Hierin kunnen allerhande zaken gerelateerd aan Renault worden geplaatst, die niet elders thuishoren
Anonymous

Uit de telegraaf.nl, kijken vanavond (21:35 SBS6, dank goof) !!!!!

AMSTERDAM - Bert Woudenberg, woordvoerder van de Verenigde Verkeersveiligheids Organisatie 3VO, is door Peter R. de Vries betrapt op veel te hard rijden. In het SBS 6-programma is vanavond te zien hoe Woudenberg de maximumsnelheid herhaaldelijk overschrijdt. Ook snelheidscontroleurs werden gesnapt op racen.

Met 156 kilometer per uur waar je 120 mag, tot twee keer toe door rood rijden en met zeer hoge snelheden langs wegwerkzaamheden scheuren. Foei, foei en nog eens foei! De meest notoire Nederlandse wegpiraat zou zich er niet voor hoeven te schamen, ware het niet dat de snelheidsduivels die deze verkeersovertredingen begingen, de snelheidscontroleurs zelf zijn. Na het 'flitsen', onderweg naar het politiebureau, op heterdaad betrapt...

Ze werden 'geschaduwd' door SBS-misdaadverslaggever Peter R. de Vries, die er vanavond in zijn uitzending uitgebreid bij stil zal staan. Het onweerlegbare beeldverslag van die 'achtervolgingen' is ronduit onthutsend: de controleurs blijken snelheidsmaniakken van de ergste soort!

Gewapend met snelheidsmeter en tv-camera volgden de programmamakers de 'flitsende flikken'. Slechts een greep uit de overtredingen: op de N203 bij Krommenie wordt, nadat tot twee keer toe een rood licht is genegeerd (boete: Hlf. 180), 103 km gereden in plaats van de voorgeschreven 70, korte tijd later wordt 120 km/u gemeten op een plek waar de limiet 100 is. Op de A2 bij Utrecht wordt een andere politiewagen geklokt met 124 in de '100 km zone', op de A15 wordt diezelfde maximumsnelheid met een royale 40 km overschreden.

Allemaal overtredingen waar de gewone burger boetes van honderden guldens voor moet betalen, maar kennelijk bepalen de snelheidscontroleurs hun eigen regels. Helemaal bont maakt een 'flitser' het op de A4: na gedane controlearbeid passeert hij het punt waar zojuist nog zijn eigen camera stond met 156 km/u, terwijl je ook hier uiteraard niet harder dan 120 mag. Korte tijd later, op de A9, zien we dezelfde wagen steeds keurig afremmen voor de vaste radarkasten.

Je zou denken dat bij zoveel verkeersonveiligheid de organisatie 3VO wel het schuim op de lippen moet krijgen... Dat is ook zo, zij het om een andere reden. Ook Bert Woudenberg, woordvoerder van 3VO, werd door De Vries gevolgd en daarbij betrapt op diverse grove verkeersovertredingen: in de bebouwde kom 65 km in plaats van 50, bij wegwerkzaamheden 126 als 90 mag, weer even later 131 bij een toegestaan maximum van 100 en, als klap op de vuurpijl, 142 km/u als 70 is voorgeschreven. Bij aanhouding door de politie zou onmiddellijk Woudenbergs rijbewijs worden ingevorderd, naast een boete van Hlf. 1060.

Het verweer van 'Meneer Veilig Verkeer'? ,,Ik voelde me bedreigd door de achtervolgers, ze hebben me de stuipen op het lijf gejaagd. Zo werd op diverse momenten hinderlijk dicht achter mij gereden en werd ik met hoge snelheid genaderd", laat Woudenberg weten. Hij heeft dan ook, twee dagen na de 'achtervolging', aangifte gedaan bij de politie. "Je weet het nooit, na 11 september."

'Snelheids-'officier van justitie mr. Koos Spee zegt over het rijgedrag van 'zijn' politiemensen: "Dit kan niet! Door rood licht rijden is helemaal belachelijk, maar te hard rijden mag natuurlijk ook nooit. Ik ga met de betrokkenen een pittig gesprek voeren, want deze mentaliteit past niet bij een politieagent."

Over het wangedrag van Woudenberg zegt Spee, met gefronste wenkbrauwen: "Dit is zorgelijk." Ook de officier werd door de cameraploeg gevolgd, maar hij bleek zich wel bewust van zijn voorbeeldfunctie: Spee beging niet één overtreding
[ This message was edited by: ploegah on 2001-12-13 15:15 ]
Arjen
Berichten: 4102
Lid geworden op: di 30 jan 2001 0:00
Locatie: Tremelo, Plopsaland

GAAF !!!!!!!!!!!!!
Anonymous

Voor de telly vanavond, leuk :smile:
Anonymous

Eindelijk die bokkelul van een woudenberg de sigaar. Wat heb ik toch een hekel aan die vent !!!
Anonymous

Normaal vind ik Peter R. De Vries een beetje vervelend, maar ik ga vanavond zeker kijken. Lachen
Anonymous

Ik hadhet vanmorgen ook al op 538 gehoord, dit is echt wat om te kijken. terwijl ik normaal altid moet :-* van Petertje.
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Dat wordt dus voor de buis zitten vanavond :smile:
Xedrah
Berichten: 1027
Lid geworden op: do 16 aug 2001 0:00
Locatie: Friesland

Het vermoeden wordt bewaarheid :sad:

Stelletje &*^&@#^!
Goof
Berichten: 1647
Lid geworden op: ma 19 mar 2001 0:00
Locatie: Den Haag

Gnegne, vannochtend ook gehoord op de radio.
Ga zeker kijken vanavond.

Ik weet nu ook wel excuus ik gebruik als ik aangehouden wordt: "ik wordt al de hele A12 gevolgd door een man met PLO-sjaal en baard...".
Jeffrey E.
Berichten: 1631
Lid geworden op: di 10 jul 2001 0:00
Locatie: Purmerend(Noord-Holland

On 2001-12-13 13:22, Goof
wrote:
Gnegne, vannochtend ook gehoord op de radio.
Ga zeker kijken vanavond.

Ik weet nu ook wel excuus ik gebruik als ik aangehouden wordt: "ik wordt al de hele A12 gevolgd door een man met PLO-sjaal en baard...".
:lol:


Wat een sukkels dus als er iemand achter je rijdt is het geoorloofd om overtredingen te maken...:grin:
-----------------

[ This message was edited by: Jeffrey E. on 2001-12-13 13:25 ]
Alex A-man
Berichten: 490
Lid geworden op: zo 23 sep 2001 0:00
Locatie: Nederland

:lol: Das pas cool! :lol:

Ik hoorde het net op de radio, lachen man.
Vanavond dus maar effe kijken.:wink:
Marius
Berichten: 2882
Lid geworden op: vr 2 mar 2001 0:00

Gniffel
Anonymous

hoe laat? welke zender? (ik heb geen tvgids :sad: )
Goof
Berichten: 1647
Lid geworden op: ma 19 mar 2001 0:00
Locatie: Den Haag

On 2001-12-13 14:30, Monique
wrote:
hoe laat? welke zender? (ik heb geen tvgids :sad: )
Maar wel internet!
Goof
Berichten: 1647
Lid geworden op: ma 19 mar 2001 0:00
Locatie: Den Haag

21:35 SBS6
Alex A-man
Berichten: 490
Lid geworden op: zo 23 sep 2001 0:00
Locatie: Nederland

Shit :sad: Das bijna op de zelfde tijd als Top Gear op BBC2. Weet iemand hier of dat vanavond ook nog komt?!?
-Ray-
Berichten: 21541
Lid geworden op: do 29 nov 2001 0:00
Locatie: Velserbroek
Contacteer:

lekker hè, eindelijk een zinnig onderwerp op tv waarin die achterlijke hypocriete hufters die zichzelf wetshandhavers noemen gepakt worden, moet ik overwerken!! <!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://www.plauder-smilies.de/madgo.gif"><!-- BBCode End -->

lang leve de videorecorder!!!<!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://www.plauder-smilies.de/happy/xyxthumbs.gif"><!-- BBCode End -->
Immer wieder die verdammte Holländer
Maik (WOOFER)
Über-Spammer
Berichten: 9262
Lid geworden op: za 6 okt 2001 0:00
Locatie: Den Haag : Zuid-Holland

Dat word dus ff SBS6 kijkcijfers verhogen :smile:, en ook nog is lachen geblazen...

en dan nog wel te bedenken dat hij nog een aanklacht ingedient i.v.m de eventueel opdringerichheid van achtervolgende auto... :wink:
-----------------
Where ever U go Take your Turbo!!
[ This message was edited by: Maik (WOOFER) on 2001-12-13 16:39 ]
Michel Meganefreak
Berichten: 1185
Lid geworden op: vr 19 okt 2001 0:00
Locatie: Meganefreak-city
Contacteer:

hij beweerde zich opgefokt te voelen omdat dezelfde auto telkens achter hem reed, ja wat doet de politie zelf dagelijks dan in onopvalbare volvo's, subaru's etc........???

wat een sukkel zeg, vanavond inderdaad maar is kijken!
Michel Meganefreak
Berichten: 1185
Lid geworden op: vr 19 okt 2001 0:00
Locatie: Meganefreak-city
Contacteer:

gelukkig blijken deze personen ook mensen te zijn die niet altijd keurig en braaf rijden maar altijd wel hun scheur opentrekken als een ander is te hard rijd (de gem. inbreker is dan minder interessant zouk maar zeggen :lol:.

Alcohol in het verkeer daar ben ik duidelijk op tegen maar is ff een stukje verantwoord blazen hoort er gewoon bij :smile:
-----------------
Fast & Furious: Life begins at 180!
[ This message was edited by: meganefreak on 2001-12-13 17:12 ]
Zj*rZ
Berichten: 1067
Lid geworden op: do 24 mei 2001 0:00
Locatie: Drachten

Ja Idd......... Blik op de Weg is daar een klassiek voorbeeld van, als iemand daarin tegen een van die luivertelde dattie zich opgefucked voelde lachte ze diegene vierkant uit!
Hopen dat ze die 3VO pik ook vierkant uitlachen!!!
Anonymous

hahahahahahaha

(ff die eikelbijter van 3VO uitlachen)

't zou trouwens wel beter zijn als hij zijn rijbewijs kwijt zou raken...
Zj*rZ
Berichten: 1067
Lid geworden op: do 24 mei 2001 0:00
Locatie: Drachten

Echt wel, wat dacht je van z'n baan!! Als iemand in de 1ste kamer iets flikt kan ie vaak ook al oprotten. Krijgen ze een oprot-premie, ik hoop dat hij een oprot-proces verbaal krijgt :smile: :smile:
Anonymous

Ja dat zou heel mooi zijn. Dan sturen we hem namens RTC een marsepeinen rijbewijs op ! :lol:
Marcel (Mr. Bacardi Cola)
Berichten: 3865
Lid geworden op: ma 22 okt 2001 0:00
Locatie: Sappemeer

Lachen!! :lol: Hebben jullie die Woudenberg:lol:

Marcel
Edwin5gtt (Punttang) OUD
Berichten: 1744
Lid geworden op: di 4 dec 2001 0:00
Locatie: N-Brabant
Contacteer:

Een echtuh loozer. Dan mogen wij altijd hard rijden. Ik word altijd achtervolgt door een camera. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Goof
Berichten: 1647
Lid geworden op: ma 19 mar 2001 0:00
Locatie: Den Haag

Ja, zeg. Wat een ongelovelijk ei, zeg!
En dat die flits-nichten te hard wegrijden, tsja...
[ This message was edited by: Goof on 2001-12-13 22:59 ]
Patrick
Berichten: 3146
Lid geworden op: wo 14 nov 2001 0:00
Locatie: ulestraten

ja man,en koffie dat ie dronk,zijn kopje was al vijf minuten leeg en hij blijf eraan zabbelen,wat een loser.
zeg dan gewoon "de lul,je hebt me" ofzoiets dan heb ik nog respect voor je.
morgen ga ik gassen en als ik gepakt wordt zeg ik hetzelfde "werdt bedreigd door de vries",sukkel!!!!!:sad:
Erix
Berichten: 365
Lid geworden op: di 25 sep 2001 0:00
Locatie: NL
Contacteer:

haha, da was gewoon gaaf om te zien zeg... bang schaap. :grin::grin::grin:

ben ook altijd bang in auto (voor flitsers maar wel bang) dus kan eigenlijk ook gewoon doorknallen :-p

!!! ROTTE KNALPOT !!!
[ This message was edited by: Eric [-ZYX-] on 2001-12-13 23:02 ]
Marcel (Mr. Bacardi Cola)
Berichten: 3865
Lid geworden op: ma 22 okt 2001 0:00
Locatie: Sappemeer

En dat gezicht van die officier van justitie dan? :grin: Wat trok die gozer een kop zeg!
:lol::lol::lol::lol::lol:
Edwin5gtt (Punttang) OUD
Berichten: 1744
Lid geworden op: di 4 dec 2001 0:00
Locatie: N-Brabant
Contacteer:

Het is nu zelfs op sbs6 nieuws. mazzel
Erix
Berichten: 365
Lid geworden op: di 25 sep 2001 0:00
Locatie: NL
Contacteer:

vind je dat gek dat officier van justitie dat deed?!

Is niet meer normaal man, 'bang' boegbeeld denkt dat ie Schumacher is.
André ter Velde
Berichten: 1894
Lid geworden op: do 19 jul 2001 0:00
Locatie: Westerbork

Zo, die Woudenberg weet nu dat ie naar een andere baan kan omkijken. Hahahahaha, LOSER !!!
Marcel (Mr. Bacardi Cola)
Berichten: 3865
Lid geworden op: ma 22 okt 2001 0:00
Locatie: Sappemeer

:lol::lol::lol::lol:
Erix
Berichten: 365
Lid geworden op: di 25 sep 2001 0:00
Locatie: NL
Contacteer:

:grin::grin::grin::grin:
Plaats reactie