0:00
Locatie: Meganefreak-city
Contacteer:

Dirk (CRX) schreef:Kabels eerst nakijken op massa en andere troep, relais is nog wel goed? de toettoet knop maakt zelf wel verbinding?? het kunnen zoveel problemen zijn.. lang leve electrische shite..
ben er ook bang voor, ik vermoed het relais maar ja....het kan inderdaad nog veel meer zijn :(
Plaats reactie