Hierin kunnen allerhande zaken gerelateerd aan Renault worden geplaatst, die niet elders thuishoren
Anonymous

RTC Tourrit 28 April 2002

De 2e Renault Tuning Club meeting van het jaar zal op Zondag 28 April plaatsvinden in het Hoogheemraadschap Alblasserwaard(Zuid-Holland). Deze toerrit is in de trend van de "Classic Rallies" zoals je ze misschien wel kent.

De rit start om 12:00 en we verwachten rond 16:00 de laatste auto's binnen te zien rijden.

Een van de belangrijke aspecten is dat je met z'n tweeën in een auto moet zitten (rijder en navigator) je krijgt van de organisatie een aantal pace-notes die je moet volgen over de proeven, dit zijn vooral routes door kleine dorpjes en lange bochtige dijken.(We hebben al een groot deel van de route uit gezet en ik moet zeggen het is echt top). Tussendoor kom je langs controlepunten waar je tijd wordt genoteerd waarna je weer verder gaat met de route. De truuk is om zo dicht mogelijk bij de ideale tijd te komen zoals de organisatie die heeft bepaald (die tijd weten jullie dus niet) wij hebben die tijd bepaald door overal ons aan de snelheidslimieten te houden en hobbels e.d. stapvoets te nemen. Het is dus absoluut GEEN kwestie van zo snel mogelijk de route af leggen, dit kost je strafpunten. Zo ook het te laat op een tijdscontrole aan komen (bijvoorbeeld omdat je de weg bent kwijt geraakt). Diegene met aan het eind van de dag de minste strafpunten heeft gewonnen en ontvangt een prijs.We verwachten dat de route bij elkaar tussen de 80 en 100 kilometer bochtenwerk is, best wel intensief dus.
Uitgebreide informatie komt binnenkort

Ik benadruk nog een keer dat het absoluut niet om snelheid gaat, gewoon goed de notes lezen !

Het einde van de dag zal afgesloten worden bij een restaurantje langs de route waar tegen een kleine vergoeding (zal van te voren vast gesteld en afgerekent worden) de maag kan worden gevuld om zo de dag af te sluiten.

Deze meeting is alleen toegankelijk voor Renault Tuning Club Leden, het is natuurlijk ook mogelijk om op deze dag je lidmaatschap te betalen.
Je bijrijd(st)er hoeft geen lid te zijn, dus leuk voor vriendin / vriend / vrouw / dochter / zoon / oma / opa e.d. Of regel iets met leden onderling ! De route bestaat uit twee delen, je kan bijvoorbeeld het 1e deel in auto1 en het 2e in auto2 rijden.

We zouden graag alvast willen weten wie van plan is om te komen, zet er ook achter of je aan het einde van de dag met ons in het restaurant zit, dan kunnen we dat bespreken.

De organisatie ligt bij Chris, Martijn en André.

Wie gaan er mee? Geef je echte naam even door, dan kan ik dat vergelijken met de ledendatabase, Thanks !

Geef in dit topic aan of je mee gaat. Ik zet tussen haakjes je lidnummer bij de lijst, dan weet je of je bent "toegelaten".


[ This message was edited by: Martijn T. on 2002-03-06 11:36 ]
[ This message was edited by: Martijn T. on 2002-03-06 12:04 ]
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Yep, ik ga mee.
Mijn vriendin waarschijnlijk ook (wordt leuk ruzie maken onderweg) en mijn navigatiesysteem gaat ook mee :)

We eten ook mee.

Jeroen Vlug (RTC 028)


-----------------
<!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.leuke-dingen.com" TARGET="_blank">www.leuke-dingen.com</A><!-- BBCode End -->
[ This message was edited by: Jeroen on 2002-03-06 11:15 ]
[ This message was edited by: Jeroen on 2002-03-06 11:15 ]
Mickael
Berichten: 985
Lid geworden op: vr 8 feb 2002 0:00
Locatie: Dordrecht

Ik ga mee (RTC 104/110), echter weet ik niet of we met de mijne gaan of met die van angeliek, ach dat zien we dan wel.

we eten denk ik wel mee

Ps. ik kom uit de regio ik hoor wel als jullie hulp willen.
-----------------
I will be burning rubber and you will be kissing my ...
[ This message was edited by: Mickael on 2002-03-06 11:20 ]
[ This message was edited by: Mickael on 2002-03-06 11:24 ]
Anonymous

Martijn

ik ben er wel bij maar ik rij niet mee.
Anonymous

weet ik Paul, het bestuur is natuurlijk de organisatie, sterker nog. Je mag niet eens mee rijden , hahaha :smile:
Dirk (CRX)
Berichten: 1954
Lid geworden op: ma 26 nov 2001 0:00
Locatie: Friesland

Zet mij maar op de lijst van zo goed als zeker aanwezig, samen met mijn vaste vriend die tegenwoordig met alle renault-meetings mee wil :lol:

trouwens peace notes? :grin: PACE notes :lol:

En ik heb altijd trek in wat lekkers, dus bikken met die hap :lol:

Dirk IJntema, lidnummer: 062 R5 GTT

Bijrijder c.q. navigator Symon Hofman (golfrijder :sad: )
[ This message was edited by: JBL-GT-Turbo on 2002-03-06 11:44 ]
Mickael
Berichten: 985
Lid geworden op: vr 8 feb 2002 0:00
Locatie: Dordrecht

euh een willy??

Mocht ik wille. een clio 16v graag bij mijn naam.

Bedankt
Anonymous

tgaat ook allemaal zo snel ....typ me een ongeluk
Anonymous

Ik gaat ook mee hoor, blijf ook eten !
Greetz art
Chris
Erelid - Moderator - RvT
Berichten: 22029
Lid geworden op: za 3 mar 2001 0:00
Locatie: NL

Ik(logisch) & Ger gaan/doen mee.
Anonymous

On 2002-03-06 11:33, Martijn T.
wrote:
weet ik Paul, het bestuur is natuurlijk de organisatie, sterker nog. Je mag niet eens mee rijden , hahaha :smile:
Mooi zo !

Want ik hou niet zo van tourritten rijden. Wle houd ik van eten martijn, dat weet je nu onderhand toch wel :wink:
Robert dB.
Berichten: 6477
Lid geworden op: wo 17 okt 2001 0:00
Locatie: Woerden

Ik kom ook! Waarschijnlijk met me neef (Derk) als bijrijder.

(16)Robert dB. Clio Williams***
Ben
Berichten: 2517
Lid geworden op: di 29 jan 2002 0:00

Worden er ook daglidmaatschapkaarten verkocht? hehe dan kan ik wel mee.
Anonymous

Nope, maar kijk of er iemand lid is waar je bij mee kan rijden.
Ben
Berichten: 2517
Lid geworden op: di 29 jan 2002 0:00

Nah wil zelf rijden hehe Dan houdt het op. Thanx
Tino
Erelid - RvT
Berichten: 5939
Lid geworden op: do 15 feb 2001 0:00
Car: R5 Gt Turbo Phase 1
Locatie: Ouddorp

Dan wordt je toch lid van de RTC..
.:: TurboPowerr ::.
Tijn
Berichten: 4320
Lid geworden op: vr 18 mei 2001 0:00
Locatie: Vleuten
Contacteer:

Ik doe denk ik ook wel mee, auto en bestuurder staat nog even open....
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

Ik weet niet wat dat is met die meetings, maar ze worden ALTIJD gehouden in een formule1-weekend en dan kan ik dus niet. Helaas... Kan het niet een weekje vroeger of later!? :sad:
Robert dB.
Berichten: 6477
Lid geworden op: wo 17 okt 2001 0:00
Locatie: Woerden

Dat vind ik inderdaad ook wel jammer.
Anonymous

Daar hebben we eerlijk gezegd niet over nagedacht, ik ga even kijken wat er te regelen is...
Mickael
Berichten: 985
Lid geworden op: vr 8 feb 2002 0:00
Locatie: Dordrecht

Ja een weekje eerder of later zou ik ook wel kunnen waarderen!

Liefst eerder:lol:
-----------------
I will be burning rubber and you will be kissing my ...
[ This message was edited by: Mickael on 2002-03-06 13:36 ]
Anonymous

Later kan zoiezo niet, dat is het weekend van SPEED 2002....
Steven
Berichten: 26862
Lid geworden op: za 22 dec 2001 0:00
Car: M536
Locatie: Alkmaar

Gaaf, ik doe mee

Stevie. R5GTT (lid#: 059)
Wie er meegaat weet ik nognie.
Merijn
Über-Spammer
Berichten: 31515
Lid geworden op: di 13 nov 2001 0:00
Car: 5 GT Turbo

Een weekje vroeger zou wel goed uitkomen, ja...

Trouwens, nu we het toch over Speed 2002 hebben. Hoe gaat dat? Hebben 'we' een eigen stand? En wie staan daar allemaal? Ik heb wel interesse om daar een dagje rond je hangen eigenlijk... :smile:
Anonymous

We hebben inderdaad een eigen stand waar 2 dagen 8 auto's mogen staan, Diegene die dat zijn moeten we nog uitnodigen, maar dat hoor je tegen die tijd wel.
Tijn
Berichten: 4320
Lid geworden op: vr 18 mei 2001 0:00
Locatie: Vleuten
Contacteer:

Tack, ik neem aan dat in je routeboek wel de ideale gemiddelde snelheid vermeld staat voor een routesectie? Dat is wel zoals dat systeem werkt bij een classic rally namenlijk....
Ben
Berichten: 2517
Lid geworden op: di 29 jan 2002 0:00

On 2002-03-06 12:37, Tino
wrote:
Dan wordt je toch lid van de RTC..
Moet je wel geld hebben me auto kan het beter gebruiken dan rtc op het moment. Dus dat wordt wachten op de grote dag.
Anonymous

On 2002-03-06 13:55, Tijn
wrote:
Tack, ik neem aan dat in je routeboek wel de ideale gemiddelde snelheid vermeld staat voor een routesectie? Dat is wel zoals dat systeem werkt bij een classic rally namenlijk....
Inderdaad Martijn, dat is de bedoeling, maar ik heb voor een paar dingen je hulp nog wel nodig hoor, maar daar hebben we het Vrijdag F.N.B. wel even over.
frank_williams
Berichten: 3135
Lid geworden op: zo 2 dec 2001 0:00
Locatie: Breda

Ik wil wel meedoen, maar ik heb geen bijrijder :sad:
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Als het op 21 april gehouden wordt dan ben ik er niet bij, dan hebben we een besloten RMCC meeting.

Maar ik denk dat je de datum gewoon moet aanhouden, er is altijd wel iets.
Ik ben ook een grote Formule 1 fan, maar een tochtje met de RTC vind ik veel leuker :smile:
En de video neemt de race wel op.
-----------------
<!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.leuke-dingen.com" TARGET="_blank">www.leuke-dingen.com</A><!-- BBCode End -->
[ This message was edited by: Jeroen on 2002-03-06 14:05 ]
Maus
Berichten: 4127
Lid geworden op: zo 4 mar 2001 0:00
Locatie: Zwijndrecht

Ik ben ook weer van de partij.:smile: Beide onderdelen.
Maus (038 ).
-----------------
Laat U het mij alstublieft weten indien u dit schrijven niet ontvangen hebt.

[ This message was edited by: Maus on 2002-03-06 14:06 ]
-Ray-
Berichten: 21541
Lid geworden op: do 29 nov 2001 0:00
Locatie: Velserbroek
Contacteer:

valt mij een beetje tegen dat ik nog moet zeggen dat ik meega.

maar okee, Ray, lidnummer 013, compleet met Clio en waarschijnlijk ook met Willie (insiders hier weten hier meer van :wink: )

en natuurlijk ook op alle onderdelen aanwezig.

-----------------
<MARQUEE DIRECTION=left><!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://www.plauder-smilies.de/boldred.gif"><!-- BBCode End --> <!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.renault-tuning.nl/~rtc013" TARGET="_blank">Veel plezier in een 1.4</A><!-- BBCode End --> <!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://www.plauder-smilies.de/boldred.gif"><!-- BBCode End -->
[ This message was edited by: Ray on 2002-03-06 15:38 ]
RickGT TURBO
Berichten: 1577
Lid geworden op: ma 21 jan 2002 0:00
Locatie: Utrecht... garage in Portengen....
Contacteer:

Natuurlijk ga ik ook mee....
Rick van Dijk. rtc087

Overigens met de R19 1.4e. Afgelopen zondag dacht iedereen dat m'n koppakking kaduk was. Maar na even logisch te hebben nagedacht is het gewoon m'n bimetaal schakelaartje van de ventilator.....
En de 16V heb ik dan nog niet gekocht (denk ik)

Oh en ik breng ook dan m'n vriendin Kees mee.
[ This message was edited by: RickV16 on 2002-03-06 16:39 ]
mark -19- 16v
Berichten: 802
Lid geworden op: ma 10 sep 2001 0:00
Locatie: gelderland

super super ik en me vriend doen ook mee schrijf mij maar in op de lijst

voor die tijd ben ik al lid geworden

ik heb er nu al zin in
<b\>16V is a beat on a Runway<b>
Plaats reactie