Ben zojuist begonnen met het verlagen aan de achterzijde van m'n clio 16v. Ik heb de wagen aan de achterkant omhoog gezet en de torsiestaven eruit gehaald. Daarna heb ik met 2 andere krikjes, zowel links als rechts, de wielen omhoog gekrikt tot de gewenste hoogte/verlaging.
Het probleem is nu dat ik de torsiestaven niet meer terug kan kloppen .
Wie kan mij raad geven??
Ik heb net een setje CUP-dempers gemonteerd, en ik vroeg me af of EN in hoeverre de stand van mijn wielen aan te passen is a.d.h.v. onder andere de torsie staven e.d.
Eigenlijk is dit bij een clio heel goed zelf te doen. Stelt niets voor, opkrikken, torsiestaven eruit, wielen op de gewenste hoogte/verlaging, torsiestaven draaien (!) totdat ze zo erin glijden (ging bij mij echt heel erg soepel), zachtjes terug tikken en klaar.
BartK (Adrenalin) schreef:Eigenlijk is dit bij een clio heel goed zelf te doen. Stelt niets voor, opkrikken, torsiestaven eruit, wielen op de gewenste hoogte/verlaging, torsiestaven draaien (!) totdat ze zo erin glijden (ging bij mij echt heel erg soepel), zachtjes terug tikken en klaar.
dat torsie staven er uit halen dat geeft nog de meeste problemen bij velen.